:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanlık!Yalnızlık!Aç kollarını BEN geldim!(Diyemem...)
Hayat_Bu

İnsan bazen gitmek ister Karanlıklara doğru yürümek ve hiç dönmemek Aydınlıktan kaçarcasına Kendisiyle yüzleşmekten korktuğu içinmidir bilinmez Aydınlıkta yaşananları görmemek için belkide Karanlığa giderken gözlerini kapayarak gitmek ister hemde Olurda ufacık bir ışık görür tekrar geriye dönerim düşüncesiyle alabildiğine sıkmak ister gözlerini
İnsan bazen gitmek ister Sevdiği ve belkide onu seven insanları hiç düşünmeden kaybolmak ister Öyle bir yer olmalıdır ki gideceği yer, kimse bulamamalıdır onu Tabir-i caizse sırra kadem basmak ister

Bazen daralır insan Etraftaki entrikalar, mentrikalar şunlar bunlar Daraltır insanı işte! Plastik gülüşlerden, yalancı sevişlerden, çıkarcı dostluklardan midesi bulanır artık Saf ve temiz bir dünya çizer hayallerinde Oraya gitmek ister Ama tek başına gitmelidir oraya Onu bekleyen tek birşey olmalıdır orda

Yalnızlık!

Bazen sessizleşir insan Etrafa saçtığı gülücüklerden tek bir iz kalmaz yüzünde Çünkü bilir ki eğer gülümserse onada biri gülümseyecektir mutlaka İcten olmayan bir gülümseme görüp bir kez daha samimiyetsizlik karşısında yıkılmamak için gülümsemeyi unutmaya çalışır kendince Ya da ona öyle gelir Samimi bir gülümseme dahi olsa inanmak istemez Çünkü karşısına hep samimiyetsizlik çıkmıştır onun Suya muhtaç toprağa benzer yüreği Samimiyete muhtaçtır o yürek!

Bazen canı sıkılır insanın Raflarda dolaşır gözleri Belki birşeyler bulur okurum düşüncesiyle Sonra fotoğraf albümüne takılır gözleri bir hışımla indirir hemen albümü ve ciltleri çevirmeye başlar O kadar uzun zaman olmuştur ki albüme bakmayalı resimler yapışmıştır artık ciltlerin üzerine Albümün içinde dolaştıkça eski anıları gelir aklına Kendisini görür resimlerde En sevdiği arkadaşı ile bahçedeki ağaca tırmanırken çekildiği fotoğrafı gördüğünde belkide aylar sonra ilk defa yüzünde gülücük belirir Sonra bebekken annesinin kucağında çekilmiş bir fotoğrafına bakar Ne kadar küçüktür ne kadar miniminnacıktır ”ben bu kadarmıymışım gerçekten!?” diye düşünmekten alı koyamaz kendini Hayatın zorlu kollarına atıldıığı gündür o gün Ama o bilmez o zamanlar hayatın ona yaşatacağı zor anları

bilmez birgün büyüyüp karanlık caddelerin karanlık asfaltlarında yol almak isteyecegini

Bazen tek bir kelime bile insanın canını sıkmaya yeter Bazen tepesi atar insanın bazende yüreği yaralanır
Söylenen sözü kabullenircesine susar bazen Hiç birşey söylemez Gözleri konuşur sadece, onlarla anlatmak ister herşeyi Yüreğine cam kırıntıları serpilmiştir bir kere ve kanıyordur artık Fakat acısını belli etmemek için tutar kendini

İnsan bazen gitmek ister Hiç ardına bakmadan çekip gitmek! Bırakmak ister herşeyi bir yerde ve sonsuz yolculuğuna çıkmak ister artık Vakit gelmiştir artık onun için Geç bile kalmıştır belkide Hayatında olan ne varsa kim varsa hepsini elinin tersiyle itip yelken açmak ister artık karanlıklara doğru Yüreğindeki bütün kırıntıları, hayatındaki iyi ya da kötü bütün anıları, insanları yanına almadan defolmak ister!
Ama onlar hep onun takipcisi olacaktır Bilir bunu Bile bile gitmek ister
”Karanlık! yalnızlık! aç kollarını! ben geldim…!!” demek ister

Diyemez…

alıntı
Ara
HIÇKIRIK
hepsini okumadım itiraf ediyorumBig Grin
güzLdi okudğum kadarıyLaSmile
Ara
gülay
Güzeldi paylaşım için teşekkürler...
Ara
# Pè®iM§ii #
aÇ kOllarını ßen qeLdimmm Cee eee ( Diyemem ) Big GrinBig Grin

yüreqiNe Saqlık DedoŞ ..
Ara
eRCi
Daha fazla yanabilir mi sanırsın canım.... Sanmam...Yanmaz... İncindim incineceğim kadar ... Kırıldım binlerce kez.... Yeri geldi hayran oldum yüreğimdeki sevgime.. Yeri geldi lanet okudum..... Ama asla pişman olmadım seni sevdiğim için.... Bugün yine olsa, yine severdim seni koşulsuzca..... İçim acısada, yüreğim kanasada, her gece gözlerimden yıldızlar kaysada.... İnan bana, seni severdim... Hemde zerre pişmanlık duymadan... Acı çekmek benim kaderim olsa gerek... Senden gelen acı ise ..... evet... Her şey boş..... Biliyorum... Aşk bizi çoktan terk etti..... Sen bizi çoktan terk ettin.... Bu terk edişler nereye kadar gider bilmem.. Ama geri dönüş noktamız hep aynı... Biliyorsun değil mi? Ben aynı yerde olacağım... Sen aynı yere geleceksin... Sanki hiç yaşanmamış olacak ayrılık... Yağmurlar ıslatmamış olacak yüreğimizi.... Yıldırım düşmemiş olacak sevdamıza.... Ben güveniyorum yüreğimdeki sana... Ya sen?.... Sen güveniyor musun ??? Bende ki sana... Sendeki bana..... Söyle ne zaman diner bu hasret... Vuslata dek sürsede bu sevdanın yolu.... İnan bana, ben yorulmadan o yolun yolcusu olacağım.. Zerre pişmanlık duymadan......

Teşekkürler yüreğine sağlık......
Hayat_Bu
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kırıldım binlerce kez.... Yeri geldi hayran oldum yüreğimdeki sevgime.. Yeri geldi lanet okudum..... Ama asla pişman olmadım seni sevdiğim için.... Bugün yine olsa, yine severdim seni koşulsuzca..... İçim acısada, yüreğim kanasada, her gece gözlerimden yıldızlar kaysada.... İnan bana, seni severdim... Hemde zerre pişmanlık duymadan...

Gözlerinize sağlık..

Bende bu dizeler için özellikle teşekkür ediyorum yüreğinize sağlık diyorum
Ara
Masal_yuzLu
............... en zor bu gerçekten sevdiğimi söylemeden... ayrıldım yine senden.....

yoksun sen aslında... yalnızım bu kenttee ... neler neler yapıyorsun bensizken...

yoksunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adı Oldu Yalnızlık... ROSE 23 893 04-14-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  yALnızlık.... babaaslan 3 422 04-13-2022, Saat: 06:35 PM
  yalnızlık birtanem berensu 2 342 04-13-2022, Saat: 05:19 PM
  Zaman Yİne Yalnizlik Vaktİ murat1544 1 315 04-08-2022, Saat: 01:45 PM