:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabredeceksin ,,
# Pè®iM§ii #

Hata yaptın ama yaraların en büyüğünü de aldın, hatanı anladın...
Hata da senin hatan değil ya yapılana sessiz kaldın...

Şimdi düzeltmeye çalışıyorsun bişeyleri ama olmuyor...

Bataklık misali, sen çabaladıkça iyice batıyorsun...

Eskiden var olma sebebin olan; şimdi yok olma sebebin oluyor...

Bırak istediği gibi olsun diyorsun ama olmuyor...

En ufak can sıkıntısında bile yanında olmak istiyorsun ama kapı duvar,

Olmaması da mümkün mü, Senin ne farkın kaldı ki diğerlerinden?...

Tabi anladın hatanı; daha emin, daha sağlamsın şimdi...

Ama iş işten geçmiş mi, Pişmanlığın hiç mi önemi yok?...

Bi' verse sana o şansı diye dualar ediyorsun...

Kim bilebilir ki?

Sen yine;

Dua Edeceksin...

Sabredeceksin...

Mutlu Sonu Bekleyeceksin!...

( Dedecim ii Oku Eger ßakarsan OLdumu ) Smile

Ara
eRCi
aşk suyuna batırılmış sünger gibi kalbim ve arttıkça içimde sen yaşam gücüm azalıyor sanki gitgide sabretmek ve beklemek elimde kalan ve zaman geçtikçe alışmak "giden" e dönüşen ben kaybolurken ardında bıraktığı çaresiz izlerini silmeye...

sabretmek öğretir insana etten kemikten yapılmış aciz bedenlerin nasıl taşa dönüştüğünü ve mutsuzluk yoğunlaştıkça içinde artan çekip gitme isteğini bastırmayı tanıdıkça kendini ve büyüdükçe zaman denen boşluğa kendini bırakarak değil ama gerçekten hissettikçe aldığın yaşları beyninde ve kalbinde daha derinden geliyor sesi aslında hiç gerçek olmamış aşk zannedilen hüzünlü şarkıların...

oyunundan korkmuyorum ve elindekini görüp artırıyorum ruhumu da koyup üzerine her kaybedişin aslında biraz da kazanç olduğunu sabrettikçe anlıyorum...

teşekkürler bu guzel yazı için...
yüreğine sağlık..
# Pè®iM§ii #
Hayatın içine kendini katıp, sürüklenir aşkınızda.. yaşamdan kaşarlanarak devam eder yaşamaya başka aldanışlarda..

Sende başlayan özel, sende gizlidir. Sende atar ilk adımlarını, ilk sana gülümser, ellerini ilk sana uzatır..
Allarsın, pullarsın, en güzel sıfatları giydirirsin. konuşursun, kendini öğretirsin ve elinden geldiğince hazırlarsın gelecek her darbeye. Tek kırıntısını bile kaybetmek istemezsin. Savrulup yok olmasın, diye çırpınır durursun.

Değerlidir, senindir, senden gelendir. Her şey gibi oda büyür zaman içinde.. Tüm hayatını doldurur. Tek sığınağın, tek güvencen olur. Hayatla arandaki tek bağın, ölümü uzağında tutmanın tek nedeni odur. Koca evrene sığmaz olur. Görüp görebileceğin tek şey işte..

Ama oda ister kendi özgürlüğünü. Kendi ayakları üzerinde durmayı, yaşamayı, nefesini, hayatı ister.. Kaybetme korkusu kuşatır seni. Hayatın acımasızlığından korkarsın ama bırakırsın tüm cesaretin ve endişelerinle kendi haline..

Düşünürsün ki, benimse bana gelir yine!

Hayatın oyunu biter mi? Alacakları, hesabı, soluksuz bırakışı biter mi? Zaman çıkar ortaya.. Tüm hızını aranıza sokar. Ve başlar kesilmeler, kopmalar. Son çırpınışlardır artık.. Onca adanmışlıklar, inanmışlıklar silinir bir çırpıda. Hayat yutar ne varsa. Ne emek kalır geriye, ne güven, ne de geriye dönüş..
Hayatın içine kendini katıp, sürüklenir aşkınızda.. Yaşamdan kaşarlanarak devam eder yaşamaya başka aldanışlarda.. Smile

Okuyan qöZlerine Saglık Erci ßen Tsk Ederim ..

Ara
TutkuM

Harika...Çok anlamlı...Teşekkürler fıstıkSmile
Ara
Hayat_Bu
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Hata yaptın ama yaraların en büyüğünü de aldın, hatanı anladın...
Hata da senin hatan değil ya yapılana sessiz kaldın...

Şimdi düzeltmeye çalışıyorsun bişeyleri ama olmuyor...

Bataklık misali, sen çabaladıkça iyice batıyorsun...

Tabi anladın hatanı; daha emin, daha sağlamsın şimdi...

Ama iş işten geçmiş mi, Pişmanlığın hiç mi önemi yok?...

Bi' verse sana o şansı diye dualar ediyorsun...

Kim bilebilir ki?

Sen yine;

Dua Edeceksin...

Sabredeceksin...

Mutlu Sonu Bekleyeceksin!...

( Dedecim ii Oku Eger ßakarsan OLdumu ) Smile

Kız ilk defa okuduğun yazıdan bişi anlamadım Big Grin sanırım bana hitap etmedi Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
Hayat_Bu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kız ilk defa okuduğun yazıdan bişi anlamadım Big Grin sanırım bana hitap etmedi Smile

Dedecim anLamak iStemediqin iCin oLmasın Sakın Big GrinBig Grin iii Oku Dipnot Diyede Düsmüsüm ßak ßiliOrum Cunku ßöle diiCeqini Big GrinBig Grin
Ara
Hayat_Bu
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dedecim anLamak iStemediqin iCin oLmasın Sakın Big GrinBig Grin iii Oku Dipnot Diyede Düsmüsüm ßak ßiliOrum Cunku ßöle diiCeqini Big GrinBig Grin

Biraz izah etsen dedesiiBig Grin Bak saksı bu gece iyi çalışmıyor Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
Yani Özetlemesi ,, Üzülmiceksin Big GrinBig GrinanLadınmı Dedecim
Ara
Hayat_Bu
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yani Özetlemesi ,, Üzülmiceksin Big GrinBig GrinanLadınmı Dedecim

Haklısın dedem.Smile

Elbet üzüleceğim elbet bu acılarda dinecek.Acılardan sevinçler çıkarmasınıda öğreneceğim.Acıyı acımayı unutmamalıyımki bir sonrakine ürkek korkak pısırık biri kalmasın.
Üstüne gitmeliyimki bir sonrakine bişi kalsın..

Bunları elbette biliyorum.Bir gün elbet bişiler değişecek.Bu hep böyle kalmayacak.
Ha kalsa ne olur? Orasını şimdi düşünemem..
Ara
# Pè®iM§ii #
Evet ßenim Kendi aCılarımla Yüzlesdiqim qißi Ve acıLarımdan Sewincler Yarataßilmem qißi ,, ßelki Tum Umudumu aLdı ßenden İnancımı Herseyimi aMa ßi Tek Seyimi aLamadı ! Yüzümdeki qüLümsememi ..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:41 PM