:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen 'Unut' Demişsin, Anlamamışım...!
acemhe
Sen 'Bitti' Dedinvirgull.gifBen 'Bitmez'! Bitmedi de...! İnanamadım Söylediklerine...Hani Yapamazdın Bensizvirgull.gifAyrılığın Rüzgarı Esse Üşürvirgull.giftitrerdin! Şimdi İse 'Aşkı Benle Yaşamak Varken Bensizliği Tercih Ettin'...Sustumvirgull.gifBiliyordum;Konuşsam Yalvarıcaktımvirgull.gifAyaklarına Kapanıcaktım...Küçük Düşüceğimi Düşündüğüm İçin Değilvirgull.gifNe Olursa Olsun Gitmeyi Kafana Koyduğun İçin Sustum...! Madem Öylevirgull.gifHerşey Gönlünce Olsun Dedim Ve Susturdum Sevdamıvirgull.gifGeceye Sakladım...Canımı Acıttı Sözlerinvirgull.gifKalbim Acıdı da Sustum...'Daha Fazla Çirkinleştirmeyelim' Dedinvirgull.gifBizde Herşey Güzeldi Diyemedim...Kafana Koymuştun Gitmeyivirgull.gif'Kal' Diyemedim!

'Sadece İçimdesin Artıkvirgull.gifDışımda Değil!' Dedin Ve Kayboldun Gecenin Karanlığında...!Bense Bir Duvar Dibinde Çırpındımvirgull.gifİsyan Ettim...!Aklımda Birsürü Soru İşaretiyle Kalakaldım...Hadi Gene Gecenin Karanlığında Saklanıyordu Sensizlikvirgull.gifAydınlık Bastırınca Nereye Saklanacaktı?! Sustumvirgull.gifSonunun Nereye Varacağını Bilmedenvirgull.gifAnnesini Kaybetmiş Çocuklar Gibi Aradım Durdum 'Sen(sizliği)'i...!Saklamalıydım Seni Çok Derinlerevirgull.gifGömmeliydim Kalbime...Aşkın Dilinden Anlamıyorsan Anladığın Dilden Konuşmalıydım Seninle...'Artık Seni Senden Bağımsız Yaşamalıydım...!'

'Ben Seni Büyütürken İçimde Dönersin Diyevirgull.gifSen ''Bensizliği'' Beslemişsin...Ben 'o' Derkenvirgull.gifSen 'Onsuzluk' Demişsin...!
Ben 'Aşk'virgull.gif
Sen 'Nefret'
Ben 'Dön'
Sen 'Unut' Demişsinvirgull.gifAnlamamışım...!
Bana Düşen Sadece Kabullenmek Artık...Kalbime Gömmek...Biraz Unutmakvirgull.gifBiraz hatırlamak...

Keşke Herşey Daha Farklı Olsaydı;
Ama Hoşçakal Dedin Ve Gittin...
Şimdi Göm Beni Kalbine Gömebildiğin Kadarvirgull.gif
Ben Veda Etmem Bu Aşka............!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Unut(tum)tu** MasaL_perisi 9 392 04-12-2022, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Unut İLAYDA 2 357 04-03-2022, Saat: 03:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Zaman..! Unut bizi ne oLur.. acemhe 1 478 12-09-2010, Saat: 10:51 PM