:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ve ben gider
acemhe
hayatımda yine birilerine güvendiğim ve kazık yediğim için kendime kızıyor ve aranızdan ayrılıyorum...

hepiniz kendınıze ii bakın hoşçakalın...
Ara
deli yürek
Arkadaşım 1 kişi İçin Gitmenizi İstemem Ama Kararınızada İtiraz Edemem Saygı Duyarım Fakat 1 Kişi İçin Forumdan Gitmek Yerine O Kişi İle Tüm Bağlantılarınızı Kesip Diğer kişiler İle Devam Etseniz Örneğin deli kız gibi kişilerden asla zarar gelmez ben kendisini iyi tanıdım kısa sürede olsa ama yinede siz bilirsiniz son karar sizindir.
Ara
# Pè®iM§ii #
hiC ßi Yere qiDmiOki Sadece ßi anLık Sinirdi Dimi qüLüm ?
Ara
PCKoPaT
Sacmalama :Ss
Âh be.
Ara
rapunzel
"Hakketen ya bu foruma gelen insanlar tuhaf ya da bu forum tuhaflaştırıyor insanları."
Funda gitmek istiyorsan gidersin sana kalmış bişey mutlaka,gitmek istiyorsan seni tutan şey ne??Tutan bişey varsa gitmek istemen niye??Ya da buraya yazmanın manası ne çözemedim.Bi kişiye güvenerek hata yaptığını sanıyor olabilirsin ama kimseye güvenmemelisin bence.Sonuç itibariyle burası hayat değil.Hayatını değiştirecek daha kötü şeylerden korunman dileğiyle...
Ara
AfrâsyâB
Selametle güle güle
Ara
# Pè®iM§ii #
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Hakketen ya bu foruma gelen insanlar tuhaf ya da bu forum tuhaflaştırıyor insanları."
Funda gitmek istiyorsan gidersin sana kalmış bişey mutlaka,gitmek istiyorsan seni tutan şey ne??Tutan bişey varsa gitmek istemen niye??Ya da buraya yazmanın manası ne çözemedim.Bi kişiye güvenerek hata yaptığını sanıyor olabilirsin ama kimseye güvenmemelisin bence.Sonuç itibariyle burası hayat değil.Hayatını değiştirecek daha kötü şeylerden korunman dileğiyle...

Rapunzel .. Senin iÇin ßi Önem Tasımayaßilir ?
Nasılki Yeni qeLen Arkadaslar Aramıza Katıldıqına Dair Konu aCıyorlar ,, Fundada Kendisine Deqer Veren Arkadaslar iÇin Gideceqine Dair Bi Konu aCıyor ßu Kadar Sert Uslupla Karsılaman qeRekmez ..Smile

SewqiLerimLe ..
Ara
sıla
gelene de gidene de tekrar gelmek isteyene de kapılarımız sonuna kadar açık
gelene hoşgeldin gidene hoşçakal deriz...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  filistinde adımlar ölüme gider kadoş 0 373 01-06-2009, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: kadoş

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 10:52 PM