:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soldan Basla Silmeye..
acemhe
alone0wh.jpg

Kavuşmalar yalanvirgul.gif ayrılıklar palavra…

Senin de benden arta kalır yanın az!
Sonun en son noktasına ben tek geldim ama sen yapacaksın noktayı koyma işlemini! Zihnin yetervirgul.gif ellerin kalsın!

Yok edersin beni. İçindevirgul.gif dışındavirgul.gif düşünde… Zor olmaz. Aklından da çıkarırsınvirgul.gif ki ne kadardı yerim? Dilinden düşmem an meselesi. Çoktur senin ismin!
Hatırlamazsın olmazsa. Ansan da kazara… (Hafızanda balık rekabeti)
İştevirgul.gif hazırsın her şeye! Bensizlik kivirgul.gif bilmezsin bile nasıl olduğunu. Sorun yok o zaman!

Hadivirgul.gif soldan başla silmeye…
Becerebilirsen eğervirgul.gif gölgemin bile gölgesini bırakma!

Affedilmeyen olarakvirgul.gif kadınca ağlarım; yüzümde sırıtan yaşları koluma silerim çocukcavirgul.gif imkansızı sürerim gözlerimevirgul.gif serseriliğimle. Çocuk değil kaybım; KOCA BİR sen! Unutmaya kalksamvirgul.gif süresine yaşın yetmez!

İşin bitmiyor lakin burada… Geridevirgul.gif sağıma da hükmetmiş “benim” solum var!
İstikrarsız gidişin; az sürsünvirgul.gif iz bırakmasın ve şair yapsın beni. Bıktım yazar olmaktan! Kalemimle figüran kahramanlarla boğuşmaktanvirgul.gif onların akıbetiyle yanarkenvirgul.gif kendimi ruhsuz sonlarda kaybetmekten ve başa dönüp sende bulunmaktan…

Son’a bir ilmek daha atmış olsa da merak etmiyorum aslındavirgul.gif diline sızan isimlerin dudağında aldığı şekli! Kulağıma aksedişleri senaryolar yazdırsa da banavirgul.gif oynamayacağım bu sefer! Onlar gidiyor; ben delirmemle kalıyorum.
Ki nihayetindevirgul.gif sen de bana KANIYORSUN!

Yaşamım böyle solup yok olacak görünüşe bakılırsa...Her gün sürükleniyorum daha da uzaklara. Ben bende değilim zatenvirgul.gif sen yokken. Hadivirgul.gif soldan başla silmeye… Becerebilirsen eğervirgul.gif gölgemin bile gölgesini bırakma!

Kendimi kendimden bile ayırmışkenvirgul.gif beni kurtaracak son’a ihtiyacım var. Artık
hiçbir şeyin önemi yokvirgul.gif başka hiç kimsenin… Uzaklığında kayboldum. Kendi içimde boğulamıyorum. Hadi gel... Beni kurtaracak son’a ihtiyacım var. Soldan başla silmeye…

Solum olmuştunvirgul.gif soluğum…
Şimdivirgul.gif
Sonum ol
Özgür bırak beni…

*Övme beni! Öznesi olduğum aşikane cümlelerinle..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Korkma Yeniden Başla.. Orhan-38 0 712 04-21-2012, Saat: 10:26 AM
Son Yorum: Orhan-38
  Onda Başla :) ezoo20 8 804 03-24-2007, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 09:23 PM