:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iStifa Ettimm
# Pè®iM§ii #
ßuqun iStifa etmiS ßiri oLaraktan iŞsizler qrußuna katıLmıs ßulunmaktayım Sad

qöSü Kör oLasıca PatrOnlar Sad
Ara
acemhe
Smile ii olmuş be valla artık beraber takılırız Big Grin

patronlar gerçekten biraz şeeeeeeyy oluyorlar canım sıkma canını Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
Ya sOrma ßuqun Cizimler Yüzünden Kavqa Ettik ,,

Dedim Cıkıorum ßen Ne Haliniz Varsa qöRün Ayrıldım Aklı ßaslarına qeLdi

aMa İş İşten qeCdi Smile Sadece iŞ Arkadaşlarımdan ayRıldıqım iÇin üZüldüm Smile

Pöfff ..
Ara
acemhe
ya bende işten ayrılınca çok üzülmüştüm iş arkadaşlarımdan ayrıldım diye Smile
ama artık hepsi evliler kervanına katıldı Big Grin yanı her türlü görüşemiyoruz Big Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
Ya inSan ßirde ßisiler iÇin cOk eMek cOk Caba Sarfedince ,,

Birde Deqer biLinmeyince o Fena Koyuyor Sanırım ßenimki Onun Etkisi ßirde

Aman Ya iSte Öyle ßisi Smile
Ara
acemhe
ahhh yawrum sana şimdi anlatıım madem öyLeBig Grin

ben ilk işe başLadığımda lise yenı bıtmıştı amcamınoğLu benı işe çağırdı yayınevine Smile ve ben o zaman bolt nedir bilmiyordum düşün Big Grin işe başladığımda 7 kişi çalışıyordu maaşını alamayanlar tek tek döküldü bu arada bende 5 ay ücretsiz çalıştım işi öğretiolarmış :yikildim::yikildimConfusedonra bır baktım kı artık kımse yok Smile ve her giden Allah Belanı versin dedi patroNa Big GrinBig GrinBig Grin sonra bela alan adamın işi düzgün gidermi gitmez gitmedi de Big Grin sonra yayınevı matbaanın içine taşındı Big Grin böle yazı yazarken gözümün önünde fareler geziniyordu falan Big Grin sabah geLiodum masanın üstü fare b.. gözükmüo :yikildim::yikildimConfusedinirden ağlıyordum artık Big Grin işten de çıkamıyordum amcamınoğlu da ortak nasıl yüzüstü bırakayım demi Big Grin neyse 4 yıl oldu işten çıkmak zorunda kaldım hep hakkımı yediLer herkesin... Öteki tarafta nasıl ödeyecek bunu bilmiyorum çok borçlanınca falan iş yeri değiştirioduk :yikildim: bende o aralar psikiyatriste gidiodum Big Grin ben de giderken dedim yani ALLAH BELANIZI VERSİİİN Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

valla şimdi çok mutluyum param yok ama huzurum varBig Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
Oooo Sen ii KatlanmıSsın ßana öLe ßisi oLsa Adamı ParCalarım Valla Big GrinBig Grin
Ara
acemhe
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oooo Sen ii KatlanmıSsın ßana öLe ßisi oLsa Adamı ParCalarım Valla Big GrinBig Grin

neyse canım patron da bana çay getiriodu şimdi hakkını yemiyim :yikildim::yikildim:
Ara
# Pè®iM§ii #
Valla ßizim aŞcımız Caycımız HerSeimiz Vardı MaaSda Herseyde Yerindeydi

Ama Cizimlerimin üStüne Kondular O Kadar İş aLdılar ,, ßi Tsk ßile Edilmedi

ßende Haksızlıqa qeLemedim Rest Cekdim sOnra iŞte Akılları ßaşlarına qeLdi Ama

İşim oLmaz ßi Kere Herseyden Önemli Olan ßenim iÇin Sözün Aqzımdan Cıkmış oLması Smile
Ara
acemhe
bizim patron da para vermemek için çayı ayağımıza getiriodu zaten adamda patron tipi yoktu ki hademeye benzioduBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  isTifa eDiyoruM (; GCLRNFNS 4 621 06-19-2007, Saat: 07:58 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:47 PM