:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk 6 saatlık mutluluk için 6 ay ağlamaktır.
acemhe
Aşk nedir? Kimimize göre sevgivirgull.gif kimimize göre bir gecelik ilişkivirgull.gif kimimize göre de bir ömür boyu süren bir ilişkidir

Herkes aşktan bir yudum tatmalıdır.

Bu tadı tatmayan bir insan hayatında yıllardır farkına varamadığıvirgull.gif çok etkileyici olan bir tattan mahrumdur.O an her şey değişir. Gözüne güzel görünen onun hayatını önemli kılan tek şey vardır;AŞK;.Aşık olduğu insan onun gözünde belki bir kraliçe belki de dünyanın en yakışıklı prensidir
Çok çeşit aşk vardır.Önemli olan herhangi birinden bir yudum tadarak onu yaşamaktır.İyisinivirgull.gif kötüsünüvirgull.gif eğrisinivirgull.gif doğrusunu yaşamak sevgilinin istediğini yaşamak.Gerek hüzün gerekse sevinç yaşamak işte işte önemli olan AŞKI yaşamak
Bir yudum aşkın tadını aldığınızda sanki bir daha dönemeyecginiz bir alem dogru yol alırsınız.İçinizi kemiren duygularvirgull.gif kimi zaman söylemek isteyipte söyleyemedginiz sözler ve de seviyorum diye haykırdıgınız geclere dalarsınız.

Bir an bu alemden çıkamayacağınızı sanırken sevgiliniz sizi terk edip giderken size sadece arkasından bakmak kalır.

Gitme dur nereye böle beni bırakıp gidiyorsun diye bagırsanız bile merak etmeyin sizi duymayacaktır. Kimimiz aglar giden sevgilinin ardından.Ama unutmayalımki göz yaşları çok degerlidir.Sakına deger vermediginiz veya deger veripte bu degere hainlik edenlerin arkasından bu göz yaşlarını akıtmayın hiç ama hiç degmeyecektir.Bunca beraber geçirdiginiz günlerivirgull.gif beraber paylaştıgınız mutluluklarıvirgull.gif çılgınca seviştiğiniz o dakikalar gelir aklınıza ama giden sevgili çoktan gitti size yine kalan tek şey YALNIZLIK

Bir gün olurda o giden sevgili geri dönerse o sizi gerçekten sevmiştir ona niye beni terk edip gittin artık seni istemiyorum tarzı cümleler kurmayın.

Bence her ilişkiye her ne olursa olsun son bir şans vermek gerekir.Çünkü her aşkın bunu hak edecek kadar kutsal olduguna inanıyorum.Belkide giden geri gelmez kimimiz kendimizi içkiye veririz unutayım diye kimimiz günü birlik aşklara dalarvirgull.gif kimimiz yalnızlık içinde çırpınır durur.Ama hepsinde de tek bir ortak yanı ne yapralarsa yapsınlar o sevgiliyi unutamazlar.Tabi gün gelecek herşey unutulacak maziye şöyle bir bakılacak geride kalanlar aglayacak ama giden sevgili geri gelmeyecek.Belki o sevgiliye yıllar sonra belki bir sokak ortasında virgull.gifbelki postahanede mektup yollarken virgull.gif belkide bir barda rastlayacaksınız.Şaşırarak söylemek istedikleriniz kelimeler birbirine girecek ve dudaklarınızdan sadece iki kelime dökülecek isim) nasılsın? o da size iyiyim diye cevap veririken siz bir an o eski günlere gidip geleceksizin.Sonra neyapıyorsun? diye bir soru yöneltiginmizde evlendigini çocuk sahibi oldugunu duyunca şaşırarak içinizden olamaz diyeceksiniz ama ne fayda..Sizse yalnızvirgull.gifevlenmemiş.bekar bir halde yaşarken bir an durup düşünceksiniz .

Artık evlenme vaktinin geldigini düşünerek karşınıza çıkan ilk teklife evet diyerek dünya evine gireceksiniz.( kesınlıkle bunu yapmayın)
Ve de bir ömür boyu gerçek aşktan mahrum olarak hayatınıza gözlerinizi yumacaksınız.

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 430 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 422 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,607 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 259 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:07 AM