:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben qeLdim :D
sıla
Asla vazgeçme Tongue Big Grin herşeyin hayırlısı kaydişkom Wink adminiçe oldum ben de Big GrinBig Grin
Ara
emre-altan
sen bunları söyledin ya en kısa zamanda bulcam hayatımın anlamını yani ins ablamSmile gördüm abla gördüm herkes aynı dewam ama benim ablam adminice olmuş Smile
Ara
sıla
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bunları söyledin ya en kısa zamanda bulcam hayatımın anlamını yani ins ablamSmile gördüm abla gördüm herkes aynı dewam ama benim ablam adminice olmuş Smile

ehe Smile evet aşkım sağolsun Big Grin

hızlı bir dönüş yaptın hadi bakalım iyi muhabbetler Wink
Ara
emre-altan
bu dönüşün bida gidişi yok abla kesin karar werdim son günlerde werdigim en güzel karar Big Grin abla war ya burası haric her yerde aradım seni niye burda aramadım bilmiorum Big Grin
Ara
sıla
aman da ablasını mı aramış Big Grin zaten başka hiçbiyerde burdaki arkadaşlık ve samimiyeti bulamazsın geç bakalım içeriye tekrar hoşgeldin Big Grin
Ara
emre-altan
direk giriş yaptım abla Big Grin sormakta gec kaldım ama sen kabul ettin beni Big Grin
Ara
_AL0n3_
emreeeeeeeeeeeeeeee :$

hoşgeldiiiin Big Grin az önce bi yorumda okudum kimsei bulamadım demişsin kırarm senn kafanı ! Big Grin
Ara
acemhe
hoşgeldin emre maaşallah namın almış yürümüş de ben tanımıyorum Big Grin
Ara
emre-altan
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emreeeeeeeeeeeeeeee :$

hoşgeldiiiin Big Grin az önce bi yorumda okudum kimsei bulamadım demişsin kırarm senn kafanı ! Big Grin

aaa pardon askım Big Grin bi an kendimi bekar hissettim Big Grin dün seni bögrüme kazımıstım dme ben Big Grin
Ara
emre-altan
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin emre maaşallah namın almış yürümüş de ben tanımıyorum Big Grin

Big Grin bizde simdi tanısırız oznm ben sana tanınmıs olma sebebimi anlatırım Tongue Big Grin bu arada hoşbulduk Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bn qeLdim .. (: di$i_kaRTaL 15 617 04-12-2022, Saat: 08:59 PM
Son Yorum: wildfang
  seLAMMM ben qeLdim ama bos geLdim:) deliyureq 18 566 04-11-2022, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: wildfang
  sıkışın bende qeLdim :) HayaLKı@zı@ 22 1,122 09-27-2009, Saat: 10:53 AM
Son Yorum: Mert Can
  seLam..! ben qeLdim x]" Chaqma_meLenq 29 1,305 09-29-2008, Saat: 06:47 PM
Son Yorum: YaÄžMuR PeRiSi
  selam bende yeni qeldim GÜLJCAN 26 1,037 09-21-2008, Saat: 09:06 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:53 AM