:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben bu zamanlari hatirliyorum, ya siz?
nofearheart

Bir zamanlar:
"Simdi huzurlarinizda Hakan Peker dans grubu" anonsunu hatirliyorsaniz Istanbul' un telefon kodunun 1 oldugu ve karsiyi ararken kod çevirmek zorunda olmadiginizi hatirliyorsaniz Hayatinizda en az bir kere kaset doldurtmak icin para verdiyseniz Ayni çizgili gömlek ve ayni kravati yillarca giyen Erkan Konuk'un hazirlayip sundugu Pop Saati programini seyrettiyseniz Rahmetli Cenk Koray'in sundugu tele pazar programindaki "kutunuzu açiyorum"
sözü okulda espri konusu oldu ise Voltron voltron voltron'i biliyorsaniz Sirinlerin müzigi hala aklinizdaysa Rahmetli Adile Nasit'in "kuzucuklarim" diye hitab ettiklerindenseniz "Önce alisveris sonra fis" parodisini unutmadiysaniz Ankara Keçiören parkindan pazar sabahlari naklen yayinlanan çocuk programinda yarisan tontonlarla ponponlari seyrettiyseniz Zeki-Metin'in kabare kasetleri hala arsivinizdeyse Video'da yerli film seyrettiyseniz Ankara'ya telefon etmek isteyen babanizin, operatöre "yildirim" dedigini hatirliyorsaniz Gri renkli 500 liranin müthis bir harçlik oldugu zamani hatirliyorsaniz Ugur dondurma makinesine sahip olan dondurmaciya "abi 10 liralik dondurma "
dediyseniz Telli arabaniza pullar ve çikartmalar yapistirdiysaniz. (Hatta Blue Jean'in igrenc tutkalli artist cikarmaları dolabinizdan cikmadigi icin annenizden azar isittiyseniz)
Tüf tüf'lere en sivri külahlari yapmak için yapistirici kullandiysaniz Pinokyo'nun tek bisiklet markasi oldugu günleri hatirliyorsaniz Arkadaslarinizla maç sonrasi "Elvan" gazozu içtiyseniz Matchbox ve Majorette'nin küçük arabalari hayallerinizi süslediyse Mekap ve esem sport o zamanlar bildiginiz yegane spor ayakkabilar ise.
TRT 2'yi seyretmek için yeni anten aldiysaniz Pilsa'nin (PlayMobil) Kuzey Kalesi seti hep hayalinizde kaldi ise.
Lego'lara inanilmaz bir hayranlik duydugunuz zamani hatirliyorsaniz Madonna'yi hürriyet gazetesinde üzerinde Healthy yazili t-shirt'i ile ilk defa gördügünüz ani hatirliyorsaniz Galleria'nin açildigi zamani hatirliyorsaniz BMX sizin icin bir anlam ifade ediyorsa Kartus kasetleri biliyor ve LP'leri dinlediginiz zamanlari hatirliyorsaniz

Rebul, First Class ve madalyonlu sise Brut'u biliyorsaniz ITT Schaub Lorenz'in en iyi müzik seti oldugu günleri hatirliyorsaniz Taksim' deki Mc. Donald's' in açildigi günü ve istiklal caddesi'nin trafige açik oldugu günleri hatirliyorsaniz Televizyonda seyrettiginiz ilk renkli futbol maçinda sahayi yesil görünce nasil sok oldugunuzu hatirliyorsaniz Bir video kulüpten video kaset kiraladiysaniz Minti Minti' nin ne demek oldugunu biliyorsaniz Hala daha Betamax kasetleriniz ve tank gibi videonuz bir yerlerde duruyorsa

Radyonun FM frekansini karistirirken sadece tek bir-iki kanalin çiktigi günleri hatirliyorsaniz "Çilgin Kiz" dendiginde akliniza sadece Cindy Lauper geliyorduysa.
Babaniza bir telsiz almasi icin yalvardiysaniz Break Dance firtinasina kapildiysaniz.
Commodore 64 veya Sinclair Spectrum sizin için büyülü bir dünya demekse.

Almanya'dan gelen tanidiklarinizin getirdikleri çikolatalarin tadini hala unutamadiysaniz.
"Örovizyon" sarki yarismasini ailece seyretmis ve Türkiye'ye düsük puan veren ülkeleri ailece kinamissaniz Ilk Haribo'yu gördügünüzdeki hayranliginizi hala hatirliyorsaniz TV eklerinde, programlarin yaninda (renkli) yazdigi günleri biliyorsaniz

Musti'nin konusurken ellerini garip bir sekilde ileri geri hareket ettirdigini hatirliyorsaniz Rambo'yu (ilk kan), Jaws'i ve Kötü Ruh'u sinemada seyrettiyseniz.
Kardaki Izler dizisini hatirliyor ve hala ürperiyorsaniz.
Pamuk Ipligi adli dizide teleferikte kalanlar için dua ettiginiz zamani hatirliyorsaniz Fisher marka müzik seti hayalinizi süslediyse Misketin her türlüsünü oynadiniz, ve en çok da "kuytu"dan zevk aldiniz ise

Sony'nin C7 model devasa videosunu hatirliyorsaniz Pazar günü radyoda o bol alkis efektli tatil sabahi adli programi dinlediyseniz.
Internet diye bir kelimenin olmadigi zamanlari hatirliyorsaniz Heidi ve Peter'i hatirliyorsaniz J.R.' i kimin vurdugunu biliyorsaniz Köle Isaura'nin müzigi hala aklinizdaysa Wham' in ayrilmasina hala üzülüyorsaniz Radyoda "simdi hafif bati müzigi dinleyeceksiniz" anonsu ile sevdiginiz sarkilar çalindi ise Bazen içinizden Kara Simsek' in müzigini mirildaniyorsaniz Kristal Büfe, ilk bildiginiz fast food restoranti ise TRT'de Cüneyt'in günlügü adli diziyi hatirliyorsaniz Yakari'deki kartalin "yakarikuuuu, hakarikuuu" diye uçtugunu hatirliyorsaniz Duran Duran ve A-HA üyelerinin isimlerini biliyorsaniz Hala 33' luk plaklariniz duruyorsa Galactica'daki Saylon'lularin kostümlerine hala hayransaniz Gündüzleri televizyon seyretmenin rüya oldugu günleri biliyorsaniz "Güüüç Bende Artik" kimin sözü biliyorsaniz Güzel kadin dendiginde akliniza Bo Derek ve Ursula Andress geliyorsa Reebok ilk geldiginde, markanin son hecesi okulda alay konusu olduysa "Jetgiller ve Degis Tonton!" gibi çizgi filmleri hatirliyorsaniz Çinkes nedir biliyorsaniz
3 büyüklerin maçlarini decodersiz seyrettiyseniz Okulda Zagor, Zembla ve Mandrake muhabbetleri yaptiysaniz Cicek Kiz Candy' nin müzigindeki "Watasiva Kendiii" sözü hala aklinizdaysa.
Converse All Star'i ilk defa giymenin mutlulugunu yasadiysaniz Japonya'yi Shogun ile tanidiysaniz SIZ O MUHTESEM ZAMANLARI YASAMIS OLAN SEKSENLERIN ÇOCUGUSUNUZ!!
Ara
okeanos
"Candy' nin müzigindeki "Watasiva Kendiii" sözü hala aklinizdaysa.
güüç Bende Artik"

ben sadece bunlara yetişebilmişim (:ama miskette oynardım Big Grin
Ara
nofearheart
okeanos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Candy' nin müzigindeki "Watasiva Kendiii" sözü hala aklinizdaysa.
güüç Bende Artik"
ben sadece bunlara yetişebilmişim (:ama miskette oynardım Big Grin

Canım bende iyi oynardım bi ara oynayalım bakalım Big Grin
Ara
okeanos
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canım bende iyi oynardım bi ara oynayalım bakalım Big Grin
sonra misketleri geri istemek yok ama Smile
Ara
nofearheart
okeanos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sonra misketleri geri istemek yok ama Smile

Benim için sorun yok sen isteme sakın Smile
Ara
acemhe
Ben neden hatırlamıyorum Big Grin
Ara
nofearheart
♯ ~Tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Ben neden hatırlamıyorum Big Grin

Sen küçüktün o zamanlar ondandır Smile
Ara
acemhe
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen küçüktün o zamanlar ondandır Smile

Peki kocaman oldum mu Smile
Ara
history
Hafızamı zorladım,çoğunu hatırlamıyorum,sanırım çok avam yaşamışız...güzeldi,teşekkürler.
Ara
nofearheart
♯ ~Tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki kocaman oldum mu Smile

Bilmem oldun mu sana soralım kendi başına markete gidebiliyor musun şuan Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:07 AM