:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arabesk Delikanlı Serseri Damar Virane Sözler
CaNaT
Varmı daha ağır yük hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin ekmek kadar su kadar. Ayrılığın hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.
GeceLer İsyanda Yüreğim ZindanLarda GöZLerimse Hep ŞaFaKLarda YüReÄžim DayaNMaz Bu YanLıZLığa NerDe KöTü Zaman DosTLaRım NeRDe HaNi ANıLar YaLan OLmuş SeVDaLar GöZLeRim Kan AÄžLar İçTiÄžim ŞaraP BİLe Beni YargıLar SenSiZ AnCaK BaNa ÖLüm YaRar..HoŞÇaKaL Gözümün Bebeği HoŞÇaKaL....
» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz.
» Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akan gözyaşlarıma yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..
HaYatI Kazanmayı öqrendik Ama YaSamayı öqrenemedik hayatımıza yıLLar Kattık Ama YıLLara HayaT KaTaMadIk!
» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..
kolumuza jılet attıranlara üçlüyü terten sardıranlara isyanım allaha degıl allahsızlara
» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın benim Her$eyim..
yanlız cocuklar aglar ve yanlız allah affeder eger bır gun benı terk edersen cocuk degılım aglamam allah degılım affetmem
» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!
Dogusum Kusurdu Yasamam Hata Ben İsyan Ettim BoyLe Hayata..
RekLama Gerek Yok eSkiLer Tanir Bizi
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak
senin gibi tatli olsun
bir yildizda bana sec
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!
Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek...
Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dunyanın bütün gerceklerine değişmeye hazırım(kuçuğume)
Aşk insanın hem dostu hemde düşmanıdır. İnsanı onun gibi yıkanonun gibi sevindiren birşey daha yoktur hayatta.
Dünde bugünde yarında yüreginde yüregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayım
Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!
Mevsim ağlıyor bugün özlüyor o aydınlık günlerini ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili!!
Buruk bir duygu yuklenirse yuregine gøzlerin zaman zaman dalarsa uzaklara kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa bilki bir yerlerde deli gibi özlenmissindir.
Yildizlar gøkyuzunde kayarken melekler ise oynasirken sen ise dalip beni dusunurken seni daima kalbimin derinliklerinde izleyecegim
Bir umut kusu ciz yuregime beyaz olsun tuyleri kalbin kadar temiz olsun Bır kanadı senın icin diger kanadıda sevdigin icin cırpsın
Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan EMEKTİR Aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan YÜREKTİR
Deli bir yagmur olsam seni YAGDIGIM yerler kadar severdim. Deli bir rüzgar olsam seni ESTİGİM yerler kadar severdim. Ama ben sadece DELİYİM ve seni ALDIGIM HER NEFES KADAR ÇOK SEVİYORUM !!!!
Güzelsin şirinsin şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi? şeytan mı? bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesende olur.
Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanınrezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!!!
Aşkım var dağlar bilemez sevgim var kimsenin aklı alamaz birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez...
Bir ilk gibi yaşayacağım içimdekalan son sevgi parçasını seninle sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...
Hadi gel tut ellerimi! Benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran.
Seni cok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz cizdim. Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!
Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rügarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.
Ne zaman kör ve sağır bir ressam düşen gülün resmini kristal zemin üzerine yapabilirse o zaman ben seni unuturum
Affetmek Allah'a ağlamak çocuklara mahsustur. Allah olmadığım için affetmeyecek çocuk olmadığım için ağlamayacağım.
Günesin bile buz tuttugu yerde eger bir ışık gorursen bilki o benim sana yanan kalbimdir.
Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi birlitelikten sevinç duymaktır. Sevgi bilinçtir.
Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al.
Yüreğimden yüreğine yollar var hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
Dünyada iki tane gül olsun.biri beyaz biri kırmızı. Kırmızı seni sevmediğim zaman solsun. Beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun.
Bir deniz düşün susuz. Bir insan düşün mutsuz. Bir gece düşün uykusuz. Bir bahar düşün çiçeksiz. Bir gönül düşün sevgisiz. Bir de beni düşün sensiz.
Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sıgmayan bakıslar vardır insanı aglatan insanlar vardır kı asla unutulmayanişte sende onlardansın!!!
Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yagdırdımgözyaşlarımla. Küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?
İnsanlar tanidim yildizlar gibiydiler.hepsi gokteydi. Hepsi parliyordu ama ben seni gunesim sectim ve bir gunes icin bin yildizdan vazgectim...
Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlakyıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin
Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa bilki seni benden daha çok seviyor
Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdıklerim ve digerleri sevdığim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır. SEN ve diğerleri
Güller içinde geçsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamaksa ölüm sen buna degersin gülüm.
Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. gözlerinden doğup yanaklarından süzülüp dudaklarında ölmek için...
Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hakedemeyeceği kadar özelsin
Bu gül sana vereceğim son hediyem malesef ben sana bu gülü verecek kadar ALÇAÄžIM; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar ALÇAK GÖNÜLLÜSÜN...
Yüregimdeki tum cicekleri sana kopardimsana topladimgunesi odama aldim ruzgardan sarkilar yaptim. Bir seni soyledim sonra sarkilari...
Sen herzaman nerede olursam olayım ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil SENİ SEVİYORUM!!!
Düşünüyorumda Düşüncelerin En güzeli Senin Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken Düşündüğünü Düşünmek Olsa Gerek Diye DÜŞÜNÜYORUM
Çok çekti yüreğimiz hep olsun deedik. Ama kalbimizdeki sevdayı biz yenemedik. Hep beraberliğimizde uzak durup içimizi yedik. Sevdayı böylemi bildik biz...
Sen varya sen sigaram gibisin dumanı saçların alevi gözlerin yanlız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun.
Güllerin arasında geçse de ömrümSenin üstüne gül koklamam gülüm Gülü koklama olsada ölümsenin için ölmeye değer be GÜLÜM
Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan seveni yanıltmayan sevince yanılmayan özlenen sen.özleyen sen özleten sen. Varken doyulmayansın.yokken dayanılmayansın
Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye baslayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen

Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara!Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yasadığı doyasıya kanmak isterim sana !sana aşığım bebek kokulu yarim
Ne olurdu bir yapragın daha olsabak sevmiyor işte hain papatya.

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüreğimden o zaman?
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
Sevdim aldattı beni; Güldüm ağlattı beni; Gittim kölesi oldum; ***ürdü sattı beni.....
Aşkın göz yaşları denize düştüğünde sahile şu imzayı atar: Seni seviyorum
Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.
Sen bana bakma ben senin baktığın yerde olurum.
Gözlerinde dogmak yanaklarinda yasamak dudaklarinda ölmek icin Gözyaşın olmak isterdim!!!
Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım...
Senin olan herşeyi sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum.
İçtigim sigaram gibiydin aranızda tek bir fark vardı sigaramı ben bitirdim beni de sen...
Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akip giden zamandır.
Bir gün güneş doğmayi ay batmayı unutursa ben de seni unutacağım...
En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyecegim sensiz bu dünyayı asla terketmeyeceğim...
Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı beklemek.
Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz Büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.
Her şey olurda şu kalbim bir tek aşık olamaz.
Güzelsin şirinsin şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesen de olur.
Eller bana kalpsizsin diyorlar doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar!!! Seviyorum.
Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini. İnan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!
Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına.
Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.
Aşkım var dağlar bilemez sevgim var kimsenin aklı alamaz Birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez.
Bir ilk gibi yaşayacağım içimdekalan son sevgi parçasını seninle Sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde.
Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsın.
Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana. Eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.
Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gelki sana sensizyaşamanın sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.
Gözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım.
Ne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece.
Neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım.
Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsınDokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın.
KAPININ ÖNÜNDE AŞK YAPMA AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR AMA KOMŞULARINKİ ASLA.
KALBİMDE ARAMA ESKİ YERİNİ SEN GÖZÜMDEN AKAN SELE KARIŞTIN
BİR ESKİ DOST GİBİ HATIRLA BENİ BİR SELAM VER YETER ZAHMET OLMAZSA UNUTMUŞ OLSANDA ESKİ GÜNLERİ ADIMI AN YETER ZAHMET OLMAZSA
SENİ SORDUM SOKAK LAMBALARINA BEKLEME BOŞA GELMEZM DEDİLER BOYNUMU BÜKÜPTE BAKTIM ONLARA HALİME ACIYIP ZAVALLI DEDİLER.
BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEÄžİM BİRGÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEÄžİM VE SENİ BENDEN AYIRDIÄžI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEÄžİM.
GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ GÜLLER ANLATSIN YANLIZLIÄžIMI ÇARESİZLİÄžİMİ YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREÄžİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM GÜLLER ANLATSIN
KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREÄžİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAÄžIN HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BUKADAR SEVİLİRMİYDİ.
KURAK ÇÖKSEDE DENİZLERİNE GÖNLÜNÜN İNAN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM SENİ SONUNA DEÄžİN ÖMRÜMÜN.
AÄžLAYIŞIM TERK EDİP GİDİŞİNE DEÄžİL. BEN! SENSİZKEN SENDEN DİYE SENSİZLİÄžİNİ DE SEVMİŞTİM. SEN SENİNLE SENİDE SENSİZLİÄžİNİDE ALIP GİTTİN.
BENİ ŞAİR ETTİN BENİ ADAM ETTİN BANA YAZIK OLDU.
AŞKIMIZI İSTEMEYENLER BİZİ ÇEKEMEYENLER AYRILIN ARTIK DİYENLER HEY SİZ! SİZ KAZANDINIZ.
BAHAR GÖZLERİNE BAKINCA DALARIM TUTAMAM KENDİMİ AÄžLARIM
GİT DEDİÄžİN YERLERMİ UZAK YOKSA SEN Mİ?
ACILARIMIN PRANGASI VERMEZ ELLERİMİ HÜZÜNLERİMİN DARAÄžACINA ASTIM KENDİMİ
BUGÜN SENİ DÜNDEN ÇOK YARINDAN AZ SEVECEÄžİM
SENİ DÜN SEVMEDİM DÜNLER BİTTİ SENİ BUGÜNDE SEVMEYECEÄžİM BU GÜNLERDE BİTECEK SENİ YARIN SEVECEÄžİM ÇÜNKÜ BEBEÄžİM YARINLAR HİÇ BİTMEYECEK!....
BİR SEN VARSIN DÜNYAMDA BENİ ANLAYAN BİRDE SEVMEK VAR İÇİMDE SICAKLIÄžINLA YANAN
SEV! ÖYLE SEVKİ KALMASIN BİR DAMLA GURUR GURURUN BAŞLADIÄžI YERDE SEVGİ IZDIRAP OLUR.
SEVİLMEYE LAYIK OLAN ANCAK SEVMESİNİ BİLENDİR.
ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN
DÜŞMANIMIN NEFRETİ DOSTUMUN SEVGİSİNDEN DAHA GERÇEKTİR.
SEVDİÄžİM İNSANLARA KIZABİLİRDİM. EÄžER SEVMEK BANA MAHZUN DURMAYI ÖÄžRETMESEYDİ.
KUŞLAR GİBİ UÇMAYI BALIKLAR GİBİ YÜZMEYİ ÖÄžRENDİK ANCAK BU ARADA BASİT BİR SANATI UNUTTUK KARDEŞÇE YAŞAMAYI!..
BAK GÖZLERİME GÖZBEBEKLERİM ERİDİ BAK ELLERİME ELLERİM ÇÜRÜDÜ BAK YÜREÄžİME YÜREÄžİM ESKİDİ BAK GÜNLERCE SARDIÄžIN BANA BAK TÜKENDİ BİTTİ..YETTİ BU ACI BENİ ÖLDÜRMEYE SONUM OLDU SON BİR BAKIŞIN CANIMA YETTİ..
KÜÇÜKKEN ÇİKOLATA İÇİN AÄžLIYORDUM ŞİMDİ İSE SENİN İÇİN
DUYGULARI AÇIÄžA VEREN GÖZLER OLMASA KALP HİSLERİN MEZAR TAŞI OLURDU.
SOÄžUK KALPTEN SICAK SÖZ ÇIKMAZ.
BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİÄžİNİ BİLİRSİN ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNUSONSUZA DEK BİTMEYECEK.
DOÄžRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.
GÖZLERİN GÖZLERİMDE ELLERİN ELLERİMDE KALBİN İÇİMDE VE RUHUN BEDENİMDE OLDUÄžU SÜRECE SENİ SONSUZA KADAR SEVECEÄžİM.
AÄžIRDIR SEVMELERİM HER YÜREK TAŞIYAMAZ BÜYÜKTÜR UMUTLARIM HER OMUZ KALDIRAMAZ HER ŞEY OLURDA ŞU GÖNLÜM BİRTEK AŞIK OLAMAZ...
ÖMRÜM SENİ BEKLEMEKLE GEÇECEKSE VE ÖLÜM SENİ BEKLERKEN GELECEKSE BİLKİ SENİ ORDADA BEKLEYECEÄžİM..
GÜZELSİN ŞİRİNSİN ŞAHANESİN. ÇEKTİÄžİM ÇİLEYE TEK BAHANESİN. MELEKMİ ŞEYTANMI BİLMEMKİ NESİN. TUZAKTAN TUZAÄžA ATSANDA OLUR. BEN SENİ SEVİYORUM. SEN SEVMESENDE OLUR.
SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİR MİSİN
ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR DOÄžRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUÄžUNU BİLMİYORLAR.
SENİ HER ÖZLEDİÄžİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM
YILLARDIR SEVGİMİN ÖYLE ÇOK MUHAFIZI VE DÜŞMANI OLDUKİ İNAN BAN SENİNLE ONLARI AŞTI. VE İNANKİ SENİ SEVİYOR OLMAK BİLE BÜYÜK NİMET BENİM İÇİN.

DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ÃŸiraZ SevdiyseN ../ --
LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!
ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!
๒เt๓เş ๏l๔ยğย เçเภ คğlค๓ค ๏l๔ยğย เçเภ ﻮül!!ηє кα∂αя ∂єтαуℓı ρℓαηℓαяѕαη кα∂єя ѕαηα σ кα∂αя ѕєт νυяυя…çค๒ค ﻮöรtєг๓є çüภкü єภ เאเ şєאlєг єภ คz ๒єкlє๔เğเภ zค๓คภ ﻮєгçєкlєşเг…єη вüуüк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!!
คşк เкเ เภรคภıภ ๒เг๒เгเภє ๒คк๓ครı ๔єğเl ๒เгlเкtє คאภı אöภє ๒คк๓ครı๔ıг….
нαℓ νє нαяєкєтℓєяιηє кєη∂ιη кαяαя νєя. вαѕкαℓαяιηιη
ѕєηι уöηєтмєѕιηє ιzιη νєямє
нєя zαмαη ∂σgяυуυ ѕöуℓє; ηє ∂є∂ιgιηι нαтιяℓαмαк zσяυη∂α кαℓмαzѕιη
ĤĔŔĶĔŚĨŃ ĨŚŤĔĎĨÄžĨŃĨ ŶÁРÁßĨĹĔČĔÄžĨ ßĨŔ ŶĔŔĎĔ ĤĨç ĶĨМŚĔ
ĨŚŤĔĎĨÄžĨŃĨ ŶÁРÁМÁŹ
׺°”˜`”°º× ιηѕαη gєηçℓιgιη∂є ögяєηιя уαѕℓαη∂ιgιη∂α αηℓαя
เภรคภ ђєг zค๓คภ кคђгค๓คภ ๏lค๓คz ค๓ค ђєг zค๓คภ เภรคภ ๏lค๒เlเг׺°”˜`”°º×
•Â°oo°• ιηѕαη σℓмαуαη ιηѕαηιη ∂єgєяιηι вιℓмєz •Â°oo°•
ιηѕαηιη уαραвιℓєÂ¢єgι єη вüуüк ƒєηαℓιк кєη∂ιѕιηє σℓαη güνєηιηι кαувєтмєѕι∂ιя
…ιηѕαηℓαяα üçüη¢ü вιя ѕαηѕ νєямє ιкι∂є кαℓ…
» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a Kapı*** BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!
Bir kız sevdim ela gözlü
İstedim vermediler
Bana sen serserisin dediler
Arama hayatın cilvesinde bahane
Benim gönlüm serseriyse bundan sanane
Düşmüsüz birkere dile haykırsak duymazlar bile
Tatlı tatlı bakarlar
Bir gün düşersen üstüne basarlar
Sen sil üzerindeki o pis eseri
Senden kat kat üstündür bu gördügün SERSERİ
Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......
BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni
HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!'
Farkimi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ
uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .
DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim
GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...
Seni ben kendime KADER saymi$tim Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !
CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .
GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..
oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!
Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım "Sonsuz aSkım"..!
Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..
KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.
GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim
Giden Gitmiştir...Gittiği Gün Bitmiştir...Ben Gideni DeğiL...Giden Beni Kaybetmiştir...
ortamın bittiği yerde biz başlarız şeklimiz için yaşar tarzımız için ölürüz
herkezin korktuğu ölümü biz sokakta oyun diye oynarız
biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız
Firari SaatLerin Ardindan GeLen BeLaLi SokakLarin Tovbekar Cocuklariyiz BizSevdigimiz İçin Yaşar Dostumuz İçin öLürüz..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞekiL SözLer ;) HaGi_1905 10 21,672 04-13-2022, Saat: 05:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Gzl sözler(=bakmadan geçmein blki size görede vardır:D SempatikKız 24 7,871 04-09-2022, Saat: 05:27 PM
Son Yorum: wildfang
  En Harbi Kral Sözler Nickler CaNaT 0 1,353 11-19-2009, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: CaNaT
  Msn Delikanlı Nickler Delikanlılar için nickler Burdaa CaNaT 0 543 11-17-2009, Saat: 10:18 PM
  Damar Nickleerr CaNaT 0 445 11-17-2009, Saat: 09:52 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:19 AM