:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
en güzel bitişti
acemhe
Aslında ilk gibisin benim için.Gerçekte olmasada kalbimde öylesin.Hem sana duyduğum sevgi hemde senle öğrendiğim şeyler için ilksin.
Şimdi çok yalnız bir gece var önümde.Yıldızlara bakdığım zaman üşüyorum.Sen hiç yazın ortasında üşüdün mü?
Şimdi gözlerimi saçlarımla kapıyorum.Sana geri dönmek için yalvarmıyorumvirgull.gifacı çekmek için daha çok ağlamak için.
Biz senle yaşayamadık ki üşüyesin.Seni öperken bitkin kalamadın senvirgull.gifnede ben gözlerinin içine bakmaktan mutlu olamadım.
Şimdi daha ne kadar yaşayabilirim.Seninleyken sensizdim ama sen yinede benimdin.Hep bir ışık bekledimvirgull.gifama o ışık yine her zaman yaptığı gibi kayboldu.
Bana kalan tek şey inanmakvirgull.gifarkasından baka kalmak oldu.Ve artık istiyorum.Sadece o ışığın bitişindeki karanlıkta kaybolmak istiyorum.Yalanlara inanmak ve yine bir sahte ışıkla umutlanmak.Ve ışık yeniden söndüğünde yeniden acı çekmek.Herşeyden nefret etmek istiyorum.Kendimi düşünmek ama yinede umursamamak istiyorum.
Ama kalbimi sana hapsetmişken ne istesemde yapamıyorum.Çıkarmıyorum aklımdan.Gelde sök kalbimi.!
Kulaklarım patladı sessizliktenvirgull.gifçok yoruldum.
Artık su içtiğimde acı bir tat kalıyor ağzımdavirgull.gifsuya bakıyorum...OFF....yüzün!
Sonra ayılamıyorumvirgull.gifağlıyorum.
Neyse...
Benimde zaten hiç gücüm yokvirgull.gifumudum yok.ama bil ki farklı bir hayaldi işkenceydi bazen virgull.gifbazen çok güzeldi ama anlıyorum benden kurtulmuşsun sen.NoKTa koyduk bitti.
en güzel bitişti
Ara
history
.Kendimi düşünmek ama yinede umursamamak istiyorum.
Ama kalbimi sana hapsetmişken ne istesemde yapamıyorum.Çıkarmıyorum aklımdan.Gelde sök kalbimi.!

Gelde sök kalbimi,duygu inanılmaz aktarılmış,gönlüne sağlık,duygu meleği arkadaşım..
:k:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  fazla güzel olmadı ama( ben yazdım) HIÇKIRIK 12 580 04-14-2022, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: wildfang
  ...:::Aşk Güzel Bişeymiş:::... ciciKIS 5 552 04-11-2022, Saat: 07:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Kadının En Güzel Hali ZencefiL 4 729 12-21-2011, Saat: 02:41 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Sevgi .. Ne güzel meziyettir (: ÐŽeşaren 2 456 05-20-2011, Saat: 09:08 AM
Son Yorum: ZencefiL
  "Uykuda Ömrüm, Üstünü Güzel Örtün" Hasretiim 1 505 01-27-2011, Saat: 12:47 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:26 PM