:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine Yoksun Bu Gece Kar ve Soğuk Var Yerinde..!!
acemhe
windowtomysoulgj1.jpg

Yine Yoksun Bu Gece Kar ve Soğuk Var Yerinde..!!

Islanmak icin sokaklarda yurudugum yollar bombos nedense...Bu gece kar var...

Ayin on dordu gibi cemalinvirgull.gif kar ve hayalin var bu gece yuregimde...
Acaba bir gun islanmamak icin kosarkenvirgull.gif yolun kiyisindaki tasin oyugunda isildar bir vaziyettevirgull.gif beni gorup avucuna aldigini bir hatiranda yazacak misin..

Acaba birilerivirgull.gif benim yalnizca bir avucu dolduracak kadar saf kar suyu oldugumu bilebilecekler mi...

Giderek avuclarindanvirgull.gif siril siril akan dere sularina verdigin bir damla gozyasi oldugumu bilebilecekler mi...Korkarim bilmeyecekler. .Elbette bilemeyecekler. .Bu kadar saf ve temiz bir sevdaninvirgull.gif bir yagmur damlasinda sakli oldugunu kimse bilmeyecek.. .

Benim bir gulucugumu gor pencerendevirgull.gif her tanenin dustugunde cikardigi sestevirgull.gif benim sesimi duyar gibi ol...Her damla tertemiz bir nefes olsunvirgull.gif sende sevgiye ve sevdaya giden... Aglamak kadar gulmekte var su hayatta...

Hislerin en yogun halinivirgull.gif ozlemlerin en buyugunuvirgull.gif sevdanin en zorunu istiyorum belki devirgull.gif bir senvirgull.gif bir de kis gunu yagan kar tanesi var hayatimda...

Yagan kar taneleri saclarindan kayip alnindan kirpiklerine dokulsunvirgull.gif
gozlerinden yuzune dagilip yanaklarini oksasinvirgull.gif dudaklarina carpip boynundan asagiya suzulsun...

Bu gece yalnizim yine...Sen yoksun bu gece...Bu gece amansizca yagan bir kar var yine.

Yalniz agliyorum islanan camlarin onundevirgull.gif gozyasim lapa lapa yagan kar tanesi adeta bu gece...

Yesili severim diyenlerinvirgull.gif sevmediklerini anlarsinvirgull.gif bastiklari zaman bir ot parcasi gibi yesil cimenlere... Guzeli severim diyenlerin devirgull.gif bir gun yanildigini anlarsin...Megerki ben seni ne cok sevmisim kar tanesi...

Hep islak kalmis el ele tutsacak ellerimizvirgull.gif gozlerine hep huzun yerlesmis... Seni ne kadar cok sevdiysemvirgull.gif o kadar uzaklara dusmusumvirgull.gif ayri gecelerde hep sana aglamisimvirgull.gif yoklugun buyumusvirgull.gif yalniz kalmisim...

Ben seni ne kadar sevdiysemvirgull.gif incinen cocuk bakislarinda kalmisimvirgull.gif hep kosmusvirgull.gif yetisememisim yol ayrimlarina. ..

Seni ne kadar cok ugurladiysamvirgull.gif o kadar cok beklemisim donusu olmayan yollarda... Sen hep uzaklara gider olmussun...Karli mevsim ayrilik demek olmus..
Ben seninvirgull.gif kis gecelerinin ay isiginda guzellesen yuzunun tutkunu olmusum...

O isligin seni goturdugu yere kadar cekip gitmissin sen...
Cikan yanki seslerinde anlamisim seni kaybettigimi. .

Oysa sevdavirgull.gif her gun buyutmeli kendini yasanan zorlu ayriliklarda. ..
Bu gece kar var...

Kar tanelerinin dokuldugu camlarin onundeyim...
Ya sen...Sen nerdesin kar tanesi..
Su anda tek basina misin. .
Nerdesin. ..

Ara
riukeen
hiç sanmam arkasında bintane koşan vardır yada bin tanenin arasına karışmıştır salla be
Ara
history
Islanmak icin sokaklarda yürüdüğüm yollar bombos nedense...Bu gece kar var...
Benim bir gülücüğümü gör pencerendevirgull.gif her tanenin dustugundeçıkardığı sestevirgull.gif benim sesimi duyar gibi ol...Her damla tertemiz bir nefes olsunvirgull.gif sende sevgiye ve sevdaya giden...
Yine güzel,,yine harika....
Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 390 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,886 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 503 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
  Yoksun... €stapitipiti 11 898 04-13-2022, Saat: 04:28 AM
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 328 04-13-2022, Saat: 01:19 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:20 PM