:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah ***** Versin!
PCKoPaT
Hızır kimki Big Grin
Âh be.
Ara
sıla
o anlar kendini isim vermiyoruz ya ondan hızır dedim Big Grin
Ara
rapunzel
Herzamanki gibi Kıymık'a katılıyorum Smile
Bu kadar büyütülecek bişey yok ortada,en azından beddua edecek kadar.Hem numaranı başkasına verince ne oldu,hattını değiştirince hiçbişey olmaz Wink
Ara
deli yürek
Bence Arkadaş Haklı Numarasının Başkalarına Verilmesinden Kim Olsa Rahatsız Olur O Nedenle Arkadaşın Bu Tepkisini Haklı Buluyorum Arkadaşlık Ve Dostluğun Bu Kadar Kötü Sonuç Getirmesinden Rahatsızlık Duymakta da haklı Arkadaşlık Dostluk Nereye gidiyor Merak Ediyorum Demekki acemhe arkadaşın arkadaşlık ve dostluğunu haketmeyen biriymiş artık her kimse bilemiyorum.
Ara
sıla
kim olduğu hiç birimizi ilgilendirmiyo böyle şeyler olabilir forumdan biri diye burda beddua edelmesi hiç hoş değil ayrıca bu bir iddia kesin de değil sadece şüphe ederek özel hayatında forumdan arkadaş olarak seçtiğin kişiyi gelip burda yargılaman çok yanlış kim olduğu sadece seni ilgilendirir ve ikinizin arasında bir mesele konu artık uzamasın burda kapatıyorum böyle şeyleri aranızda halledin forum içinde yaşanan bir sıkıntı olursa bizimle paylaşabilirsiniz..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avea nın musterı hızmetlerı no su kac allah askına bırı solesın blue_belial 10 1,068 01-30-2008, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: blue_belial
  Allah beLanı xD Ñ•qρα кJмя 6 619 08-24-2007, Saat: 10:22 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 08:57 AM