:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gittiğin yerde kal...
acemhe
[/url]
[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://img132.imageshack.us/img132/6919/gittiinyer.jpg]gittiinyer.jpg

“Hoşçakal” demek zor geldi… Sadece bir kelimeydi, tenin tenime de değmeyecekti… Buruk bir elveda ya da razıydım ben… Sakladın kendini, olmayan sorunları gerekçe gösterdin, her şeye susan ben yine sustum…

Gerekçelerine, yalanlarına sırf sevdama olan saygımdan sustum... Senin kalbin ben kadar üzülmedi biliyorum bu ayrılık beni acıttığı kadar acıtmadı kalbini…

Sanki güvercin misali uçuverdin ellerimden, oysa sen yüreğimden uçtun!

Yarını belli olmayan, hedefi olmayan bir yıkıntı bıraktın ardında… Her gün dua eder oldum “bana dönsün, yüzümü yine güldürsün…” diye…

Döner misin sevgilim…
Geri gelir misin
Mutluluktan sarhoş eder misin yine…

Ayrılık lafını başka dillerde duyunca tüylerim diken diken olurdu, hemen uzaklaşırdım o ortamdan… Sonunda bizim de ayağımıza dolandı ayrılık…
Hem seni aldı, hem de yalnızlıkla beni dost yaptı… Çok şey verdim uğruna, keşke hiç çıkmasaydın karşıma, görmeseydim gözlerini de sevmeseydim beni üzeni…

Gittiğin yerde kal…

Özür dilerim şimdi yağmurdan, senin için döktüğüm gözyaşları için…
Başkasının yari ol, artık haramsın bana, yasaklısın…

Dönme sevgilim!
Geri gelme!
Mutluluktan sarhoş etme!

acemhe
02/01/2010
01:10
Ara
Aşksı@z
Harika Bir Paylaşım Acemhe Ellerine Sağlık Daaaa... Neden Böyle Gelme Diyorsun Yav Gördüğüm Kadarıyla Iyi GidiyorsunSmile
Ara
acemhe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Harika Bir Paylaşım Acemhe Ellerine Sağlık Daaaa... Neden Böyle Gelme Diyorsun Yav Gördüğüm Kadarıyla Iyi GidiyorsunSmile

sanırım gelmemesi daha iyi Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bazen Bir Yerde... icimdekises 0 563 09-07-2011, Saat: 08:52 PM
Son Yorum: icimdekises
  Gittigin Mevsimde Gel ÇiLeK 4 762 12-21-2007, Saat: 02:26 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:18 PM