:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Sevmek...
TutkuM
showletter48kk.jpg
Seni sevmek, bana hayatın ne kadar anlamlı, nefes alıp verişimin bana verilmiş kocaman bir hediye olduğunu gösterdi. Sabahları yeni güne kocaman bir gülümsemeyle başlamanın tadına vardım. Hiç bir zaman bir anlam yüklemeyi başaramadığım yıldızların hepsinin artık başka başka bir sürü anlamı var. Onlara her baktığımda; birsinde gözlerini, birisinde gülüşünü, bir diğerinde ise senin bana hediye ettiğin yaşama sevincimi görüyorum. Ve onlara her baktığımda Allah’ıma binlerce defa şükrediyorum. Beni senin gibi bir hediyeyle mükafatlandırdığı ve seni hayatıma soktuğu için... İnsanın hayatta kendini şanslı hissetmesi kadar güzel bir şey olamaz herhalde! Benim de kendimi şanslı hissetmemi sağlayan sensin. Senin sevgin... Sen doğan yeni günüme en büyük sebepsin.

Seni sevmek, sanki bütün dünyaya kafa tutmak, bütün kötü şeyleri pembe görmek... Hoş sen yanımda olduktan sonra gerekirse dünyaya da kafa tutarım. Bilirim ki sevgin, aşkın yanımda. Bilirim ki düşsem de, yenilsem de beni kaldıracak olan eller senin ellerin... korkmam bu yüzden. Çünkü sevmenin ne kadar güçlü, ne kadar yüce bir duygu olduğunu sen öğretin bana... Seninle birlikte yeniden doğdum ben, seninle emekledim, seninle yürüdüm, ilk sözcüklerimi senin yanında söyledim. ilk göz yaşlarımı senin için döktüm. Anlayacağın hayatımı seninle en baştan yaşadım, her şeyi sende temize çektim ben. Hatalarımı, günahlarımı, aşklarımı...

Tek korkum seni kaybetmek... Senin beni, sadece ikimiz için kurduğum dünyamda dünyamızda tek başıma koyup gitmen... tek korkum her yeri seninle, kokunla dolu olan bu yerde beni senden, senin o güzel gözlerinden mahrum bırakıp gitmen. Ben senin gözlerinin içinde boğulmaya razıyım. Yeter ki bana olan sevgin, aşkın eksilmesin dilinden...
Ara
Samsun55
PAylasim Cok Güzel ..
Ara
Hayat_Bu
Bir zamanlar şarkısını söylemekde olsa bilemi???Smile
Ara
TutkuM
Bitmeyecek bir şarkı olduğu için,evet.
Ara
Alem-i Sı@r
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[/url][url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://img1.blogcu.com/images/a/s/k/askdefterim7/showletter48kk.jpg]showletter48kk.jpg
Seni sevmek, bana hayatın ne kadar anlamlı, nefes alıp verişimin bana verilmiş kocaman bir hediye olduğunu gösterdi. Sabahları yeni güne kocaman bir gülümsemeyle başlamanın tadına vardım. Hiç bir zaman bir anlam yüklemeyi başaramadığım yıldızların hepsinin artık başka başka bir sürü anlamı var. Onlara her baktığımda; birsinde gözlerini, birisinde gülüşünü, bir diğerinde ise senin bana hediye ettiğin yaşama sevincimi görüyorum. Ve onlara her baktığımda Allah’ıma binlerce defa şükrediyorum. Beni senin gibi bir hediyeyle mükafatlandırdığı ve seni hayatıma soktuğu için... İnsanın hayatta kendini şanslı hissetmesi kadar güzel bir şey olamaz herhalde! Benim de kendimi şanslı hissetmemi sağlayan sensin. Senin sevgin... Sen doğan yeni günüme en büyük sebepsin.

Seni sevmek, sanki bütün dünyaya kafa tutmak, bütün kötü şeyleri pembe görmek... Hoş sen yanımda olduktan sonra gerekirse dünyaya da kafa tutarım. Bilirim ki sevgin, aşkın yanımda. Bilirim ki düşsem de, yenilsem de beni kaldıracak olan eller senin ellerin... korkmam bu yüzden. Çünkü sevmenin ne kadar güçlü, ne kadar yüce bir duygu olduğunu sen öğretin bana... Seninle birlikte yeniden doğdum ben, seninle emekledim, seninle yürüdüm, ilk sözcüklerimi senin yanında söyledim. ilk göz yaşlarımı senin için döktüm. Anlayacağın hayatımı seninle en baştan yaşadım, her şeyi sende temize çektim ben. Hatalarımı, günahlarımı, aşklarımı...

Tek korkum seni kaybetmek... Senin beni, sadece ikimiz için kurduğum dünyamda dünyamızda tek başıma koyup gitmen... tek korkum her yeri seninle, kokunla dolu olan bu yerde beni senden, senin o güzel gözlerinden mahrum bırakıp gitmen. Ben senin gözlerinin içinde boğulmaya razıyım. Yeter ki bana olan sevgin, aşkın eksilmesin dilinden...

SEVGİYLE AŞKININ EBEDİ YERİNDESİN!

Sen korkma kaybetmeyeceksin
Sadece bir zamanın ötesindesin
Bu zamandan ötekine gideceksin
Orda daim olmak üzere göreceksin

Sevgiyle aşkının ebedi yerindesin!

Bu zamanın mekânı âlem-i dünya
Burada tanışıp burada yaşananlarla
Hepsi hayal gibi hepsi rüyalarda
Sanki yok olup gider oraya onlarda

Burada yaşanan tüm hayatlar
Asıl olan ebedi hayatı anlayanlar
O ebediyete burada hazırlanırlar
Ebedi hayatın temeli sevgidir

Burada sevmek aşkına kavuşmak
Gerçek yaşamda onunla yaşamak
Onunla el ele onunla hep kalmak
İşte o zaman görüp gerçeği anlamak

Korkmadan kaybetmeden yaşamak
İstek ve arzularına hep kavuşmak
Bu âlem-i dünyada olmadığını anlamak
Sadece burada kaybedip ve kazanmak

Her istek ile arzulanan hayaller
Olamaz olması mümkün değiller
Sevgi ve aşkını kaybetmeyenler
Görecek ki onlara kavuşabilenler

Alem-i Sır

dan duygularıyla şiirsel bir kısacık yorum, sen mutlu ol dostum!
Ara
TutkuM
Harika bir şiir olmuş.Yüreğiniz dertlerden uzak kalır inş.
Sevdiklerim mutluysa bende mutluyumdurSmile
Ara
Yorgun Yürek
Seni sevmek
Mavi bir okyanusa
Kayıkla açılmak gibi

Seni sevmek
Bir kuşun kanadında
Gökyüzüne yükselmek gibi

Seni sevmek
Hafif bir rüzgarla
Bir ağaç yaprağının kıpırdanışı gibi

Seni sevmek
Sana her an sevdiğimi haykırırken
Bir türlü duyuramamak gibi

Seni sevmek
Gözlerimle aşkımı anlatmaya çalışırken
Dilimin tutulması gibi

Seni sevmek
Her duyduğum şarkıda
Seni aramak gibi

Seni sevmek
Her an seni düşünmek
Ama bir türlü söyleyememek gibi

Seni sevmek
Seni düşünerek ölmektense
Seni düşünmekten ölmeyi tercih etmek gibi

Seni sevmek
Sana hissettiklerimi anlatacak
Bir sözcük dahi bulamamak gibi

Seni sevmek
Bir ağacın yapraklarının baharda
Yeşermesini izlemek gibi

Seni sevmek
Dalgalı bir denizde
Gözü kapalı yüzmek gibi

Seni sevmek
Delice olan herşeyi
Düşünmeden yapmak gibi

Seni sevmek
En büyük fırtınaları
İçinin derinliklerinde hissetmek gibi

Seni sevmek
Herşeyi senin için
Riske atacak kadar çılgın olmak gibi

Seni sevmek
Sana ulaşmak için
Her yolu denemek gibi

Seni sevmek
Seni düşünmek sonsuza dek
Ve senin için ölmek gibi

Seni sevmek
Gecenin bir vaktinde
Adını haykırarak ağlamak gibi

Seni sevmek
Belki de hiç ulaşamayacağım bir ışıktan
Umut beklemek gibi

Seni sevmek
Bazen her an ölmek
Ama bir kez ölmekten korkmak gibi

Seni sevmek
Hep beklemek
Ama hiç ulaşamamak gibi

Seni Seviyorum Büssürü Büssürü BirtanemWink
Ara
TutkuM
Herşeyde seni bulmak gibi,sonsuza kadar seni sevmek Bi'tanem.
Ara
Hayat_Bu
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Seni sevmek
Hep beklemek
Ama hiç ulaşamamak gibi

Tek kelimeyle muhteşem bir dize..
Ara
Hayat_Bu
Böyle sevdim seni...

Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp , geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. Çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı, ne de ugurlama. O yüregin gerçek sahibiydin. Şimdi sonbahar, kışa giriyoruz ya... Ben dört mevsim baharı yaşadım seninle. Çiçek çiçek açtın yüreğimde. Gökkuşağı zayıf kaldı, senin renklerin karşısında. Taze bir yaprak gibi yeşildin. Açelyaydın pembeliğinle. Üzerine çiğ taneleri düşmüş sarı güldün. Kırmızıydın bir ateş gibi. Ve maviydin... En çok bu renkle anmayı sevdim seni. Denize tutkundum, denizi sensiz, seni de denizsiz düşünemedim. Seni severken dünyayı da sevdim ben, insanları da... Kendime bile dar gelirken, içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık. En kızgın, en tahammülsüz olduğum anlarda bile, seni düşünmek yetti bana. İçimdeki sevinç yüzüme yansıdı, güldüm. Beni öylesine güldüren senin sevgindi ve ben kaygısız, içten gülüsün ne demek olduğunu, nasıl güzel bir şey olduğunu anladım seninle... Her şeye rağmen sevdim seni. Güçlüydüm ve asamayacağım hiçbir zorluk yoktu. Koca bir kente, koca bir ülkeye kafa tutabilirdim. Sen elimden tuttuğunda, patlamaya hazır bir volkan gibi hissederdim kendimi. Menzil sendin ve ben o menzile ulaşmak için önüme çıkan her şeyi yok edebilirdim. Sana ulaşmamı engelleyecek her şeyi eritirdim, kül ederdim. Sana ulaştığımdaysa sakin bir göle dönüşürdüm. Ve o göle bir tek sen girebilirdin. Sevdim ve hayrandım da... Her halin çekti beni. Durusunu, uyumanı, gülmeni, kızmanı, şaşkınlığını, saflığını, kurnazlığını, çocukluğunu, olgunluğunu sevdim. Sesini de sevdim suskunluğunu da. Küçük oyunlarını, kaprislerini, sitemlerini, korkularını sevdim. Seni ve o doyumsuz sevdanı, uçarı sevdanı anlatacak kelime bulamadım çoğu zaman. Sığmadın cümlelere ve hiçbir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı. Seni severken yorulmadım. Çünkü sen yaşam kaynağıydın. Her gün yenilendim. Seninle çoğaldım, büyüdüm. Eksik kalan neyim varsa tamamladın. Ölmeyecektim çünkü sen ölmezliğin ta kendisiydin.

Sevdim işte ötesi yok...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,039 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 507 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,173 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 541 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  Seni Seviyorum [YASEMİN & ASIM ] Mızmız_Prenses 4 776 04-13-2022, Saat: 09:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 02:22 AM