:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkın Her Hali
MaSaL
Aşkın Her Hali......
Yalnız Olanlara: Aşk bir kelebek gibidir[/url]virgul.gif peşinden koştukça hep senden kaçar…
En iyisi bırak uçsunvirgul.gif inan ki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna dokunuverir…
Aşk mutlu edervirgul.gif bazen de üzer ama aşk özeldirvirgul.gif aşkını hak eden birine sunarsan eğer…

Sevgilisi olanlara: Aşkın amacı birileri için “ mükemmel insan “ olmak değildirvirgul.gif seni mükemmelliğe en çok yaklaştıracak insanı bulmaktır…

Çapkınlara: Sevmediğin birine asla “ seni seviyorum “ deme!!! İçinde olmayan duygulardan varmış gibi söz etme..Kimsenin hayatına kalbini kırmak için girme…Sevgi dolu bakan gözlere asla yalan söylemevirgul.gif çünkü birine verebileceğin en büyük acıvirgul.gif aşık olmadığın birini kendine aşık etmektir…

Evli olanlara; Seven insan “ senin hatan “ yerine “ özür dilerim” diyendir…
“ neredesin “ yerine “ ben buradayım “ diyendir…
“ nasıl yaparsın “ yerine “ niye yaptığını anlıyorum “ diyendir… Ve aşk “ keşke yerine daima “ iyi ki “ diyendir…

Kalbi Kırık Olanlara; Kalp yarası siz kanatmaktan vazgeçinceye kadar sürervirgul.gif ve ilacı bu acıya alışmak değilvirgul.gif ondan ders çıkarabilmektir…

Âşık Olmaktan Korkanlara; Aşka düş ama tökezlemevirgul.gif anla ama beklemevirgul.gif paylaş ama istemevirgul.gif yaralan ama asla acıyı içinde büyütme…

Sevdiğini Fazla Sahiplenenlere; Sevdiğinin bir başk

asıyla mutlu olduğunu görmekten daha acı bir şey varsavirgul.gif o da seninle mutsuz olduğunu görmektir…

Aşkını İtiraf Etmeye Çekinenlere; Sevdiğinden ayrılınca aşk acı verirvirgul.gif sevdiğin seni terk edince daha da çok acı verirvirgul.gif ama en acısı onu ne kadar sevdiğini bilmesine hiç fırsat vermemektir…

Dönmeyecek Birini Hala Bekleyenlere; Hayatın en hüzünlü anıvirgul.gif deli gibi sevdiğin insanın buna hiç değmediğini gördüğün andır ve en büyük kaybın onun için harcadığın yıllardır. Senin aşkını şu gün hak etmeyen[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.tatliaskim.com/images/smilies/virgul.gif]virgul.gif bil ki 10 sene sonra yine hak etmeyecektir…O yüzden bırak GİTSİN…
history
İçinde AŞK kelimesi geçen her cümle içimi acıtıyor,kesinlikle ben aşkı beceremiyorum....Sad:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 525 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşkin 50 Işareti yaraliyureq 4 383 04-13-2022, Saat: 11:16 AM
  askın 50 işaretiii..... Gulguzeliii 3 348 04-12-2022, Saat: 11:13 PM
  ...askin Aci Hali... peri kızı 1 317 04-12-2022, Saat: 11:29 AM
  İmkansız Bir Askın İçinde Stinq 5 303 04-11-2022, Saat: 04:48 AM