:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler Neleri Daha Çok ister?
SUSKUN
Erkekler neleri daha çok ister?
Erkekler Neleri Daha Çok ister?

-Süslenirken sizi seyretmeyi

Saç maşası veya kirpik kıvırıcısıvirgul.gif erkeklere işkence aletleri gibi gelebilir ama yine de süslenirken sizi seyretmek onları büyüler. "aynanın önünde üzerinde havluyla durmuşvirgul.gif makyaj yapan bir kadını seyretmek güzeldir" diyor erkeklerin birçoğu.

Bunun en önemli kısmı ise bize güzel görünmek için katlanacaklarınızı görmektir. Bir de sizin özelinize girebilmekvirgul.gif olayı daha da ilginç kılar. Bir yere çıkacağınız zaman veya sabah hazırlanırkenvirgul.gif banyonun kapısını açık bırakın ve ıslak saçlı kızdanvirgul.gif tanrıça gibi bir kadına dönüşmenizi seyretmesine izin verin.

-Yakışıklı bir erkek olduğunu sizden duymayı

Güzel gözükmek sizi mutlu ediyor ama erkek arkadaşınız bunu ancak ağzınızdan duyduğu zaman hissedebiliyor. Ona iltifat ederekvirgul.gif fiziksel özelliklerinin farkına varmasını sağlayın. Bunun için kol kaslarına dokunabilir veya gözlerine iltifat edebilirsiniz.

Bu konuda 28 yaşındaki Kenan şöyle diyor: "Birkaç ay öncevirgul.gif kız arkadaşımla hiç istemediğim halde alışverişe çıktım. Soyunma odasından çıktığım zamanvirgul.gif bana seksi bir şekilde güldü ve onu da soyunma odasına sokmamı istedi. Yarı şaka yarı ciddi şekilde söyledi tabii ama bu yaptığı benim harika hissetmemi sağladı."

-Sessizliğin keyfine varmayı

Sessiz kaldıklarındavirgul.gif üzgün ya da mutsuz olduklarından değilvirgul.gif yalnızca o anın tadını çıkarmakta olduklarından öyle davranıyor olabilirler. Bunda tartışacak bir şey yok! Bunu böyle kabul ederseniz siz de daha rahat ve mutlu olursunuz.

"Üçüncü buluşmamızdavirgul.gif şimdiki kız arkadaşım tatlısını hiç konuşmadanvirgul.gif lokmaları arasında bana bakarak yedi" diye hatırlıyor 27 yaşındaki Ahmet ve ekliyor: "Benim yanımda bu kadar rahat hissetmesinden mutlu oldum."

Bir dahaki seferevirgul.gif böyle bir sessizliğe tepki vereceğiniz andavirgul.gif bir an durun ve örneğin favori dizinizin son bölümünde neler olduğunu düşünün. Sessiz kalmak ilişkide ne kadar rahat olduğunuzu gösterecektir.

-Önerilerini dinlemeyi

İşinizle ilgili dertlerinizi veya anne- babanızla aranızda geçenleri anlattığınız zamanvirgul.gif dinlemeleri gerektiğinin farkında olan erkekler yine de birçok soruna çözüm getirebileceklerine inanıyorlar.

O yüzden sizvirgul.gif bir derdinizi anlatırken size önerilerde bulunurlar ve onların önerilerini dinlediğinizdevirgul.gif onlara güvendiğinizi ve söylediklerinin sizin için bir şeyler ifade ettiğini görmek isterler.

-Erkeklerin "keşke bunları daha az yapsalar" dedikleri

• Sürekli kıkırdamak hiç hoş değil! İstekli olmak güzel bir şey ama bu kadar da komik olmamızdan hoşlanmıyorlar.

• Güzel gözükmemizi isteseler de bir dondurma yemeye çıkarken bile hazırlanmamızın 45 dakika sürmesinden nefret ediyorlar.

• Dekolte kıyafetler! Üzerimizde kıyafetlerimiz varken her şeyi görebiliyor olmakvirgul.gif çıplak görme hayal ve isteklerini kaybetmelerine sebep oluyor.

• İçki limitlerinin farkında olmayan kadınları çok itici buluyorlar. İçince sapıtan kadına bebek bakıcılığı yapmaktan hoşlanmıyorlar.

• Seksi olmak için çok uğraşan kızlardan hoşlanmıyorlar. Erkekler basit yaratıklardır ve onları yatakta tatmin etmek için çok fazla şeye ihtiyaç yoktur aslında.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Daha Sağlıklı Daha Güzel El İçin >As!_M€L€q< 13 1,145 04-08-2022, Saat: 03:50 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler Neden Sıkılır?.. sıla 6 860 01-26-2012, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler evleneceği kadını nasıl seçiyor? sıla 0 558 01-26-2012, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: sıla
  Erkekler, biz kadınları gereksiz işleri seven, alışveriş tutkunu, dedikodu bilirler. MaSaL 0 964 03-02-2011, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: MaSaL
  Zengin kadın daha çok yaşıyor! MaSaL 13 1,214 12-17-2010, Saat: 01:45 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:32 PM