:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Yalan...
rapunzel
Bir başlayabilsem anlatmaya,sonunu getirebilecegim;öyle zorki kendini dostlarına ,sevdiklerine anlatamazken buraya anlatmak içini dökmek.Kimsesizlige alıştırdım ben kendimi ,yalnızlıga.Şimdi mutluyum mutsuz mutlulugumla.!!Sana dair cümleler kurmak istemiyorum;çünkü sen hep yasakladın bana.Şimdi artık dogan güneşi sen gelirsin diye beklemiyecegim.Çünkü sen yoksun artık.Oysa sen geldinmi gözüm kimseleri görmezdi hiç.Sen bana sensizliginle boguşan bir BEN bıraktın.Yaralarım kanarken,nefesim kesilirken,göz yaşlarım akarken ,ıssız köşeler seni ararken,ne anlatabilirimki senin için.Sen benim duygularımın sahibiydin.Başı sonu olmayan sevgimdin.Yarım kaldı işte yine,her sözüm sana olan bir haykırıştı,sen bunu anlayamadın….Sana söyleyemedigim sitemlerim ,bitmeyen sevgim burda anlam kazansın istedim.Güzel olan hiçbişeyi anlayamadım ki ben ..Ne sevgiyi yaşadım doyasıya ne aşkı.Sen izin vermedinki bana….Zaten bu iki kelime ile bütünleştim ben..Ve bu iki kelime ile sonsuzlugu bekliyecegim.Yüregimde ismin yazılı kalacak silinmiyecek.Zaman çare olacak unutacagım diye bekliyorum şimdi.Hiçte kolay olmamıştı oysa ;seni kaybetmemek için gururumdan ,kendimden vaz geçmiştim.Senin gibi sevmedim ben !beni sevdigini ,bana deger verdigini bilmek istedim .Şimdi soruyorum kendime ;”çok şeymi istedim’’senden…!!!!Artık dönmeni beklemiyorum.Biliyorum ne sen beni unutabilirsin ;ne ben seni…Hayattan ,kendimden herşeyden sıkıldım…..Dönmeni beklemiyecem ama ,nerde sevgi dense sen geleceksin aklıma…!Sen olmadan;sensizliginle mutlu olacagım..Kimseyle paylaşmadan ,sensizlige sarılıp aglıyacagım.Bitmesine degil üzüntüm yaşanmışlıkların yalan olduguna inanışın…Kurdugumuz hayallerin sadece bana ait oldugunu,senin hiç benimsemedini anladım…Git..Git ve mutlu ol..!!!
Ara
eRCi
aşk gerçek bir yalan evet haklısın yasanilan ask tecrübelerinden sonra edilen klasiklesmis bir sözdür
çekilen acilar bir bosvermislik ile disavurulur ancak içinde firtinalar kopar
çogu kisinin diline dolanmis olan bu kisa cümleyi "ask en dogru yalan" olarak da ifade ederbiliriz...

tşk rapunzel..
rapunzel
Aşk tecrübe midir ki???
Rica ederim eRCi...
Ara
TutkuM
Bu yazı en güzeli.
İnsanlar yalan aşk değilSmile

Teşekkürler canım Smile

Ara
rapunzel
Sanırım doğru bir saptama,kesinlikle insanlar yalan,aşk değil...
Ben teşekkür ederim canım benim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 365 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Yalan Dünyam....... ÇiLeK 4 466 04-09-2022, Saat: 06:03 PM
  S?yled???m Tek Yalan.... >As!_M€L€q< 1 266 04-02-2022, Saat: 09:28 AM
  Geceleri Yalan Soyluyorum.. MasaL_perisi 6 300 03-31-2022, Saat: 07:05 PM
  Geceleri Yalan Söylüyorum.. acemhe 2 432 06-01-2011, Saat: 01:57 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:14 AM