:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iyi değilim aşkım...
siZofreniqH
iyi değilim aşkım;
umutsuzca uyanıyorum sabahlarınokta.gifnokta.gif
Güneş yüzüme vurdukça daha bir karanlık oluyor günlerimnokta.gif
Kahvaltı saatlerimi hep kaçırıyorumnokta.gifBilirsin sigara iştahımı kesiyornokta.gifnokta.gif

Öyle pek özenmiyorum üstüme başımanokta.gifnokta.gifNe geçerse elime giyiyorumnokta.gifsen yoksun ya ‘’güzel görünüyorsun’’ demesinler istiyorumnokta.gifnokta.gif

Yine en arka koltuğunda oturuyorum minibüsün yine camda oluyor gözlerimnokta.gifnokta.gifsen tutmuyorsun ya elimi cebimden hiç çıkartmıyorumnokta.gifnokta.gif

İyi değilim aşkım;
Herkes sana benziyor sankinokta.gifnokta.gif’’saçı az daha kısa olsa biraz daha içten gülsenokta.gifnokta.gif’’ daha çok benzeyecek olanları ayırıyorumnokta.gifyoksun ya yokluğun da yepyeni senler arıyorumnokta.gifnokta.gif

En zor geceler oluyornokta.gif İzlediğimizi izlemiyorum, senin uyuduğun saatlerde uyumuyorumnokta.gif Olur ya bir rüyada karşılaşma ihtimali…

İyi değilim aşkım;
Unutuyor gibi yapıyorumnokta.gif Biriken yaralarımı acıtmasınlar diye
hiç kanatmıyorumnokta.gifSeni de kan tutardı haninokta.gifnokta.gifBak görüyorsun bunu bile hatırlamıyorumnokta.gifnokta.gif

iyi değilim aşkım;
Artık şiirlerimde yok süslü kelimelerle sana sesleneceknokta.gif Adının geçmediği cümlede O GİTTİ diyerek, sevgiyi anlatmak çok zor oluyor çünkünokta.gif Kağıda kaleme dokununca kömür değil, gözyaşım dökülüyor ya, ziyan oluyor sayfalarım…

Bir de Pazar günleri var tabinokta.gifHiç buluşmadığımız bir yerde hiç bilmediğin bir saatte seni bekliyorumnokta.gif Gelmen pekte anlam ifade etmiyornokta.gif Ben seni beklemeyi hala çok seviyorum…

İyi değilim aşkımnokta.gifnokta.gif
Daha bencil oldu duygularım daha çok ben demeyi, daha çok sabretmeyi öğrendimnokta.gifsayısız yalanlarla ‘’çok özledim’’ seni demeyecek kadarnokta.gifnokta.gif Yokluğunla aramda inanılmaz bir dostluk başladınokta.gif Kimseyi almıyoruz aramızanokta.gifnokta.gifbak benden başka sen, senden başkada düşüncem yok satırlarımdanokta.gifnokta.gif
iyi değilim aşkımnokta.gifnokta.gif
Hiç iyi değilimnokta.gifnokta.gif
Bu saatten sonra sana ‘’dön’’ mü yoksa ‘’hoşça kal’’ mı demeliyim??
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HasreTim Aşkım... €BeRimSin 1 422 04-09-2022, Saat: 11:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Bircan Aşkım Olsan? Sanat.kar 1 606 09-08-2014, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: Leader
  İyi değilim Aşkım ZencefiL 4 439 02-08-2012, Saat: 12:01 PM
Son Yorum: ZencefiL
  BEn herşeye rağmen o kadar insafsız değilim ZencefiL 4 736 05-23-2011, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Hoşçakal Aşkım.. MeLeksi 1 430 05-16-2011, Saat: 10:29 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:28 AM