:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Süper espirili aşk nickleri
CaNaT
♥ ilk goruste aski anliyorumda omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby
♥ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir.
♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur.
♥ Ben ona baktim o bana bakti simdi dort cocuga bakiyoruz.
♥ Dokuz kere sev onuncu olayim Gercekten sev sonuncu olayim.
♥ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.
♥ Ona kalbimi verdim saklasin diye salak buzdolabina koymus bozulmasin diye.
♥ Birakip gittin beni... Seni unuttum sanma zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla...
♥ Savasma sevis sevisirken zaten savasiyorsun.
♥ Dusen bir yaprak gorursen Beni hatirla sevgilim Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim. Imza: Copcu Riza
♥ Askim seni seviyorum! Ama parayi daha cok... Lakin paranin ne onemi var muhim olan miktari!
♥ Sen sen ol kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!
♥ Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi.
♥ Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki. Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor.
♥ Sen likor gibi tatli tekila gibi carpici viski gibi asil konyak gibi sicak sampanya gibi ozel sarap gibi tutkulu malibu gibi egzotik kokteyl gibi muhtesemsin.
♥ Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder erkek ise tum yasamini mahfeder.
♥ Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes...
♥ Kalbimde yasiyorsun ama kirani vermiyorsun. Not: Ev sahibi en kisa zamanda onunla evlenmezsen seni kapi disari edecekmis.
♥ Sabahlari kahvalti yapmiyorum cunku seni dusunuyorum. Oglenleri yemek yemiyorum cunku seni dusunuyorum. Gece olunca uyuyamiyorum cunku acim.
♥ Eline almis bir cicek sevecek sevmeyecek. Ah koca sersem cicek nerden bilecek.
♥ Deprem gibi girdin gonlume fay hatti cizdin beynime enkalar biraktin kalbimde artcilar hala devam etmekte.
♥ Ask elmayi yemekle baslar ayvayi yemekle biter.
♥ Butun kizlar cicek olsun ari olmazsam namerdim.
♥ Bizi cekemediler halat koptu canim.
♥ Allah`im !! Kendim icin birsey istemiyorum sadece anneme elma yanakli bal dudakli sutun bakcakli bir gelin nasip eyle.
♥ Deli gibi sevdim manyak gibi evlendim.
♥ Kizlar artik beyaz yatli prenslerini bekliyorlar.
♥ Asik olup izdirap cekecegime nezle olup burnumu cekerim.
♥ Para icin evlenme borc almak daha hesaplidir.
♥ Seni sevecektim kiskanacak el ustunde tutacaktim kendimi sana sevdirecek bana baglayacaktim ip koptu
♥ Bataryasi zayif hayallerimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi nedeniyle ulasamadik simdi yuregimde full ceken hattimla seni seviyorum.
♥ Kalbim senden cektigini ABD usame bin ladinden cekmedi. Yuregimin teroristi dunya birlesse seni yok edemez. Akibetim ikiz kulede olsa yine seni sevecegim.
♥ Seni sevdim seveli basim belada seni dusunurken uyuya kaldim helada
♥ Sekerden evimiz tuzdan hayallerimiz vardi. Ne yazikki dun yagmur yagdi.
♥ Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni sevecegim
♥ Askimizin suya dusecegini bilseydim balik olurdum.
♥ Asika bagdat sorulmaz. BUSH
♥ Fazla mendiliniz varmi asik olmusunda!
♥ Karayollarinda degil senin kollarinda oleyim.
♥ Sana birsey soyleyecegim ama sakin uzulme; dun doktora gittim bobreklerimde kum kalbimde seni buldular.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Süper Msn Nick Arşivi!!! EyLuLce 21 15,181 04-13-2022, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Msn nickleri tugba 10 1,613 04-03-2022, Saat: 05:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Msn nickLeri «|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28 27 3,744 10-19-2010, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: heartless
  MsN iÇİN SÜPER KİŞİSEL İLETİLER CaNaT 2 1,187 01-17-2010, Saat: 05:23 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  Yeni kısa ayrılık nickleri CaNaT 1 1,346 11-21-2009, Saat: 10:45 PM