:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kenar süsü oldum hayatında. Hiç bir şeyin olamamaktansa...
eRCi
Senin bir hayatın vardıvirgul2.gif planlarınvirgul2.gif zamanların vardı. Benimse hiç bir şeyim yoktu senden başka. Senin hayatındavirgul2.gif senin planlarındavirgul2.gif senin zamanlarında yaşadım sessizce. Orada olduğumu unuttuğun zamanlar olduğunda bilevirgul2.gif kırılmadım sana. Sadece sevdim. Hep sevdim. Çok sevdim seni. Sessizcevirgul2.gif hayatını izlerkenvirgul2.gif yaşadıklarınla yaşadığımı zannederkenvirgul2.gif sadece sevdim seni. Başka bir şey de elimden gelmedi.

Kenar süsü oldum hayatındavirgul2.gif
Yani olmasam da olurdu.

Sen mutlu olduğunda benim de mutlu olmam gerektiğini düşündünvirgul2.gif ben de mutlu oldum. Hayallerimin ne kadar farklı olduğunu umursamadım. Hayallerimi umursamadım. Senin yanında olduğum sürece hiç bir şeyi umursamadım. Beklediklerimvirgul2.gif istediklerimvirgul2.gif düşündüklerim o kadar önemsizdi ki senin için; benim için de öyle oldu zamanla. Sadece yanında olmakvirgul2.gif sadece sana bakmakvirgul2.gif sadece sana dokunmak yetti. Ya da bana öyle geldi.
Sen mutsuz olduğunda ben çekildim kabuğuma. Seni rahatsız etmemek için. Seni daha da mutsuz etmemek için. Tek önemli olan senin mutluluğun olduğu için...

Rezil ettim kendimivirgul2.gif
Dağıttım
İçtim
Düştüm

Hayatım ellerimden kayıp giderkenvirgul2.gif ben senin hayatını süslemekle meşguldümvirgul2.gif fark edemedim. Yaşamımın gerisinde kalan zamanlarımınvirgul2.gif en güzel zamanlarım olduğunu fark edemedim. Bir gün pişman olacağımıvirgul2.gif o zaman çok geç olacağını bilemedimvirgul2.gif vazgeçtiğim hayallerin bir daha asla gerçekleşemeyeceğini düşünemedim. Sadece sevdim seni. ÇOk sevdim. Bka türlüsü de elimden gelmedi.

rapunzel
Sadece sevdim seni.
güzelmiş Smile
Ara
eRCi
Ölürken Bile Ölürcesine Sevdim Sadece......

teşekkürler...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Ş€hri S€vm€z OLdum... €BeRimSin 3 870 04-14-2022, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: wildfang
  (¯`·.¸¸.·´->HayRaN OLduM AşkıNA<-`·.¸¸.·´¯) €BeRimSin 6 334 04-10-2022, Saat: 02:00 AM
  Ben Senden Sonra D?? Oldum Stinq 2 350 04-03-2022, Saat: 03:17 PM
  Karanl?k gece/Dermans?zl?k/Susu?lar... eRCi 3 391 04-03-2022, Saat: 12:48 PM
  Adını İstanbul koydum O`na değil sana aşık oldum... acemhe 10 1,383 01-30-2014, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:31 AM