:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk Hacker'lar Polat'ı Konuşturuyor!
MaSaL
5529.jpg
Türk hacker'lar İsrail sitelerinde Polat'ı konuşturuyor!

İsrail'in ünlü haber sitesi jerusalemonline'ın sayfası Türk hacker'ların eline geçti. Sayfada Hekimoğlu türküsü çalıyor, Polat Alemdar konuşuyor

Türkiye ile İsrail arasında yaşanan kriz internete de yansıdı. Türk 'hacker'lar, İsrail'in önemli haber sitelerinden biri olan "jerusalemonline.com"a sızarak, Necati Şaşmaz'ın fotoğrafının yer aldığı ve Hekimoğlu türküsünün çaldığı Türkçe mesajlar içeren bir web sayfası hazırladı.
Özellikle Amerika ve Avrupa'da yaşayan Yahudiler'in takip ettiği, günde 120 bin ziyaretçisi olan siteye Türk 'hacker'ların sızması İsrail'in Haaretz Gazetesi'nde de geniş yer buldu.
"Jerusalemonline.com" yazan İsrailliler, Türk Hacker Federasyonu tarafından yapılan "One Minute Israel" başlıklı başka bir siteye yönlendirildi. "Bond Bey" kod adlı hacker tarafından
yapıldığı belirtilen sayfada oyuncu Necati Şaşmaz'ın fotoğrafı yer aldı.
Sayfada Türkçe olarak, "Aç kulağını da iyi dinle. Ben Polat Alemdar! Duydum ki benim dizimi istemiyormuşsunuz.Siz kimsiniz benim dizime laf etme cüretini gösteriyonuz? Gidin Filistin'i altını üstüne getirin, sonra diyin ki "Kurtlar Vadisi İsrail'i kötülüyor." Ulan yalan mı söylüyoruz?
Yaptıklarınız ortada. Yeryüzünde yaşayanlar gerizekâlı mı? Sizin neyin nesi olduğunuzu bilmiyoruz mu? Bu dediklerimi tercüme ettirin gidin sözlüklere. Uğraşamam İngilizce kelimelerle. Haydi yoluna İsrail! Tanımadıysan, search on Google: Polat Alemdar, Translate this text with a translator for understand. Kurtlar Vadisi is Forever!" yazıları yer aldı. Türk bayrağı üzerinde Atatürk'ün fotoğrafı ile Hekimoğlu türküsünün de çaldığı sayfanın altında, sayfayı yapan "Bond Bey iftiharla sundu. Turkish Hacking Federation, 2010" yazısı dikkat çekti.
acemhe
aynı zamanda da yakın zamanda KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN adında bir film yapılıyormuş
bence çok abarttılar :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Yıldızlarının Gösterisi 26 Ağustosta Aydos37 0 452 04-28-2012, Saat: 12:43 AM
Son Yorum: Aydos37
  Hikmet Sami Türk'e kopan kolun hesabını sordu MaSaL 1 411 06-01-2011, Saat: 05:43 PM
Son Yorum: YasSmin
  Türk turizmine Hollanda'dan ödül MaSaL 1 433 04-26-2011, Saat: 09:05 AM
Son Yorum: YasSmin
  İşte Hacker'ların Son Numarası Hasretiim 0 358 01-25-2011, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Türk mahallesini ateşe verdiler acemhe 0 344 05-02-2010, Saat: 08:44 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 12:36 PM