:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
qüSel Yurdumun qüSel inSanları
# Pè®iM§ii #
Asabi Polis

Hareketli bir Bağdat Caddesi akşamında, polis abilerimiz rutin olduğu üzere devriye gezmektedir. Işıklarda müşteri bekleyen taksiye yaklaşılır ve; ''Ticari, bekleme yapma, devam et.'' anonsu yapılır. Camdan eliyle '1 saniye' işareti yapan taksiciye, ikinci ve çok manidar anons gelir ardından; ''Ticari, benne pölümüye girme! Devam et dedik!''

Lamba

Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: 'Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa.'

Havale

Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorum. Yanımdaki gişede işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan kadın soruyor: 'Parayı kim alacak teyze? Alıcısına ne
yazalım?' Teyzem cevap veriyor: 'Bu paranın hayrını görme İnşallah yazalım.'

İngilizce yazılısı

Bir alkış da ingilizce sınavında 'Nice....... ' şeklindeki boşluğu 'Nice mutlu yıllara!' şeklinde dolduran, dahi mi aptal mı olduğunu henüz anlayamadığımız öğrencime istiyorum.

Yaz Okulu

Bir alkış da annesine yaz okulunu kazandığı müjdesini veren üniversite öğrencisine gelsin. Bu yaratıcılığa şapka çıkartılır

Alfabe

Ben de bu yıl okula başlayan torunum için kuvvetli bir moral alkışı istiyorum. Daha ikinci gün: 'Örrrtmenim, taa evden buraya tel çizmeye mi geldik, hep yumarlak mı yapcaz, harf felan öretmicen mi?' deme cesaretini gösterdiği için

Acı kaybımız

3 ay önce ailemize katılan, Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün vefat etmişti. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük. Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda ''Abi onlar kış uykusuna yatar'' cevabını almış bulunmaktayız, hepimizin başı sağolsun. Bu vicdan azabıyla ben de çok yaşamam herhalde. :kop:
Ara
CaNaT
bazılarını biliyorum ehehhe teşekkürler güzeldi Tongue Smile Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
ßida ßilmiş Oldun Big GrinBig Grin
riCa Ederim Ne Demek Tongue
Ara
Qetesh
Süper oldu bu akşam akşamBig Grin

Tşkler...
Ara
MaNeSiA
Alıntı:[b]Acı kaybımız

3 ay önce ailemize katılan, Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün vefat etmişti. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük. Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda ''Abi onlar kış uykusuna yatar'' cevabını almış bulunmaktayız, hepimizin başı sağolsun. Bu vicdan azabıyla ben de çok yaşamam herhalde.
[/b]

ruh'umda aynen bu şekilde kaplumbağasını mezara verdi:yikildim:
bu yazıyı görünce mahkeme kararını beklemeden mezarı açtı ama artık çok geçti:yikildim: :yikildim: hala aklıma geldikçe gülüyorumBig Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
Big GrinBig Grin qüLmen nOrmal qüLüncek
Ara
# Pè®iM§ii #
Big GrinBig Grin qüLmen nOrmal qüLüncek ßisi Cunku Big GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
olan kaplumbağa kardeşe olduBig Grin
Ara
_NaSuaDa_
:yikildim: çok güzel tteşekkür ederim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin xD