:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
___ Ben SadeCe Sana Seni Sevdiğimi SöyLemek iStedim ___
acemhe
___ Ben SadeCe Sana Seni Sevdiğimi SöyLemek iStedim ___
Nerden aklıma geldin bilmiyorum. Ben sadece sana seni sevdiğimi söylemek istedimvirgull.gif nedensiz bir istek buvirgull.gif saçmaladığımı düşünebilirsin ama bir önemi yok artık... Hem nedenlerin ne önemi kaldıki hayattavirgull.gif herkes kendine verilen rolü oynama derdindeykenvirgull.gif kim sorgular ki nedenleri?
Firavun tapınaklarında ölümsüzlüğü ararken sana rastlamış gibiyim. Sahte tanrılar kadar yalan bir hayatım var.
Ama buna inanvirgull.gif yalanlar üzerine kurduğum dünyamın en gerçek yalanısın sen... Şimdilerde yeni yeni anlamlar yüklüyorum sanavirgull.gif hak etmediğim kadar çoğaltıyorum seni içimde. Sahiden var mısın bu yasamda sen? Yoksa bir hayale mi tutkunum ben?...
Gözlerim ağırlaşıyor mum ışığındavirgull.gif uykusuzum yine.
Kaç gecedir uyuyamıyorum ama sen bana aldırmavirgull.gif uyumasamda gel gir rüyalarıma çünkü seni görebildiğim tek yer rüyalar artık... Onlarında beni terketmesi yakınvirgull.gif sadece seni görebilmek için uyuduğumu anlamış görünüyorlar.Neyse ki gün aydınlanmak üzerevirgull.gif bu gecede kandırdım onlarıvirgull.gif yine seninle aldattım düşlerimi. Yataktaki düşlerimin üzerini örtüp avluya çıkıyorumvirgull.gif düşler sonbaharı andırıyorvirgull.gif solgunlar hepsi...
Avluda kanadı kopuk melekler ağlaşıyorvirgull.gif birbirlerinin kopuk kanatlarını dikiyorlar gözyaşları içinde.
Köşede yaralarını yalayarak temizleyen bir kedinin iniltisi duyuluyorvirgull.gif sesi kanıyor sanki...
Sırtımı bir ağaca yaslayıp oturuyorumvirgull.gif ağaç yorgun ben umarsızım... Dudağıma unutulmaya yüz tutmuş bir şarkı yapışıyor içinde senin adın var. Söylemeye başlıyorum kısık bir seslevirgull.gif sesime yabancıyım sanki. Uzun zamandır duymadım kendi sesimivirgull.gif öylesine uzağım kendime bilemezsin. Ruhum bir başka bedene göç etmiş gibivirgull.gif sahiden benim mvirgull.gifi bu sesvirgull.gif bu beden? Tanımsız bir cisim gibiyim kendi yaşamımda...

Şimdi bir baska dilde seviyorum seni... Ben sadece sana seni sevdiğimi söylemek istedim... Avludaki kanatları kopuk melekler ve sesi kanayan kedi kadar bağlıyım yaşama..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 996 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 868 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 373 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM