:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçimin Boşluklarına Düş
eRCi
Tensel bir yangından arda kalan düşsel karaları çaldım gözlerime
İçimin Boşluklarına Düş
yokluğunu hoş görmeyeceğim işte!

image-4471_4B1D0F6C.jpg

yarınlarımı yitirdim ya dün olduğum yerde sayacağım inadına hep aynı yanıklığımla seveceğim seni yine...

image-DF45_4B1D0F6C.jpg

Yollarını içip yılların dibe vurduğunda saçlarına ilişen akların bir tekini bile üstüne kondurmayan gecelerinin düş vurgunu olacağım!

[b]Saatler onikiyi vurduğunda "zoonnk!!" sesleriyle çınlayacak vicdanın..!!

ellerinin ayasıyla yüklendiğin yüreğin kusacak gözlerimi yastığının kenarına..
[/b]

image-DED9_4B1D0F6C.jpg

ben geceye ağlarken kulak kıvrımlarının içine sızacak iç çekişlerim öyle "ah!" inleyeceğim ki sende beni ağlayacaksın!

[b]Bitimlik gecelere ısmarlamayacağım seni hep son sandığın yerden başlayacaksın ve saatler ikiyi vurduğunda sahte uyku nöbetlerini ayartacaksın. gözçukurlarına bir hayal çengelleyeceksin ağzına varan tuzlu suya aldırmadan...

O dağın eteklerinde olacaksın yine
aşka kılpayı...

ve yüreğinde kentinin rengini giymiş kaldırım taşları.. ayın perdeleri kapalı... sol omuzundaki meleğin kanadından almak için arta kalanlarımı titrek parmaklarım değecek sana. Nicedir mekruh kılmıştın ya hani dokunulmazlıklar gerekti ya! değdiğim yer köprü olacak gönlüne...
[/b]

image-487F_4B1D0F6C.jpg

Ve ellerim boyandığında kızıllığına ayaklarının topuklarına mıhlanan anılarımdan kayacaksın..!!

[b]susma..!!

susma(malısın)...
[/b]

image-93EB_4B1D0F6C.jpg

düş içimin boşluklarına düş.. bu kez bir "sus" düşecek payın. Ve.. ilk kez sen! olmayı deneyeceğim acıttığım yerden acıya acıya sürülen tenezzülsüz ardına.
[b]düş içimin boşluklarına ben sana değmem..!!

Saatler..
üçü vurduğunda..
bağından henüz kopmuş bir ölüm dikilecek gözlerinin tam karşısındaki isli duvarına..!! kirpiklerinde çocuk saflığı bir sevdanın günahı.. yumulsan avuçlarının arasında buruşturulmuş deruni hicranımın faturasıyla gözçukurları boş sağır zebaniler sulanacak o tatlı son soluğuna… son bir kelam bağışlanacak sana.. boyundan epey büyük cesaretinle "dinle" demeye a'nın yetmeyecek..!! çünkü gözlerine değdiğinde harf harf suskunluklarım beyninin kabuklarını yırtıp geceye fışkıracak vicdanın... affetmeyecekler seni asla!

Onlar gelecek..
ve alıp ruhunu terkilerine sırrakadem basacaklar! Tırnaklarından başlayacaksın soğumaya yüreğinde son bularak! ki buz kesip hissiyatımı kora salmak neymiş bil!

image-19F2_4B1D106B.jpg

Ve seni daha çok seveceğim inadına berzaha kadar son bulmasın diye azabın...
Yıldızların sahibinden bir kez sunulmuş armağanım'dı hayat

çalana bu bedel hak!!!

hadi..
içimin boşluklarına düş!
ben sana değmem...

[/b]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canımın istediği de sendin... İçimin titrediği de... Yüreğimin eridiği de acemhe 0 548 05-23-2010, Saat: 12:04 AM
Son Yorum: acemhe
  Içimin Acısı.. ѕαкℓı@мѕı@η 4 524 05-28-2009, Saat: 08:09 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  sana yansıyan yanları çoğalıyor içimin ¤ ćaяaмєLL ¤ 1 392 07-04-2008, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  ............İçimin Acısı........ Yorgun Yürek 12 946 06-06-2008, Saat: 01:39 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Sagir Bir Yaraydin iste Icimde...Icimin En Dilsiz Yerlerinde.. нüzüηçiçÑ”ği 3 489 02-20-2008, Saat: 03:04 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:54 PM