:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece bir sakaydi.. ne olur ölme sevgilim !
Samsun55
Birbirlerini cok seven iki genc..
Hayatlarindaki en önemLi adimlarini atmaya basladiklari gunlerdeydiler..
Onlar icin dunya sadece kendilerinin etrafinda dönüyrdu adeta..
Hic bu kadar mutlu degildi ikiside..
Bir dakikalarini bile ayri gecirmiyordu elleri..
Ömür boyu sürecek bir mutluluga adimlarini yavas yavas atmakdaydilar..
Hersey mükemmel giderken..Genc kiz nisanlisinin son gunlerdeki soguklugunu farketmisti..ama birturlu neyin var deme cesaretini bulamamisti kendisinde..
Kafasinda acaba sorusu yoktu..cünkü emindi ondan..asla ayrilmiyacaklarini cok iyi biliyordu..acaba bu bildigi sey gercekten dogrumuydu ??
Gün gectikce bu sogukluk artarken genc kiz geceleri uykularini yitirmeye baslamisti..
Belki is yerinde bi sorunu vardir..gibisinden düsünüp bu konu hakkinda daha fazla kafasini yormamaya gayret ediyordu..
Bir hafta kalmisti dügünlerine hersey hazirdi.. ama genc kizin icinde kopan birseyler vardi..gelinligi hazirdi. Adeta bir melege benziyordu giydiginde..
Genc kizin telefonu caldi askisi ariyordu…heycanla acti telefonu „ efendim bitanem “
Diyerek cevap verdi..üzgün bir sesi vardi sevgilisinin su cümleler döküldü agzindan..“ bak ben oturdum ve uzun uzun düsündüm ben bu evlilik icin sanirim hazir degilim..kendimi hic iyi hissetmiyorum en iyisi bu evlilik isini uzun bi süre kenara birakalim..iliskimizede ara verelim..yarin saat 15 de herzamanki yerimize gel ve yuzugu al kendine iyi bak görüsürüz…
Kaynar sular bosalmisti genc kizin basindan..bu neydi simdi.. olamaz.. imkansiz.. ! ama olmustu.. bitmisti hersey.. hani bazi masallar vardir ya bitti dedigimiz yerde baslar… iiste onlarin hikayeside tam bittigi dedigimiz yerde basliyor..
Ertesi gün saat 15 olmustu herkes heycanla genc kizin gelmesini bekliyordu..
Genc kizin nisanlisi dagmatliklari icinde heycanla sevgilisinin gelmesini ve ona süpriz demeyi bekliyordu.. dakikalar geciyordu.. ama o hala yoktu..
Saatler gectii hala gelmemisti.. genc erkek korkmaya basladi acaba biseymi geldi basina ?
Herkesi bi kenara birakip kosarak kizin evine gitti kapiyi kimse acmiyordu ama genc erkek korkmustu kapiyi kirdiginda genc kizin odasina dogru ilerlediginde korkunc bir manzara ile karsilasmisti.. bembeyaz gelinlikler icinde asmisti kendisini..
Yataginin uzerinde dügün davetiyesi ve yaninda bir not „ dayanamadim sevgilim.. bu aciyla yasiyamadim..yüzük sende kalsin..ömür boyu mutluluklar.. seni seviyorum „
Gözleri yasli gencin agzindan cikan tek cümle

„ Sadece bir sakaydi.. ne olur ölme sevgilim !„

Ara
# Pè®iM§ii #
Cok Kotu Ya SadSad
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
böle saka mı olur ya amann bi tuaf oldumm yaa allahh korusun ya SadSadSadSad
Ara
ZencefiL
Bole sakami olurr yaAa off
Ara
Pepee
tüylerim diken diken oldu. umarım kurmaca bi metindir !!!
Ara
ZencefiL
Umarimmm
Ara
history
Offff,
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  calinmistir..sadece hissetmek icin! ***Suclu*** 2 536 04-10-2022, Saat: 03:06 AM
Son Yorum: wildfang
  ...küçüğüm Sen De ölme... xXjelib10Xx 9 1,671 05-19-2009, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: xXjelib10Xx
  Sadece şakaydı gnc_fb 0 610 12-17-2008, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: gnc_fb
  lütfen gözlerime iyi bakkkkk sadece volki 9 919 06-10-2008, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Dayanam (gerçek bir Hikaye bu kadar ıspatlı olur) Melek06 17 2,357 04-11-2008, Saat: 10:50 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:51 AM