:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* +* YüReğimdeSin * + *
acemhe
* +* YüReğimdeSin * + *

[ yüReğiMDe ]

Kimliksiz gecelerde yüzün yansır; yakamozun koynunda kalırım… Yüreğim sürgün ol(ma)sa da, yine de seni severim.

Yapraksız baharda dalım düşer; meyvesiz ağaçların yüreğinde kalırım… Ruhum solgun çiçek yüzü kadar mahkûm olsa da, güneşe; hani gözlerime yağmur yağ(ma)sa da, yine de seni severim.

“ Seni sevmemek demek; Allaha karşı gelmek, değil mi? Sen söyle sevgilim…”

( Nasıl olurda, seni sevmeyi bir an bile düşünemem… Bu idamım olmaz mı? Böylesine bir sevgiyi yüreğime kazımışken; nasıl olurda sevmiyorum, diyebilirim. Bu Allaha karşı şükürsüzlük olmaz mı? )

Biliyor musun? En çok “seni seviyorum” diyebilmeyi, seviyorum… İnan buna değersin… Yanılmıyorum sevgilim! Seviyorum…

Kimliksiz gecelerde aklıma düşüyorsun; çığlık-çığlığa haykırıyorum: yüreğimdesin sevgili! Yüreğimde… Tümcelerim çoğalıyor, ağlıyorum. Yıldızlar düşüyor, zaman durgun ve suskun… Sana yetişememekten korkuyorum.

“ Seni sevmekten değil; sevmemekten korkuyorum…”

Yüzyıllık bir aşka koşuyorum… Geride kalanların soluklarında atık zamanları harcıyorum. Sana koşuyorum. Çünkü seni seviyorum.

…bir an soluğum kesiliyor; şiire yaslanıyorum: sevgilim/ git-gide sen oluyorum/ ki parça parça etseler/ yine sende toparlanırım/bunu biliyorum…

Kimliksiz gecelerde yüreğime düşüyorsun. Ansızın çoğalıyorsun. Zamanından önce büyüyen bir bedenin şaşkınlığı içerisindeyim. Aslında hiç şikâyetçi değilim. Sadece böylesine sevmelere alışık değilim… Korkuyorum.

“ Aşkın bir adı da biz olalım… Ne dersin? “

Yüzyıllık bir aşka koşuyorum… Kaçamak yüreklerin suskunluğunu da alarak; belki bir ırmağı gözyaşıyla çoğaltarak… Çağlayarak sevgilim! Sana koşuyorum. Susamam artık!

Sevgilim! Yağmur üşüyen bulutlardan geldim. Bütün iklimlerin felaketinde, içimde sakladığım yenilgilerden kaçarak, yüreğine geldim. Kabul eder misin?

Her hayalinde sayısız cennet kapıları açılırdı. Çaresizdim. Sensizdim. Bilirsin beni işte! İçimde yaşarım aykırılıklarımı; hayata sataşırım ve yine sen gelirsin aklıma kimliksiz geceler(im)de… Yokluğunla, üzülme sevgilim! Ben senin hayaline de razıyım. Yeter ki sev beni…

Aşkın içinde kalansın; ne diyebilirim ki… Yüreğimdesin!
Ara
eRCi
Hiç gitmedin buradasın hep yanımdasın
Sana dokunmak seni görmek

seni duymak istediğim yerdesin...
Yüreğimdesin.........

Yüreğine sağlık teşekürler...
acemhe
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hiç gitmedin buradasın hep yanımdasın
Sana dokunmak seni görmek
seni duymak istediğim yerdesin...
Yüreğimdesin.........

Yüreğine sağlık teşekürler...

Smile ben teşekkür ederim Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
Cok qüSel Canım Yüreqine Saqlık
Ara
acemhe
yüreğine sağlık canım okuduğun için ben teşekkür ederim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nerede olursan ol yüreğimdesin" demiştin ya... chatlaq_q1ss 0 415 02-08-2009, Saat: 03:31 PM
Son Yorum: chatlaq_q1ss
  "Nerede Olursan Ol Yüreğimdesin.." Demiştin Ya..! SheKer|BisHe 4 464 09-02-2008, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: eylul_18
  "Nerede olursan ol yüreğimdesin" demiştin ya..! ηαzâ„“ı@_ßєßєq 2 321 05-07-2008, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: ηαzâ„“ı@_ßєßєq
  nerde olursan ol yüreğimdesin demiştin ya... AsLı 8 470 07-20-2007, Saat: 10:52 PM
Son Yorum: AsLı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:21 PM