:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir ka? saatlik d???nce...
YARGIÇ
Tutku dolu birkaç yarın hayal ederken ezilmiş bir yürek deryasında ufka doğru seyir halindeyim şimdi.Ne dönüp arkaya bakmak anlamlı,ne yerli yersiz gözyaşı dökmek şimdi.Şimdilerde çığlıklar bile düğümlenir olmuş gırtlağıma,küçük dilimden öteye gitmeyi başaramamakta.Sandalda kürek çeken kollarım yitiriyor usul usul kuvvetini.Rüzgar sert sert suratıma çarpmakta.Sandal sağa sola savruluyor devrildi devrilecek şimdi.Belki bende karışacağım pullu balıklar arasına cansız ruhsuz.Bulutlarla dağın kesiştiği noktada gözlerim belki birazdan güneş doğar içim birazcıkta olsa ısınır beklemekteyim.Hiç böyle hayal etmemiştim oysa sensizliği,senden sonra belki hayat daha kolay olacak ve ben pembe bulutlar üzerinde tek başıma olacaktım.Seni bir daha hiç düşünmeyecek senin o bana kocaman ve çekilmez gelen ufak tefek sorunların olmayacaktı.Oysa hepsi ne kadarda özelmiş son birkaç saattir daha iyi anlamaktayım.Zaten birkaç saattir sensizim ya.Sensizlikle ölüm eş değer diyemem eğer ölmüş olsaydım daha kolay olurdu belki,belki yanmazdım bu kadar içten içe bu kadar delice herşey daha kolay olurdu belkide.Sensizlik denilen dünya gerçek bir vurgunmuş oysa.Şimdi anlamaktayım...

Birkaç satır arasında kaybolmuşken bulup çıkardığım bir sen vardı.Destan edip yazmak yerine kendi çapımda rafa kaldırıp küflenmeye bırakmayı hayal ettiğim.Oysa küf bağlamaya başladım bile ben,sense hala taptaze ilk günden çok çok ötede yüreğimde büyümektesin...
Ara
isyanbitmez
EĞER BU KADAR DEĞER VERDİYSEN BÜYÜMEYE HAKKI VARDIR SEN DE! YALNIZ ŞU MEŞGUL EDER DÜŞÜNCEMİ YANINDAYKEN MUTLUSUNDUR. AMA GİDECEĞİNİ BİLMENİN HUZURSUZLUĞUNU DA YAŞARSIN. YANLIŞ OLSA DA. HEPSİNİ AYRI YAŞAMAK LAZIM YANINDAYKEN MUTLULUĞU SONUNA KADAR. AYRILINCA ÖZLEMLER DE GÜZEL. TABİ EĞER BURADA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ AYRILMAYAN BİR ŞEYLER VARSA?..........
YARGIÇ
Evet çok haklısın şu noktaya özellikle takılıyorum yazıda da belirttim bana kocaman gelen ufak tefek sorunlar!!Her ilişkide bunlar yaşanıyor sanırım.Öyle küçük şeyler büyük geliyor ki.Ancak işte o zaman ayrılık hüznünü yaşamak gerek diye düşünüyorum mantıklı hareket için bir dürtü lazım sanırım insana.Ayrılık anında herşeyden kurtulduğunu ve mutlu olacağını sanır insan gideceğine inanmaz bir türlü peki ya gidince? başbaşa kalınca o içi dolu ayrılıkla...
Ara
kayıp_gölgeler
Birka? sat?r aras?nda kaybolmu?ken bulup ??kard???m bir sen vard?.Destan edip yazmak yerine kendi ?ap?mda rafa kald?r?p k?flenmeye b?rakmay? hayal etti?im.Oysa k?f ba?lamaya ba?lad?m bile ben,sense hala taptaze ilk g?nden ?ok ?ok ?tede y?re?imde b?y?mektesin...

S?PERS?N YA Confusedmiley20: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
Ara
YARGIÇ
Teşekkürler beğenmen süperdi.....
Ara
isyanbitmez
fatih erkoç'un şarkılarını ayrı bir severim. çünkü sözleri mana da taşır. şu andakilerin aksine. bir şarkısında şöyle der." oysa ki bitmek bilmeyen kavgalar meğer aşkın cilveleriymiş " sanırım bu ufak tefek sorunlar için iyi bir anlam ifade eder.........
YARGIÇ
Bu şarkıyı birkez daha söylemiştin farklı bir yazıda bir konu konuşurkenmiydi yoksa özel bir sohbettemiydi sanırım özel bir sohbetti.Aynı anlam çerçevesinde mi dolaşıyorum nedir?
Ara
kayıp_gölgeler
fatih erkoç'un şarkılarını bende çok severim
Ara
isyanbitmez
Yok Senİn Konun DeĞİldİ YargiÇ. Elİfİm Ve Ben Konusunda KİŞİsel Resİmlerde İdİ. Yanİ Ayni Anlam Çevresİnde DolaŞmayi Çikar Aklindan. Bİrİ Bİr Şey SÖylesİn AŞk Ayrilik KÜÇÜk Kavgalar Ve Bunun DeĞerİnİ HİÇ Bu Şekİlde AnlatildiĞini DuymuŞ Muydunuz Sen SÖyle Barİ Kayip GÖlgeler..........
YARGIÇ
Ben benimle olan kısmını msn de diye hatırlıyorum ama yanlış mı acaba hatta ben sana birşey anlatırken geçmişti bu şarkı...Bahsettiğin şeyler şarkı içinde anlatılıyor sanırım dinlemediğim için birşey söyleyemem...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:17 PM