:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ey A?k! Kalk aya?a ve a?la tutu?uncaya dek
tatlı_cadı
G?zlerimi kapatt?m yoklu?umda var olan kendimin ?st?ne. ???l???mda ta??d?m ellerime s??mayan bensizli?i, k?z?l sanc?lar?n i?d?k?m?nde.

R?zgar sa?l? bir yaln?zl?kta yand?m. Nehirler ge?ti i?imden, i?im nehirlerden ge?ti; talan edilirken Z?leyha?s?na a?k d??en ba???lanm?? m?sralar. Ve ?imdi kalbimde ad? konulmam?? bir s?veydan?n ?l?m g?nahlar?. Ve tufanlar? avu?layan ?mr?mde Nuh?un ayak izleri.

Ad?ma k?st?m...

?simsizli?imin ?lg?n kentlerinde vurulup duruyorum, sana hep alt? susu? kala.

Hadi konu?sana!

Susma g?zlerime ?yle derin derin.

Kimsesizli?imin kimli?ine suret olmayacak m?s?n yoksa? Aynalarda g?remedi?im h?k?ms?z y?z?m?, y?z?ne kabul etmeyecek misin? Bak el pen?e divan durdum a?k?n ?n?nde, beni biraz daha susarak ac?tacak m?s?n sesimi?

Biliyorsun, rengi mahpus a?k?m?n mah?ere and i?en g?zleridir sensizlik. Ey bo?az?ma kadar batt???m ya?mur, hadi al beni! G?zbebeklerinde y?ld?zlar eriten gece, hadi bo? beni!

??YA?MUR GECEDEN AL BEN??.

Ey A?k! G?zellik bile sana meftun de?il mi? D??lerimden ba?ka bir h?z?nde yakt?m m? en meczup tebess?mleri?

Bilsen, ??le kesmi? tenha bir g?ky?z? indi geceme. ??ine kan bula?an tekinsiz uykulara uyudum. Kurak bir intihar d??t? ?airli?in yazg?s?na, y???ld?m kald?m ??bana inmeye korkan SEN u?urumlar?nda??.

Sevdi?im!

Ac?ya d??en i?ine, i?ine d??en ac?ya, tufan?ma, r?zgarl???ma yenik geldim. Tutma ellerimi d??eceksin yoksa.

Duru bir g?l?? an?nda sakl?s?n sen, an gibi. Alt? harflik susu?un k?yamet a?r?s? dilimde. ?A?k bitti, y?z?m? buldum? diyenlerin i?ten pazarl?kl? yaln?zl?klar?na inat, i?imin suretisin.

Ellerin yasad??? sevdalarda ?slanan heyula sensizli?im. G?zlerin g?l yapra??nda kanay???m. ?ek g?zlerini aln?mdan. Yazg?ma dokunuyorsun!

Benden saklanabilece?im bir ?stanbul var m? g?zlerinde? Susmaya dair tekmil suskular? ?? konu?/sana ?? dedi?inde bozar m? g?l??? y?rt?lm?? kelimeler?

Ey A?k!

Kara kalemlerin a?k?na!

Ten hummal? sa?lar?nda bo?ulmalar?m yetmediyse bil ki; kahrolas? bu denizler az gelir a?lay??lar?ma. Sen h?z?n divan?nda ac?n?n a?k?, a?k?n ac?s?. ??te e?i?indeyim! A?k?n mahrem cinnetlerine sunma beni sevdi?im. Azal?r?m.

Ey A?k! Kalk aya?a ve a?la tutu?uncaya dek!
??nk? anlam?n? gizleyemiyorum a?ktan...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler tatlı cadı....
....................................
Aşk ağlamaz sadece ağlatır...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyama Kalk Eyy Aşk-ı Sücud..! Bir nefes lazım şimdi bana...Ölmek için...... _BarBie_ 4 482 12-22-2007, Saat: 01:09 AM
Son Yorum: _BarBie_
  kalk yüreğim gidelim TutkuM 3 454 10-21-2007, Saat: 08:24 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:06 PM