:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
&&&o'na&&&
cafedelmare
Ben seni kocaman bir y?rekle sevdim. G?zlerim de?il, y?re?imdi seni g?ren. Sen damarlar?mdaki kana kar???p , geldin oturdun y?re?ime. Bir ba?ka yerde olamazd?n zaten. Sen, benim en de?erli yerimde, y?re?imde olmal?yd?n, orada kalmal?yd?n. ?ok a?ka ev sahipli?i yapan bu y?rek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk de?ildin art?k. Bu y?zden ne a??rlama fasl? vard?, ne de ugurlama. O y?regin ger?ek sahibiydin. ?imdi sonbahar, k??a giriyoruz ya... Ben d?rt mevsim bahar? ya?ad?m seninle. ?i?ek ?i?ek a?t?n y?re?imde. G?kku?a?? zay?f kald?, senin renklerin kar??s?nda. Taze bir yaprak gibi ye?ildin. A?elyayd?n pembeli?inle. ?zerine ?i? taneleri d??m?? sar? g?ld?n. K?rm?z?yd?n bir ate? gibi. Ve maviydin... En ?ok bu renkle anmay? sevdim seni. Denize tutkundum, denizi sensiz, seni de denizsiz d???nemedim. Seni severken d?nyay? da sevdim ben, insanlar? da... Kendime bile dar gelirken, i?inde herkese yer olan bir hayat?n sahibiydim art?k. En k?zg?n, en tahamm?ls?z oldu?um anlarda bile, seni d???nmek yetti bana. ??imdeki sevin? y?z?me yans?d?, g?ld?m. Beni ?ylesine g?ld?ren senin sevgindi ve ben kayg?s?z, i?ten g?l?s?n ne demek oldu?unu, nas?l g?zel bir ?ey oldu?unu anlad?m seninle... Her ?eye ra?men sevdim seni. G??l?yd?m ve asamayaca??m hi?bir zorluk yoktu. Koca bir kente, koca bir ?lkeye kafa tutabilirdim. Sen elimden tuttu?unda, patlamaya haz?r bir volkan gibi hissederdim kendimi. Menzil sendin ve ben o menzile ula?mak i?in ?n?me ??kan her ?eyi yok edebilirdim. Sana ula?mam? engelleyecek her ?eyi eritirdim, k?l ederdim. Sana ula?t???mdaysa sakin bir g?le d?n???rd?m. Ve o g?le bir tek sen girebilirdin. Sevdim ve hayrand?m da... Her halin ?ekti beni. Durusunu, , g?lmeni, k?zman?, ?a?k?nl???n?, safl???n?, kurnazl???n?, ?ocuklu?unu, olgunlu?unu sevdim. Sesini de sevdim suskunlu?unu da. K???k oyunlar?n?, kaprislerini, sitemlerini, korkular?n? sevdim. Seni ve o doyumsuz sevdan?, u?ar? sevdan? anlatacak kelime bulamad?m ?o?u zaman. S??mad?n c?mlelere ve hi?bir c?mle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmad?. Seni severken yorulmad?m. ??nk? sen ya?am kayna??yd?n. Her g?n yenilendim. Seninle ?o?ald?m, b?y?d?m. Eksik kalan neyim varsa tamamlad?n. ?lmeyecektim ??nk? sen ?lmezli?in ta kendisiydin.
her nerdeysen ??k gel art?k!!!
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Yüreğine sağlık
Herhaliyle sevmek gerçek sevgi zaaten...Sad
Ara
cafedelmare
kişileri değil aşkı sevmek asıl olan
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi