:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aldığım NefeSsin
acemhe
#1
Tek istediğim ; Ilık meltem olup bahar kokan saçlarına düşmekvirgull.gif yüreginde yanmış bir soluk olup dudaklarından toprağa süzülmek. . .

" Bir tebessüm kadar güzelvirgull.gif
Nefesim kadar değerlisin. . . "

Karanlıkların içinden yüreğine sesleniyorum yine..Bir avuçlarımda yıldızlarvirgull.gif bir yanımda münzevi çığlıklar. Hasretin yanıyor kirpiklerimde.Sensizlikte yüreğimvirgull.gif bir yanı tutturulmuş aşk mektupları gibi kırgınvirgull.gif acıya diz çökmüş yıllar gibi hayata kırgın..Oysa bir tutsan ellerimivirgull.gif bir öpsen yüregimivirgull.gif tüm düşlerimi baharlara kanatlanacak..Boşver aldırma banavirgull.gif herşeye inat seni " sensizlikte bile seviyorum. . . "

Biliyorum gözyaşlarımla sönecek yoklugunun alazları..Gözyaşlarını bulutlarla serme kirpiklerimevirgull.gif bırak hasretinle kavrulsun sensizligin tüm hücrelerini...Gece bitip perdelerin arasında gözlerine doğan gün ışığı gibi düşmek istiyorum yüreğine...Senin sırtın biliyorum sert duvarları..Sıvası dökülmüş duvarlara yaslanıyorum sana yaslanır gibi. Ve titrak yüreğimle kurduğum tüm cümleler duvardan dönüyor .Ve karsımda senin icin topraga verdiğim cicegim...Gecenin karanlıgına inat seninle konusur gibi cicekle konusuyorum..Biliyorum sessiz ve derinden dinliyor beni...Senin gibi suskun ama gülümsedigini hissediyorum...Bazen babamdan kalan sigara paketlerine uzaniyor ellerim...Oysa ben sigara icmiyorum ki !....Anlıyorum ki; sensizligi tütün sarar gibi cigerlerimde yakmak istiyor yüregim. Zulasında sakladığım ölümü soluyorum yoklugunun sindigi ayazlarda...Bir olsaydın yanımdavirgull.gif yıldızlarla Ay senin saçlarına dolardı...Susardımvirgull.gif senin gülüşlerin yüzümün cografyasına düştügünde. . .

Gecenin avuçlarında güller yolluyorum vakitli vakitsiz sana..Bazen ağlışıyoruz İkindi yağmurlarıyla...Ben onlara senin gülüşlerini anlatıyorumvirgull.gif onlar ise bu imkansız sevdaya ağlıyorlar..Gözyaşlarımızı toplayıp kurak iklimlerde koşuyor gözbebeklerimiz...Bir kalem olsamvirgull.gif yetim çocukların yürekleriyle resmedilmiş utangaç yanaklarını bırakırdım cemrelerin kirpiklerine...Bazen de gülüşlerini seriyorum kelebeklerin gözbebeklerine..Ve sen yaşarken uzaklardavirgull.gif ben seni yaşıyorum suskunlugumda...Tek istediğim ; Ilık meltem olup bahar kokan saçlarına düşmekvirgull.gif yüreginde yanmış bir soluk olup dudaklarından toprağa süzülmek. . .

Gülümsediğindevirgull.gif sulardan nice kuğular kanatlanır başka iklimlere..Soluk aldıgında nice ceylanlar ovalarıma iner..Gülistan yüreginde yaşarkenvirgull.gif her kelimen bir ezgi olur dudaklarımda..Su diye düşlerini icerim sebillerden..Utanırım bazenvirgull.gif gözlerindeki nemli kirpikleri kurutamadigim icin...Üzülürüm inceden inceyevirgull.gif kapılarına bir gül tomurcugunda düsemedigim icin...Gelemesem de gözlerinevirgull.gif bir cemre olup ıslatamasam da ellerini; ben senile yaşıyorum...Her soluk aldıgımda adına bir cicek ekiyorum gönül toprağıma. . .

Gül yüreklimvirgull.gif her nefesinle ben hayata tutunurum.Her gülüşünde ise acılarımı sararım rüzgarınların avuçlarında..Yüreğime iyi bak ne olur..Aldığın her nefeste yeniden sana doğuyorum. . .
Ara
Cevapla
history
#2
Anlıyorum ki; sensizligi tütün sarar gibi cigerlerimde yakmak istiyor yüregim. Zulasında sakladığım ölümü soluyorum yoklugunun sindigi ayazlarda...Bir olsaydın yanımdavirgull.gif
.Bazen ağlışıyoruz İkindi yağmurlarıyla...Ben onlara senin gülüşlerini anlatıyorumvirgull.gif onlar ise bu imkansız sevdaya ağlıyorlar..
.Gelemesem de gözlerinevirgull.gif bir cemre olup ıslatamasam da ellerini; ben senile yaşıyorum...Her soluk aldıgımda adına bir cicek ekiyorum gönül toprağıma. .
Ohhh be duygu meleği arkadaşım tekrar aramızda
Confusedmiley17:
Ara
Cevapla
MaSaL
#3
Gül yüreklimvirgull.gif her nefesinle ben hayata tutunurum.Her gülüşünde ise acılarımı sararım rüzgarınların avuçlarında..Yüreğime iyi bak ne olur..Aldığın her nefeste yeniden sana doğuyorum. . .

süpermiş teşekkürler....
Cevapla
acemhe
#4
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gül yüreklimvirgull.gif her nefesinle ben hayata tutunurum.Her gülüşünde ise acılarımı sararım rüzgarınların avuçlarında..Yüreğime iyi bak ne olur..Aldığın her nefeste yeniden sana doğuyorum. . .

süpermiş teşekkürler....


ben teşekkür ederim okuduğun için
Ara
Cevapla
acemhe
#5
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Anlıyorum ki; sensizligi tütün sarar gibi cigerlerimde yakmak istiyor yüregim. Zulasında sakladığım ölümü soluyorum yoklugunun sindigi ayazlarda...Bir olsaydın yanımda[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duslerforum.org/images/smilies/virgull.gif"]virgull.gif[/url]

.Bazen ağlışıyoruz İkindi yağmurlarıyla...Ben onlara senin gülüşlerini anlatıyorum[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duslerforum.org/images/smilies/virgull.gif"]virgull.gif[/url] onlar ise bu imkansız sevdaya ağlıyorlar..
.Gelemesem de gözlerine[url="http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duslerforum.org/images/smilies/virgull.gif"]virgull.gif[/url] bir cemre olup ıslatamasam da ellerini; ben senile yaşıyorum...Her soluk aldıgımda adına bir cicek ekiyorum gönül toprağıma. .
Ohhh be duygu meleği arkadaşım tekrar aramızda

Confusedmiley17:


eeed de ben hep buradayım Big Grin
Ara
Cevapla
angel_from_hell
#6
[COLOR="Red"]" Bir tebessüm kadar güzel
Nefesim kadar değerlisin. . . "[/COLOR]

teşekkürler paylaşım için......
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yaşamım boyunca aldığım en mükemmel hediyesin bana... eRCi 2 659 04-12-2022, Saat: 12:43 AM
Son Yorum: wildfang
  Yokluk diye birsey yok ! Nefes aldıgım sürece sen-bensin / Benimsin... MaSaL 3 745 05-01-2011, Saat: 09:19 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Suçlu "yüreğim ve aldığım nefestir". acemhe 0 338 10-20-2010, Saat: 08:07 PM
Son Yorum: acemhe
  sen aldığım nefes olmalısın... lazmurat 2 490 07-09-2007, Saat: 07:15 PM
Son Yorum: lazmurat
  ALdıgım Nefessin. . . eRCi 8 792 03-14-2007, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: ALDıRMa

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 07-21-2024, 04:11 PM