:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir CaNaT aranıyor :)
acemhe
farkında mısınız bilmem CaNaT bizi terk etti Sad aramızda değil bir kaç haftadır..
ben ercan abimi çook özledim haykırıyorum

GERİİ DÖNNN LÜTFEN psikiYATIRım...
Big Grin

merak ediyoruz seni arada ses ver Sad
Ara
adyge55
bende olsam bende kaçardım ercan sizle uğraşmaktan usandı terk etti buraları bir rahat bırakmadınızki hemşomu bide utanmadan canat aranıyor diye konu açıyorsun ayıp ayıp Big Grin
Ara
acemhe
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende olsam bende kaçardım ercan sizle uğraşmaktan usandı terk etti buraları bir rahat bırakmadınızki hemşomu bide utanmadan canat aranıyor diye konu açıyorsun ayıp ayıp Big Grin

bence senin çenenden sıkılmıştır :yikildim:
yedin btirdin adamı senden kaçıo :yikildim:
Ara
adyge55
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence senin çenenden sıkılmıştır :yikildim:
yedin btirdin adamı senden kaçıo :yikildim:

ben sizin gibi psikiyatır olarak kullanmadım hiç hemşomu hiç sanmam yani benden sıkılacağını adamı dertlerinizle dertli ettiniz oda çareyi kaçmakta buldu Big Grin
Ara
acemhe
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sizin gibi psikiyatır olarak kullanmadım hiç hemşomu hiç sanmam yani benden sıkılacağını adamı dertlerinizle dertli ettiniz oda çareyi kaçmakta buldu Big Grin

o da zaten seni çaktırmadan tedavi ediyormuş öle sölemişti :yikildim::yikildim: sen safsın anlayamadın :yikildim::yikildim:
Ara
adyge55
tüh be nasılda farkına varmamışım Big Grin
Ara
Hayat_Bu
Bende bir mod arıyorum ama bir türlü yok ortalıkda .
Ara
acemhe
:yikildim: biz senin gibilere NORMAL diyorum adyge55
Ara
acemhe
Hayat_Bu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende bir mod arıyorum ama bir türlü yok ortalıkda .

yorumsuz Smile
Ara
adyge55
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: biz senin gibilere NORMAL diyorum adyge55

bak ağzınla söylüyorsun normal diyoruz diye Big Grin demek sorun bende deil sizdeymiş Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CaNaT & TUTKUM sıla 35 1,716 11-09-2009, Saat: 10:10 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:43 PM