:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
┼ Hiç bu kadar sevmedim kii ┼
acemhe
Sevmek... Dile kolayvirgull.gif kalbe ağır duygu. Hatırlıyor musun ansızın çıkıp gelerek nasıl da yüreğime taht kurduğunu.

Ayrılıklar... Hüzünler... Gözyaşları... Hepsi zalimce birer birer gelip yüreğimin başköşesine oturmuşlardı. Hayatvirgull.gif simsiyah bir tüle sarılmış açılmayı bekleyen bir hediye paketi gibi önümde durmaktaydı.

Hüzün yüklü karabulutların hızla yüreğimi kaplamaya çalıştığı bir zamandavirgull.gif inatla girdin kararmaya yüz tutmuş dünyama...

Kilometrelerce uzaktanvirgull.gif bambaşka bir şehrinvirgull.gif değişik havasıylavirgull.gif taşıylavirgull.gif toprağıyla... Umutlarıyla…

Şiirleriyle… Farklı yaşamı ve sevdalarıyla her şeyden önemlisi sevgi yüklüvirgull.gif sıcacık yüreğiyle geldin.

Karanlık bir girdabın içinde sürüklenmekteykenvirgull.gif tüm sevginle ve gücünle çekip çıkardın. Yaşamı yeniden sevmemevirgull.gif hayata yeniden bağlanmama sebep oldun. Bu yüzden sevdim seni.

Öyle farklıydın kivirgull.gif yüzyıllardır kapağının aralanmasınıvirgull.gif içindeki gizemin keşfedilmesini bekleyen kara kaplı bir defter gibi görmekteydim seni.

Ben bu defterin kapağını ilk açtığımdavirgull.gif dokunmakta olduğum simsiyah ve sert yüzünün aksinevirgull.gif bembeyaz sayfalara yumuşacık bir yazıyla yazılmaya çalışılmış kocaman bir ömür gördüm.

Neler yoktu ki içindevirgull.gif ayrılıklarvirgull.gif ümitsiz bekleyişlervirgull.gif kederler… Mutluluk getiren sevinçlervirgull.gif gözyaşları…

Yarınlara gülümseyerek bakan sevmeler... Daha neler... Neler...
Kara kaplı deftere yazılmışvirgull.gif her bir cümlevirgull.gif yüreğime gemici düğümleri misali açılmamacasınavirgull.gif düğümlüyordu seni.

Günüm seninle başlıyorvirgull.gif gecem seninle bitiyordu... Sesini duyduğum zaman yüzümdeki goncalar gül misali açılıyorvirgull.gif dünyam seninle dönmeye başlıyordu...

Yolda yürürkenvirgull.gif otobüse binerkenvirgull.gif yemek yerkenvirgull.gif insanlarla konuşurkenvirgull.gif kısacası nefes aldığım her anvirgull.gif konuştuğumuz her cümlevirgull.gif anlattığın her hikâyevirgull.gif okuduğun her şiir beyimde yankılanıyordu.

Ben sensizliği bile seninle yaşıyordum… Bu yüzden seviyordum seni.

Hatırlar mısın? Gökyüzünden aynı beyazlığın yeryüzünde iki farklı şehre yağdığı bir kış günüvirgull.gif gece yarısına doğru aramıştın beni...

Eve gidiyorumvirgull.gif bu soğuk havada sesin içimi ısıtsın istedim demiştin. Biz birbirinden kilometrelerce uzaktavirgull.gif iki candık...

Konuşmaya başladıkvirgull.gif konuşma uzadıkçavirgull.gif dışarıda olanca hızıyla yağmakta olan kara aldırmadanvirgull.gif sen park ettiğin arabanın içindevirgull.gif ayaklarını hissetmekte zorlanana dekvirgull.gif bense soba yanmayan buz gibi bir odada soğuktan parmaklarım buz tutana kadar konuşmuştuk. Yaşamın her hali gelip geçmişti telefon tellerinden...

Hiç kimsevirgull.gif yağan kar altında kulağıma senin gibi şiirler okumadı.
Hiç kimse bana senin baktığın gibi bakmadı…
Hiç kimse benivirgull.gif senin sevdiğin gibi sevmedi…
Ve hiç kimse ama hiç kimse yüreğinin sıcaklığı bana senin kadar hissettiremedi.

İştevirgull.gif O gecedevirgull.gif ne dışarıda yağan karvirgull.gif ne de aradaki mesafeler bana şiirler okumanavirgull.gif beni sevdiğini söylemene engel olamamışvirgull.gif o ana kadar hiç kimse beni senin kadar mutlu edememişti.
Sevdan bana yakıştığı içinvirgull.gif sevdam sana yaraştığı için seviyordum seni...

Sana kavuşmakvirgull.gif seni sevmek kadar yasak ve imkânsızdı… Ben sadece olabilme ihtimallerini sevdim.

Ben kara kaplı bir defterinvirgull.gif bembeyaz sayfalarını sevdim… Beyaz sayfalarsa kendisine dokunan her eli…

Ben sana âşıktım… Sense aşk’a… Ben seni seviyordum… Sense mevsimleri…

Gelen her mevsimin kendine özgü bir güzelliği vardıvirgull.gif bu yüzden senvirgull.gif sevemedin sadece beni...

Senvirgull.gif baharda açan her bir gül tanesini sever gibi sevdinvirgull.gif yeni gelen her sevgiliyi...

Baharla her gelen sevgili içinvirgull.gif unutupvirgull.gif sildin beni...
Bil ki! bir ben silemedim yüreğimden seni...
Çünkü ben seni

UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM Kİ...
Ara
riukeen
sevgiyi ölçen tansiyon ölçermi? yalancı makinesimi ?
Ara
history
Hiç kimsevirgull.gif yağan kar altında kulağıma senin gibi şiirler okumadı.
Hiç kimse benivirgull.gif senin sevdiğin gibi sevmedi…
Zamanım az, işime odaklanmalıyım,tamam diyorum bu son....ne mümkün...yine seni ve yazdıklarını okuyorum, alışkanlık yaptın bende,canım arkadaşım duygu meleği...
:kucak:
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Hiç kimse[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duslerforum.org/images/smilies/virgull.gif"]virgull.gif[/url] yağan kar altında kulağıma senin gibi şiirler okumadı.

Hiç kimse beni[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duslerforum.org/images/smilies/virgull.gif"]virgull.gif[/url] senin sevdiğin gibi sevmedi…
Zamanım az, işime odaklanmalıyım,tamam diyorum bu son....ne mümkün...yine seni ve yazdıklarını okuyorum, alışkanlık yaptın bende,canım arkadaşım duygu meleği...

:kucak:

teşekkür ederim canım okuyan gözlerine sağlık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 377 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum....... s?ylemesi ne kadar kolay de?il mi ? Karatas 2 460 04-13-2022, Saat: 12:59 AM
  **Bu kadar Sevmedim Ki** MasaL_perisi 13 1,040 04-12-2022, Saat: 12:59 PM
  Sen Varken Ne Kadar Uzagım ki Sana .. eRCi 16 550 04-12-2022, Saat: 11:12 AM
  Gözlerin Kadar Sicak Olan Hayatim Senin Ellerinde Son Verdi:(:( ÇiLeK 5 598 04-09-2022, Saat: 12:35 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:53 AM