:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Düşündüm de… Bu şehir seninle güzel…
acemhe
Aşkın ağır gelen zaman aralığınıvirgull.gif bana en mutluluk veren aralığı kadar sevdim...

Seninle Olmak

Sevgiliye…

Aşktan yana dilin ucuna kadar gelen ama bir türlü söylenemeyen daha doğrusu artık unutulan tümcelerivirgull.gif suflörsüzvirgull.gif bir çırpıda hatırlamak ve geçmişi tamamen unutmak için senin gibi bir erkeği tanımak lazımmış.

Seninle olmak; yüreğimdeki Saray menekşelerinin yeniden cana gelmesi demek.
Seninle olmak; taze gelinin kına kokusunu burnunun dibinde duymak demek.
Seninle olmak; yanında olmakvirgull.gif var olmak yada senin için olmakvirgull.gif aşk demek.

Güzel sevgiliiiimvirgull.gif diyerek sarılan kollarında kavradım ‘güven’ kelimesinin sözlük anlamını.Yalansız ışıl ışıl yüreğime akan bakışlarını sevdim senin.Şimdi kendi hakanlığımdavirgull.gif bir Hakanın- benim Hakanımın- ömürlük hakimiyetivirgull.gif geçen yirmi sekiz yılımın karanlık gecelerini bile aydınlatıyor.İşte sen: İşte ayaklarımı yerden kesen ADAMvirgull.gif işte sen! Bir erkeği sevmek büyük bir isyanvirgull.gif bir başkaldırı diyen işte benvirgull.gif senin için ne ayaklanmalarda başı çekebilirim bir bilsen…

Düşündüm de…

Bu şehir seninle güzel…

Tunalı Hilmi Caddesinde el ele- yüksek topuklu terliklerimin işkencesinevirgull.gif soğuğun bıraktığı ürpertiye rağmen- yürümek; yağmur altındavirgull.gif saçlarımın fönünün bozulmasını umursamayarak sana sarılıp şımarmak; gecenin bir yarısı boşalan sigara paketime bakıp çaresizce evde delicesine sigara ararken telefonun diğer ucundaki sesinevirgull.gif ‘Sen de içmeeeeeeee’ diyerek mızmızlanmak; farklı arabalarda evlerimize dönecekken son anda senin arabana koşup binmek; gözlerimin içine bakıp her ‘Seni seviyorum’ deyişinde içimde harelenen ışık halkalarındanvirgull.gif ismimdeki tüm nurları geçirmek istemek seninle güzel.Yaşamakvirgull.gif yaşlanmak seninle güzel.

Biliyor musun yıllardır evli olmakvirgull.gif evlenmekvirgull.gif aynı evi paylaşmakvirgull.gif ömür boyu yan yana durmak zor gelirdi banavirgull.gif şimdi önümüzdeki bir yılın geçmesini beklemek zor geliyor.Senvirgull.gif yıllar sonra kanepede uzanırkenvirgull.gif televizyon karşısında uyuyakaldığında üzerine battaniye örtüp ertesi gün ki program için temrin yapıp sesimi açmaya çalışmak yerine yanına uzanıp sıkıca sana sarılmakvirgull.gif sabah kahvaltını yapmadan evden çıkmana izin vermemekvirgull.gif sesime zeval gelecek endişesinden çok beraber daha fazla yaşamak adına sigarayı azaltmakvirgull.gif çocuklarımıza aşkın ne olduğunu yaşarken öğretmek; seninle olacağı için güzel.
Kalbimdeki buzullaşmanın seni tanıdıktan sonra kaynayan buhar sıcaklığına dönüşmesinevirgull.gif avuç içlerimin terlemesinevirgull.gif yüzümün kızarmasınavirgull.gif sana gelirken heyecanlanıyor olmama ne denir ki? AŞK DENİR.
Gel gör ki yetmedi kalemim seni anlatmaya sevgiliiiim
SENİ ÇOK SEVİYORUM.
Ara
acemhe
aşk güzel şey beeeeeeeeeeee Smile

seni seviyorum kocaman bir yürekle
s.....r

:k:
Ara
riukeen
Kendimizi kandırmanın en uç noktasıdır aşk.. uyuşturucu da denilse olabilir
Ara
history
Seninle olmak; yanında olmakvirgull.gif var olmak yada senin için olmakvirgull.gif aşk demek.
Mudanya'da evimin penceresinde yağmurun cama vuruşları ve ve senin o harika yazılarını okumak,mutluluk bu galiba,Duygu meleği arkadaşım ya bak sonunda benide şair yaptın haaa.
Confusedmiley17:
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Seninle olmak; yanında olmak[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duslerforum.org/images/smilies/virgull.gif"]virgull.gif[/url] var olmak yada senin için olmak[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duslerforum.org/images/smilies/virgull.gif"]virgull.gif[/url] aşk demek.
Mudanya'da evimin penceresinde yağmurun cama vuruşları ve ve senin o harika yazılarını okumak,mutluluk bu galiba,Duygu meleği arkadaşım ya bak sonunda benide şair yaptın haaa.

Confusedmiley17:

o zaman ne mutlu bana Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaç şehir var aramızda acemhe 169 13,694 11-23-2023, Saat: 10:12 PM
Son Yorum: acemhe
  fazla güzel olmadı ama( ben yazdım) HIÇKIRIK 12 581 04-14-2022, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥♥♥♥♥♥yas Tutsun Bütün şehir♥♥♥♥♥♥ ROSE 18 531 04-12-2022, Saat: 12:44 PM
  ...:::Aşk Güzel Bişeymiş:::... ciciKIS 5 552 04-11-2022, Saat: 07:09 AM
  Birak Sewdigimi Ey Uzak Sehir ÇiLeK 3 361 04-10-2022, Saat: 08:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:34 AM