:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: kad?n m??erkek mi? daha ?abuk unutur?
kad?n
18.18%
2 18.18%
erkek
54.55%
6 54.55%
ikiside
9.09%
1 9.09%
karars?z?m
18.18%
2 18.18%
Katılımcı sayısı: 11 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kad?n m? daha kolay unutur yoksa erkek mi daha kolay unutur??
ÇiLeK
bi ili?ki biter sizce kad?nlar m? daha kolay unutur ,yoksa erkekler mi?

ben karars?z?m ,bu ki?iden ki?iye degi?ir..
Ara
ciciKIS
Confusedmiley28:
?iLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi ili?ki biter sizce kad?nlar m? daha kolay unutur ,yoksa erkekler mi?

ben karars?z?m ,bu ki?iden ki?iye degi?ir..
ki?iden ki?iye de?i?ir evet ama bence erkekler daha ?abuk daha kolay unutur ??nk? sallam?olar biri gider biri gelir hesab? belki sonradan pi?man oluyolar ama ozamanda i? i?ten ge?mi? oluyo arkada??m
Ara
Liseli_k?z
Bence kadınlar cünkü erkekler ayran gönüllüdür
Ara
50cent
bence kadınlar kadınların çoğu erkeğin parasına aşıktır gerçek aşkı yasamazlar gerçek ask yasansa zaten ayrılıklar yasanmaz Wink
Ara
ROSE
aşk ne biter insanın içinde nede unutulur....kişiden kişiye göre değişir erkeklerinde unutanı var bayanlarında ama seven unutmaz asla hemde...durumlar başka başka olursa unutmak için bazen insana gün doğar..herşeyde bi sebep vardı iyi yada kötü...unutmam asla ben bunu biliom....
Ara
isyanbitmez
?LK OLARAK ?K?S?DE ?IKKI SORUYA YANIT OLARAK VER?LEB?LECEK B?R ?IK DE??L. BUNU ??ARETLED???M?ZDE ?U SONU? ?IKAR KADIN DA ERKEK DE DAHA ?ABUK UNUTUR. BU DA MANTIKSIZDIR. NEYSE DEY?P SORUYA D?NERSEK. ?L??K? NASIL B?R ?L??K? ?D? VE NEDEN B?TT? BUNLARI B?LMEDEN CEVAP VERMEK PEK OLANAKLI DE??L. ?NCEL?KLE ?L??K?N?N DURUMUNA VE SONRA DA K???LER?N YAPISINA G?RE DE????R.........
ÇiLeK
Cvplariniz İÇİn TeŞekÜr Ederİm ArkadaŞlar....
Ara
isyanbitmez
E?ER HERKESE TE?EKK?R EDERSEN TE?EKK?R? ANLAMSIZLA?TIRIRSIN. Y?NE DE B?LD???N G?B? YAP.........
serseri kiz
bence ERKEKLERRRRR Smile
Ara
€stapitipiti
böyle bi kıyaslama seven erkek ya da kadınlar için yapmak yanlış olur ..daha dogrusu gerc00ek seven her kımse onun ıcın...ama erkekler yinede bıraz daha önde dıyebılrım bu konuda biraz daha vurdumduymazlar .....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,137 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  En Beğendiğiniz Kiz Ve Erkek Ismi Hangisi... senem albayrak 94 3,704 04-11-2022, Saat: 09:32 PM
  |Hangi şehrin kızları daha güzel| experiance 10 439 04-10-2022, Saat: 11:39 AM
  İnsan hayatını kendisimi yazar yoksa onu iten hayallermi? PrinceSs 6 489 04-10-2022, Saat: 03:31 AM
  Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi? PrinceSs 17 702 04-10-2022, Saat: 12:18 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:35 PM