:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitmeyi Biliyorsan Gel!
eRCi
[INDENT]
Her sabah aynı güne uyanmak ne demektirvirgul.gif bilir misin sevgili? Ne zaman gönülden sevsemvirgul.gif kendini tekrar ediyor aşkın kaderi. Bu yüzdenvirgul.gif bu aşkımın son yolculuğudur.

Gitmeyi Biliyorsan Gel!

Birini sevmekvirgul.gif ömürden koca bir parça vermektir. Kendine saklayacağınvirgul.gif öğreneceğinvirgul.gif eğleneceğin vaktivirgul.gif başkasına hediye etmektir. Gün gelip geriye baktığındavirgul.gif boşa kaybedilmiş zamanların yasını tutmayı istemiyorum.
Ne zaman şöyle katıla katıla sevsemvirgul.gif birileri kırıp geçer kalbimi. Ardından küskün bir çocuk gibi kalırım. Elinden elma şekeri alınmış gibi.. Sonra çok ağlayınca yenisini getiri hayatvirgul.gif ben de yerimde zıplayarak dövünürümvirgul.gif “bana ne eskisini istiyorum” diye.
Aynı şeyleri yaşamaktan yorgunum. Belki anlayamayacaksın ama aşkın yorgunluğu ağır oluyor. Bu yüzden son defa seveceğim. Bu son seferidir kalbimin. Yolculuklardan eskimiş bir gemi gibiyimvirgul.gif ha battımvirgul.gif ha batıyorum.
Şimdi seninle en baştan başlamak istiyorum. Hiç kırılmadığımvirgul.gif üzülmediğimvirgul.gif heyecanlı ve mutlu zamanlara dönerekvirgul.gif son bir şans vermek istiyorum sanavirgul.gif banavirgul.gif aşka…
Sen de gidersen eğervirgul.gif içimi acıtan yaralar bırakarak; vazgeçeceğim. Sevmenin ve sevilmeninvirgul.gif o sihirli dünyasına olan umudumu yitireceğim. Üstelik gidecek yerim de olmayacakvirgul.gif kendimden başka!
Bunları bilmelisin sevgilivirgul.gif bilerek girmelisin benimle yaşam yolculuğuna. Bir parça gönül eğlencesi istiyorsanvirgul.gif biraz zaman geçirmek ve başka denizlerde yüzmeye gitmeyi düşünüyorsan; şimdi git! Sonra geç olacak.
Gitmek isteyeni kimse tutamazvirgul.gif bilirim. O yüzden kimseye “kal” demedim. Bir kalp gitmeyi aklına koymuşsavirgul.gif yanımda dursa ne fayda… Bitişler yaralamıyor benivirgul.gif ayrılış biçimleri acıtıyor. Kimse ömürlük gelmez elbettevirgul.gif istisnaları saymazsak ama giderken de akılda tebessüm bırakacak kadar düzgün gitmeyi bilmeli insan.
Bir kahvenin kırk yıl hatırı varsavirgul.gif bir aşkın hatırı kaç ömür ediyor? Ayrılık mutlaka ki güzel değildir ancak gitmenin de adabını bilmeli. Şöyle yüreklice geçip karşımavirgul.gif “gitme vaktidir” diyecek kadar erkekçe davranmayı bileceksenvirgul.gif şimdi gelebilirsin. Arkamdan vurmadanvirgul.gif ihanet etmedenvirgul.gif kalp kırmadanvirgul.gif dostça gitmeyi biliyorsan; al kalbim senindir.
Ben sonrasında elbette üzülürüm. İki damla gözyaşı davirgul.gif onca yaşanmışlığın hakkıdır üstelik. Yeter kivirgul.gif bir sevgi gözyaşı dökmeye değer olsun. Ayrılığın o buruk acısını da çekmelidir yürekvirgul.gif yoksa büyüyemez. İşin özü sevgilivirgul.gif gitmeyi biliyorsan gel. Ben ancak o zaman sana “adam” derim…
[/INDENT]
rapunzel
Bu yüzden son defa seveceğim. Bu son seferidir kalbimin.

Sen ol son ol ister gönül.
Teşekkürler bu güzel yazı için...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  olur ya gitmeyi düşünürsen bir gün Yorgun Yürek 4 413 12-25-2007, Saat: 01:42 AM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:44 AM