:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Aşkın Ömrünü Tükettin
acemhe
Seni unutmak mümkün mü gecelerin buz kesen ayazlarında? Kelimeler düğümleniyor dilimde, ardı ardına fırtınalar kopmakta beynimde…
Sensizliğe kadar kılan yılların ardında yorulmuş yüreğim hala sendelemekte…
Gidişinle çıkan fırtına biraz durulur gibi olsa da, yüreğim en ufak bir kırgınlıkta harabeler bırakmaya devam ediyor… Sen gideli ne içimdeki burukluklar bitti, ne de çaresiz bekleyişler…
Düşlediğim birkaç dilim umut, yarattığın fırtına ile esti gitti…
Yüreğinin aşk bahçelerinde aşk oyunu oynarken, en güzel hayalleri kurarken, gideceğini bilmeden, her şeyden habersizce mutlu ve umutlu yaşarken, esti gitti bir aşk, birkaç dilim umut…
Seni kalbime gömdüm gömeli ne bir aşka yelken açtı bu yürek, ne de bir sevdaya asıldı kürek…
Dalından kopan bir yaprak misali, yerlerde ezildi, çürüdü, paslandı bu yürek…
Sen bunu ne bildin ne de gördün… Sen gittin, “unutursun elbet” dedin, güldün ve geçtin…
Bir sonbaharın ortasında bırakıp beni gittin, oysa biz bir sonbaharda sevmemiş miydik? Ellerimiz sımsıkı kenetlenmemiş miydi?
Şimdi gam, keder ve bir avuç gözyaşı var ellerimde…
Günahları bana yükledin, gecelerimin kabusu oldun, yüreğimi titrettin…
Ne kaybettin veya ne kazandın?
Söyle şimdi sen mi yoksa ben mi bu aşkın ömrünü tüketti?
acemhe
07/01/2010
01:10
Ara
Aşksı@z
o Güzel Yüreğine sağlık acemhe yüreğinden sevgi eksik olmasın hep sevgiyle aşkla kal.
Ara
wazqecilmezim
Söyle şimdi sen mi yoksa ben mi bu aşkın ömrünü tüketti?

çok quzeL oLmus (:
Ara
Samsun55
Seni kalbime gömdüm gömeli ne bir aşka yelken açtı bu yürek, ne de bir sevdaya asıldı kürek…

Süper Smile
Ara
acemhe
okuyan gözlerinize sağlık teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ,,,
Ara
history
Bir sonbaharın ortasında bırakıp beni gittin, oysa biz bir sonbaharda sevmemiş miydik? Ellerimiz sımsıkı kenetlenmemiş miydi?
Düşen bir yaprak görürsen,beni hatırla demiştin,
Biliyorsun seni ben sonbaharda sevmiştim...
:kiyamam:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana aşkın ‘’bomboş kırık dökük bir çerçevede asılı kalmak oldugunu’’öğrettin SeRDİD 0 650 03-24-2010, Saat: 05:38 PM
Son Yorum: SeRDİD
  ===AŞKın Tüm BEDELlerini Öderim=== asi_ve_mai 13 1,386 10-13-2008, Saat: 09:27 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Aşkın Vuruyor Kalbimin Kıyılarına Sevgilim... YaÄžMuR PeRiSi 2 775 09-28-2008, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: rock_prensesi
  Notası yoktu bu aşkın.. 0 262 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 11:14 PM