:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sen içimdeki çocuğun soytarısı bile olamazsın!!
acemhe
Sana " sen " diye başlayan son mektup ..

hep ben dinledim Şimdi Sen dinle ...

Aşk seninle anlamlıydı evet. Sen bambaşkaydın. unutulmaz ,vazgecilmezdin .. Yüreğimin büyük hükümdarı . Ruhumun kabı , bedenimin kanı .. Kalemimden dökülen sözcüklerin tek adresi ,
buğulu gözlerimde kalan son ışık .. Sen .. Sen'din ..

Yabancılık çekmen normal smile.gif Çünkü sen ne bir aşka anlam verebilecek kadar karakterli , nede vazgecilmeyecek kadar değerlisin..

Hükümdarlık mı yüreğimde ? Hayır ... [SIZE=3]Sen içimdeki çocuğun soytarısı bile olamazsın ..[/SIZE]

Daha cok duymak istermisin gercekleri ? ..

Sen benim gözlerimde ışık ol[SIZE=3]amazsın zavallım ... Öyle zifiri karanlık varki yüreğinde ve öylesine batmıssın ki dipsiz ,sonu olmayan bir çamura .. Önünü göremeyecek kadar acizsin zavallım .. [/SIZE]

Oysa rengarenk dünyamın kapılarını sonuna kadar açmıştım sana. Seninle birlikte düşmek pahasına çamura " uzatmıştım ellerimi" ..

Başucunda beklerken farkettim ,ardımdan kapanmış kapılar. Bir anda senin kirli , her yeri ihanet kokan , yalan esen , adına sevda dediğin şehirde buldum kendimi ..

Zorda olsa alısmısdım .. Verdiğin acılar doyuruyordu artık yüreğimi .. Yalanın ekmek , ihanetin su , tek düşündüğüm seni kaybetme korkusu..

Ama sonunda cıkabildim sevdandan zavallım . Yeniden acıldı bak bana kapılar.. Mutluyum.. Ben hergün yeni bir renk keşvedip dünyama katarken sen hep siyahınla kalacaksın ..

Artık yalvarsanda uzatmam elimi .. İndi gözlerimden aşkın büyüsü.
Artık herseyinle görebiliyorum seni zavallım...

Zavallım .. Ne de mazlumsun şimdi .. Tıpkı ilk günki gibi..

Hoşçakal !

Hoş onuda beceremezsin de

Neyse ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neydi İçimdeki KaranLıÄžın Adı? ÖLüm mü?... €BeRimSin 6 376 04-14-2022, Saat: 07:59 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayalini Bile!! ÇiLeK 8 421 04-12-2022, Saat: 01:51 AM
  Dertli Okyanus(sensizlik Yağmurlarin Bile Kanina Dokunuyor.) PaPaTYa_PReNSeS 8 650 04-10-2022, Saat: 11:57 PM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 454 04-10-2022, Saat: 12:10 PM
  Hayal olduğunu bile bile seni istiyor,istiyorumm.. PaPaTYa_PReNSeS 3 287 04-10-2022, Saat: 06:31 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:24 AM