:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...
acemhe
Ayazlara gebe kalmış yüreğimle konuşacak o kadar cümlelerim var ki..

ddddtn4.png

Şimdiye kadar hep sen üzülmeyesin diye dudağımı büküp kelimelerimi ezdim dilimin ucunda

ffffffffub4.png

Ayrılık kelimelerini erteleyip bir gün tekrardan gelip gidişinin son kelimesini edeceksin diye bekledim durdum.

gvfbmv2.png

Beklerken seni, sabır zırhını giyindim üzerime.

darkbutterfly2fzzw2.gif

Sustum, bir dağ gibi. Kurudum bir yaprağın sonbahardaki ölümü gibi. Yavaş yavaş ve içten içe...

post11131915273bb4qu3.gif

Ölmeyi bekleyen bir çınar ağacının solgun yapraklarını görüp köklerini bedeninden koparması gibi bende yüreğimden düşlerimi kopardım.

byryyert5.jpg

Acıta acıta ve yavaş yavaş...

driftawaywithdreamsiibykd1.jpg

Oysa öfkelere bürünüp kilit vurduğum dudaklarıma gidişin acısını anlatsam fırtınalar kopacaktı mavi denizlerimde

1f4ca932cze81gx2ds8.jpg

Belini kırıp yalnızlığın gölgesinde oturan yaralarıma bir dokunsam denize kavuşmaya hasret bir göl gibi avuç avuç kanayacaktı yüreğim

36338016pq9.jpg

Damarlarımdan taşacaktı ayrılığın zehiri..

6q3467io1bk0.jpg

Biliyorum, beni ezip taşacaktı. Bentler kuracak olsam da yıkılacaktı önündekiler teker teker.

Keşke bendeki sessizliği , yüreğimdeki ezikliği görüp son kez gelsen..

Toprağa gömülmüş aşkı tekrar filizlendirmek için değil; köklerinde yanan öfkeleri susturmak icin gelsen..

Son kez ölümü dudaklarıma değdirip keşke kangren yaralarıma tuz diye gidişinin közlerini bassan sevgili..

Ara
# Pè®iM§ii #
Ölmeyi bekleyen bir çınar ağacının solgun yapraklarını görüp köklerini bedeninden koparması gibi bende yüreğimden düşlerimi kopardım.

Cok qüSel Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 04:44 AM