:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen? Sew?yorum
mahkum
E?ER B?LD???M B?R ?EY VARSA YADSINAMAZLI?I ELE BATAN D?KEN?N VARLI?I G?B?; SEN? ?ZLED???MD?R. AKLINA GELMEK F??L?N? ?IKARDIM S?ZL???MDEN ??NK? B?R AN ???N ?IKMIYORSUN AKLIMDAN. YOKLU?UN ODAMDA SALDIRIRKEN ?ZER?ME KEND?M? HAYALLER?NLE SAVUNUYORUM. SANA TUTUNUYORUM. AKLIMI KA?IRMAK ?ZEREY?M YA DA ?OKTAN KA?IRDIM FARKINDA DE??L?M. SADECE KALB?M? BIRAKMAMI?IM SENLE AYRILIRKEN AKLIMDA NASIL ALI?MI?SA SANA BEN? BIRAKMI? O DA.

SEN? MAV? SULARDA ARADIM. G?KY?Z?NE ?IKTIM BAKTIM, TOPRAKLARA, DOLAPLARI A?TIM, YATAKLARIN ARASINA, KARYOLA'NIN ALTINDA B?LE YOKTUN HEP ORAYA SAKLANIRDIN.

BANA UNUT D?YORLAR ??MD?. YOKSA AKLINI KA?IRACAKSIN. SEN ESK?DEN B?YLE M?YD?N NE HALE GET?RD? SEN? B?YLE. UNUT ONU DO?RUSU BU. BEN DE DO?RULARINI PAR?ALAYIP DO?RU PAR?ASI YAPIYORUM. SONRA YAKIYORUM DO?RU PAR?ALARINI DUMANINDAN SANA HABER YOLLUYORUM BAK NE D?YOR DUMAN "SEN? SEV?YORUM"

:yikildim::yikildim::yikildim:G?LMEY? UNUTMAYIN:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
ÜLEN BERBAT YAZMIŞSIN BU KADAR MI KÖTÜ YAZILIR. GİT ÜÇ YAŞINDA BEBE GETİR O BİLEM DAHA EYİ YAZAR. DUMAN NE DİYOMUŞMUŞ BANA HİKAYE ANLATMA GÜZELİM:yikildim::yikildim:HİKAYE UYDURMA BÖLÜMÜ FARKLI YERDE:yikildim::yikildim:. (BAKTIM YORUM YOK KENDİ YORUMUMU KENDİM YAPTIM)
Ara
CeYceYY
yoo bence gayet güsel yazmışsın...Smile duman demiş seni sewiyorum die mi yalnız Smile heheh herkes birbirine diyo ama sen kelimeleri güzel yuwarlayıp bir bütün haline getirmişsin...hiç olmassa duygularını yazmışsın....emeğine yüreğine sağlık....
mahkum
ŞÜKÜR Bİ YORUM DAHA GELDİ:yikildim::yikildim: BENİMKİNİ SAYMAZSAK TEK YORUM.:yikildim:HERKES BİRBİRİNE DİO AMA NE KADARI GERÇEKMİŞ:yikildim::yikildim:BU ARADA İYİ BAYRAMLAR:yikildim::yikildim:
Ara
UyuZBiShey
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?LEN BERBAT YAZMI?SIN BU KADAR MI K?T? YAZILIR. G?T ?? YA?INDA BEBE GET?R O B?LEM DAHA EY? YAZAR. DUMAN NE D?YOMU?MU? BANA H?KAYE ANLATMA G?ZEL?M:yikildim::yikildim:H?KAYE UYDURMA B?L?M? FARKLI YERDE:yikildim::yikildim:. (BAKTIM YORUM YOK KEND? YORUMUMU KEND?M YAPTIM)
ajsdhashdkahsd ueheuhehehuehue
dur dur hojuma geldi bi tesk?r edesim geldi ..Big Grin
yaz?n i?in deel he yorumun i?in :yikildim: :yikildim:
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler mahkumSmile
Bak güldüm...unutmadımSmile
Sigara dumanı çoktan dağıldı...
Peki sen unutun mu?SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum