:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah ***** Versin!
acemhe
benım bu forumdan tanıdığım bir salaklık edipde güvendiğim, insan sandığım ve numaramı verdiğim biri, benım numaramı başkasına dağıtıyor. ben bu kişinin kim olduğunu biliyorum ama büyükLük bende kalsın adını yazmayacağım buraya..

yazıklar olsun ki senı gerçekten insan sanmışım
yazıklar olsun ki numaramı veren kişinin sen olduğun aklımın ucundan bile geçmemiş.

belkı bu mesajdan sonra benı banlarlar nede olsa çok dostu var onun!

yarından itibaren kullandığım numaraları iptal ediyorum duyurulur..

ama gerçekten ona yakışmadı...
Ara
AfrâsyâB
Geçmiş olsun her sakallıyı deden sanmsa demişler Smile
Ara
acemhe
ercan abi her söylediğin Lafta haklıymışsın herkesi adam sanma demiştin...
Ara
Qetesh
Burnuma pis kokular geliyor yaa hadi hayırlısı..
Ara
deli yürek
Üzüldüm şimdi herkeze güvenilmiyor işte Zaman gelir En Çok Güvendiğin Kişi Bile İnsanı Arkasından Vuruyor Dünyanın Görünmeyen yüzü böyle insanları hayatınızdan silmenizi söylerdim ama siz kendiniz neyi haklı görüyorsunuz bilmiyorum ama sizde kendinize göre doğru olan neyse onu yapacaksınız eminim Allah Sizi Üzeni Islah Etsin Ne Diyeyim.
Ara
acemhe
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Burnuma pis kokular geliyor yaa hadi hayırlısı..

sen buna cevap yazabılıyorsun yani pess doğrusu

[SIZE=2]Ulan Köpeklere De[/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]ğer versemdi Anam Avradım Olsun Bundan Çok Sevilirdim
[/SIZE]
[/SIZE]
Ara
acemhe
P@SCH@M Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Walla buyuk Karaktersizlik.. Yazık Artık Kımseye Arkadas Gozuyle bakamıcz Demek...

[SIZE=2]arkada[/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]şım dediğim herkes nedense bana düşman oldu cephe alır hale geldi bunu kıme borçluyum ???
[/SIZE]
[/SIZE]
Ara
deli yürek
Arkadaşım Boşver Kendi Yaptığı Karaktersizlikle Utansın yapan elbet birgün bulur boşvermek kolay değil yapılan büyük terbiyesizlik Alahından Bulsun de bitsin.
Ara
# Pè®iM§ii #
qüLüm ,, ßırak Sen deqil o terßiyesizliqi Yapan Utansın ..

herkeSe qüVeniLmiyor iSte inSanların ßinßir Çeşit maSkesi Var ..
Ara
# Pè®iM§ii #
Serhat ? arkadaS Vardır Arkadas Vardır Herkesi Katma iÇine ! Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avea nın musterı hızmetlerı no su kac allah askına bırı solesın blue_belial 10 1,069 01-30-2008, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: blue_belial
  Allah beLanı xD Ñ•qρα кJмя 6 619 08-24-2007, Saat: 10:22 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 03:54 AM