:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kıyamam diyordun!!!
acemhe
O kadaR özlediM ki Seni .. Sesini kokunu ellerini sıcaklığını Dünyayı kendisinde toplamış yosun yeşili gözlerini .. Sen gittikteN sonra muhtaç kaldım ellerine .. gözlerine .. Sesine .. Bir tek sözüne .. Öyle isterdiM ki sana olan sensizliğimi senin kollarında gidermeyi .. Öyle isterdim ki Tek bir sözü senin ağzından duymayı .. Öyle isterdim ki "Seni SeviyoruM" demeni ..
sevdanesirbendeip6kj5.gif

Yalvarsam ağlasam kapansam dizine .. Döner miyiz yine eski günlere..

36223250py0.jpg
Ahh gelmeN için bana .. DönmeN içiN .. Unutmak içiN eski günleri .. Sermez miyim dünyayı ayaklarının altına ...YalvarsaM yakarsaM .. Duyar mısın hıçkırıklarımı .. Elimi uzatsaM tekrar tutar mısıN eski günlerdeki gibi .. Sana doya doya Seni SeviyoruM dememe izin verir misiN ? eski günlerdeki gibi .. Seni o kadar özledim ki .. Yine cam kenarındayıM .. Yine bir yıldıza takıldı gözüM .. En parlak ve bana en yakın olan yıldıza .. Her gece penceremden baktığımda hep gökyüzünde olan yıldıza ...Ve yine her gece olduğu gibi dilek dilediM yaşlı gözlerimle .. SeniN bana gelmeNi .. Eski günlerdeki gibi olmayı dilediM .. Daha kaç gece dilek tutucam Mavi GözlüM .. Kç gece yalvarıcaM Tanrıya .. Kaç gece daha ıslak gözlerimle penceremin kenarında sabahlıycam .. Kaç gece mavi gözlüM .. Kaç gece...

Söyle buldun mu aradığın aşkı..Söyle...
Hani giderkeN .. Son kez vedalaşırken seninle .. Son kez yaşlı gözlerimle yarı yolda bırakırkeN söylediğiN sözleri hatırladın mı?.. Daha büyük bir aşk arıyoruM demi$tiN .. Senin tahmiN edemiyeceğiN kadar büyük demiştiN..BulduN mu tahmiN edemiyeceğiM kadar büyük aşkı ..
Yoksa yalnız mısın sen yine..BeniM gibi boynu bükük gözü yaşlı tek başına..
Yalnız mısıN sende .. Her gece yıldızlardan dilek diliyor musuN .. Bir kişi için hayatını mahvediyor musuN .. bir yanın eksik mi ?.. AyrılığıN acısını anladıN mı ? .. ÇektiğiM acının çeyreğini yaşadıN mı?
Yine eskisi gibi beraber olsak...Ne olur sanki geçenleri unutsak ...Hayat bitse dünya dursa...Ölüm bile olsa biz hiç
ayrılmasak..
Ara
acemhe
3044.jpg

Gitme Sevdamsın ...

Sen bu dağların sevda türküsüsün bahar gözlüm, denizlerin mavisi, bulutların beyazısın. Çatlamış toprağın bağrına düşen bir damla su'sun. Ne zaman bahar gelse, yağmur yağmur çiçek açar gökyüzünde sesin.

Ben sonbaharın yorgun yanık türküsüyüm oysa, sarıya çalar rengim, rüzgarlar estikçe savurur gider yapraklarımı uzak diyarlara.
Sonbaharda kar yağar üzerime, üşür ömrüm. Yalnızlık kocaman bir dağ olup büyür gözlerimde. Gitme sevdamsın! Gidersen rotası belli olmayan gemiler alıp götürür umutlarımı ulaşamıyacağım yerlere...

Sen gülüşünde baharın ilk sevincini, gözlerinde göğün uçuk mavisini taşıyorsun!.. Baharın kokusudur yeryüzüne dağılan temiz nefesin. Yaşamak bir su gibi berrak yüzünün aydınlığında, bir köy türküsü gibi içli ve hilesiz dağçiçeğim...

Ben seni ozanca sevdim türkünakışlım, aybakışlım, sular gibi temiz, bir rüzgar gülü gibi hilesiz. Mehtabın güzelliği, yıldızların ışıltısısın sen karlı dağlarda, rüzgarların soluğu, güneşin dostluğusun. Umut, aşk ve alın terisin sen akalınlarda. Toprağa ekilen tohum, bahara söylenen aşkşarkısısın. Ceylan gözlerin sevinci, dudakların ıslığısın türkülü ırmaklarda... Gitme ne olur.

Gidersen, yaşamın acılı haritasında yaralı bir kalbin, adını bilmediğim çiçekleri kanar içimde her gece... Ay suskunlaşır, yıldızlar suskunlaşır, acılar suskunlaşır, yitirir sesini yaşayanlar da ölüler gibi... Suskunluğun trendinde kan kusar yürekler sensiz. Rüzgar da esmez artık buralarda, çiçekler de açmaz, herkes boynu bükük kalır bu şehirde, çekip gider mutluluklar... Gitme ne olur.

Bak hüznün zifiri saçları akıyor geceye, gecenin karanlığına karışıyor hüznüm... Lanetlenmiş yalnızlıklara ah ediyor kalbim. Her gün biraz daha büyüyor içimdeki kırgınlık... Gitme... Acılar içinde olsam da yaşamı çılgınca sevdim ben. Çılgınca sevdim bu dağları, bozkırları, güneşi. En çok seni sevdim dağçiçeğim, en çok seni sevdim... Gitme ne olur.

Yol türküleri kederlidir nazlım, yol türküleri dertli, yol türküleri acılı. Gidersen kar yağar istasyonlara, boynu bükük bakar ardından bütün akasyalar.

Gitme, bir güvercin sıçaklığı gibi kal yüreğimde. Ben ki sevdamı dağlı bir çiçek gibi göğsümüm üstünde taşıdım hep, namusumun akında. Ne zaman gözlerine baksam beyaz beyaz güvercinler kanat çırpar mavilere; Güller açar ne zaman ellerimi uzatsam saçlarına, serin serin eser yeller.

Bu sevdayı alıp gitme benden, alıp gitme mutluluğumu gözleri türkülü kuşum; içimdeki baharı öldürüp gitme, kimsiz, kimsesiz boynu bükük bırakma türkülerimi. Körpe bir dal gibi koparma sevinçlerimi yüreğimden ne olur... Gitme sevdamsın, ateşimsin, hasretimsin... Gitme ekmeğimsin sen, suyum, havamsın... Gitme, ben sana kalbimi verdim... Kalbimi de alıp gitme...

Gitme, figan düşer denizlere sular çekilir
yağmur yağmaz vahalardan kirpiklerime
bir rüzgar hıçkırır tenhada, bir dal kırılır
boynunu büker sabah kervanları kelebekler ölür

gitme
bir yıldız küser göğüne, içini çeker bir çocuk
şaşırır yönünü rüzgarlar
bütün pınarların suyu çekilir
solar nazlı çiçekleri kalbimin, üzülürüm

gitme
öksüz kalır içimdeki imge dağları
saçlarını öpen seher yeli, çoban yıldızı
bir daha turnalar geçmez, bülbüller ötmez
çiçekler açmaz bahçemde ah be gülüm

gitme
içimdeki bütün vagonlar devrilir
bir kar yağar istasyonlara, üşürüm

gitme
bütün ormanlar ateşe verilir
kuşlarda gider bu kent de, ölürüm

gitme kal
menevşeler açsın dağlarda
sevince dönüşsün gökyüzü
iki çığlık arasında bırakma beni ah gülüm
yokluğuna alışamam yokluğun ölüm..
Ara
acemhe
Kalp ağrımsın arTık

280zv8jw3ob2.jpg

Sevmek ölümüne, delice... Bendim uğrunda herşeyimi feda edebilicek olan... Gözlerimi kör etmişti bu aşk, senin kalbimi ne kadar hor kullandığını göz göre göre farkedememişim ne yazık ki...!

Belkide aptallıktı benim ki... Birine kısa sürede bu derece güvenip sırtını dayayabilmek ve ondan hiç şüphe etmemek...!!! Hep benimsin sanmıştım, hep o pamuk eller benim, bu hayat sadece ikimizin...!!!

O kadar uzun sürmedi yanılmışlığımı anlamam... Yalanlarına ibadet etmeye devam ettim ta ki seni ellerle görene kadar... herşeyimdin benim, hatırlar mısın sana 'KALP ATIŞIM' derdim...

Acının hasını yaşattın sen bana... belki bi bakımada ii oldu biliyor musun?

Büyüttü senin aşkının acısı beni... bu kadar güveniyorken sana sırtımdan vurman bidaha kimseye güvenemememe neden oldu! Şimdi daha bi dirençliyim acıya... Gamsız diyorlar artık bana, ağlamıyorum gözlerinin önünde gözyaşı akıtmıyorum diye... bilmiyorlar, anlamıyorlar... anlamıyacaklarda... ben yoruldum, utandım artık senin iki kuruşluk aşkın için milletin bana acımasından... benim ağrımda, acımda İÇİMDE bundan böle...

Hani derdim ya sana 'KALP ATIŞIM' diye... İşte bir zamanlar kalp atışımdın ama artık 'KALP AÄžRIMDAN' başka hiçbirşeyim değilsin...!!!

bunları yaşadım sende lanet okumak yerine canın sağolsun diyorum ama her dogan güneşle yeniden ölüyorum sensizlikte...

Ara
acemhe
Yoksun Ya Hüzündeyim ..

papatya2104biliyorsun5cke3.jpg

Sevda püsküllü bela… Bende bulaştım işte
Sonunda doğru kula… Sana ulaştım işte
Aşkımdaki zirveyi… Ben sende aştım işte
Hasretin özündeyim… Sanma sensiz güldüm ben
Yoksun ya hüzündeyim … Sensizlikten öldüm ben

Aşkımın menzilini… Gözlerinde okudum
Sevdanı ıstar yaptım… Hasretini dokudum
Yoluna baka baka… Eridim yudum yudum
Yar senin izindeyim… Hayallere Daldım ben

Yalnızlığa kırk beş yıl… Alışmaya çalıştım
Son demimde gelsen de… Sana hemen alıştım
Hayalimi süsledin… Senle hasret bölüştüm
Hep senin dizindeyim…Tek seninle güldüm ben

Kalbimdeki izlerin… Tutunduğum son daldı
Ruhumdaki sözlerin… Yetindiğim bir baldı
Doymadığım gözlerin… Beni hayale saldı
Vuslatın gizindeyim… Yapayalnız kaldım ben

Her saniye her anda… Aklımdan çıkmazımsın
Sana kurban bu canda… Olmazsa olmazımsın
Hayalinle her yanda… Işığım gül-naz-ımsın
Hicranın közündeyim… Cananıma küldüm ben

Sensiz muallaktayım.. Düşekalka yaşarım
Sanma ki ayaktayım… Tepetakla düşerim
Bil ki sensiz şoktayım… Hasretinle pişerim
Mevsimin güzündeyim… Çağlayan bir seldim ben

Bu canımı adadım… Samimi içten göze
Menfaate rest çeken… Maskesiz gerçek yüze
İlacım ol tacım ol… Gerek yok başka söze
Can dostun nazındayım… Sevdasına kuldum ben

Dökme suyla kanmam ben… Değirmenden farkım var
Her limana konmam ben… Çok kararlı çarkım var
Ölüm olsa tınmam ben… Hicrandan çok korkum var
Vuslatın azındayım… Düşlerimi böldüm ben
Ara
acemhe
Şimdi git

Evet evet git… içimdeki/içindeki beni kirletmek neden bu kadar gerekliydi? Ya içimdeki seni?... imkansızımı, ulaşılmazımı, kirlenmemişimi, dokunulmamışımı, kutsalım kadar kutsalımı o ulaşılmaz kız numunesini kirletmek çok mu gerekli idi? Kime ne sağladı? Kimin hayatına ne ekledi? Neden bunca yakıp yıkma çabası? Neden hakaret, neden küfür, neden seviye ve ahlak erozyonu? Eser üretmeye adanmak üzere sözleşmemiş miydik? Bencilliği yenmeye, insanlara eklemeye, hayırlar işlemeye adanmamış mıydık? Kirletmeyecektik… var olan kirleri gücümüzce, imanımızca, sevgimizce temizlemeyecek miydik? Fedakarlık ederek… risk alarak… kendimizden vererek...

Söyler misin ne değişti? İnançlarına, doğrularına, değerlerine ihanet etmek pahasına kirletmek neyin diyeti? Hangi bedel bendeki seni, sendeki beni ve bizi biz yapan ortak değerleri böyle hoyratça kirletmeni sağladı? Nedir bunun fiyatı? Nedir bunun karşılığı…? Kendi elinle yetiştirdiğin fidanın dallarını baltalamak için nerden aldın bu sadizmi? Neyin intikamı ve nasıl bir zafer peşindesin? Söylesene can!... mükemmel bulduğum kişiliğin ve vicdanınla yüzleiştiğinde gerçekten uyuyabiliyor musun? Bence hayır…. Kendine itiraf edemediğin mahremlerini bile tahmin eden, doğru bilen ben; uykusuzluklarının da şahidiyim? Yaktığın yetmezmiş gibi, seni yakan acıların da beni yaktığını, seni acıtanın canımı acıttığını hala öğrenemedin mi?

Düşündün mü? Bu gün benim güzel inançlarımı, güvenimi kirleten-satan biri; yarın senin değer ve inançlarını, güvenini satmaz mı? Çiğneyip kirlettiği değerlere kıyanın doğru değerleri olur mu?

Hani sevgiye, aşka ve bu uğurda harcanan emek ve mücadeleye saygın? Hani taktir ederdin emek ve mücadeleyi? Hani sözlerin? Hani vaatlerin? Hepsini boşver…. Beni boşver… aşık olduğum, taptığım değerlerin nerde… o pırıl pırıl isminle müsemma parıltılar nerde? Neden kirli şimdi o nadide güzellikler? Kim girdi kanına? Kim kirletti o tertemiz düşünce dünyanı? Seni sen yapan güzelliklere ne oldu?

Evet… haklısın siyah incim !… haklısın incitanem !… GİT…..!!!
GİT SİYAH İNCİM, BÖYLE AŞK MI OLUR?

Şimdi karanlık bir kuşkusun kalabalık şehrin yitiklerinde… ellerini de siyaha boyuyorum… öylece kalıyorsun kendi cehenneminde…..

OYSA Kİ YÜREÄžİN ELLERİN KADAR KÜÇÜK DEÄžİLDİ….
Ara
acemhe
ŞİMDİ GİT

EEn sonunda bitti.. Bittiğine üzülmüyorum ve seni özlemiyorum..

İlk defa ayrılığı seviyorum.. Senin söylediğin gibi.. En azından içindeki ben kirlenmeyecek.. İşte bu yüzden bu ayrılığı seviyorum.. Bu yüzden akşamları yastığıma sarılıp ağlamıyorum.. Bu yüzden sabahları uyanınca gözlerim gözlerini aramıyor!!!! Bu yüzden senden vazgeçmek daha kolay..

İçindeki yani hayalindeki ben gerçek ben ile kirlenmeyecek....

Bazen kendime nasıl bu hale geldik diye soruyorum; ilişkide neden nasıl gibi soruların sorulmaması gerektiğini bilmeme rağmen.. İlişkinin muhasebesi yapılır mı? Ben ilk defa yaptım.. Ne verdim ne aldım diye düşündüm..

Çok şey almışım ama hiçbirşey verememişim.. Bu da benim eksikliğim.. Gerçek benin eksikliği.. Senin hayal ettiğin olduğunu düşündüğün insanın değil.. Benim eksikliğim..

Gece ilerliyor.. Diğer eksikliklerim aklıma geliyor.. Sevdiğimin hayatındaki sorunlara ortak dahi olamayan beni düşünüyorum.. Bak gördün mü bu bile sendeki benden farklı.. Ama diyorum ya ben buyum, ben böyleyim.. Beni tanı..
Neredeyse sabah oluyor..

Bu seferde en büyük eksikliğim aklıma geliyor.. Seni düşünüyorum..
Şimdi git.. İçindeki ben daha fazla kirlenmesin.............
Ara
acemhe
zaman6gt5.gif

2aqw2.gif

3aoh0.gif

4avn2.gif

5amp6.gif

6aaz8.gif

7are3.gif

9anm9.gif

10aan3.gif

11alo7.gif
Ara
acemhe
1dt8.jpg

2om5.jpg

3nt5.jpg

4xx0.jpg

5fn6.jpg

6xw5.jpg

8et5.jpg

8et5.jpg

9cz7.jpg

0008lw2.jpg

0002bm1.jpg

00018ri9.jpg

Ara
acemhe
dbozumu3ww3.jpg

Gözünaydın gidiyorum bu sefer

dbozumu2jc6.jpg

Yakacağım kalan anıları birer birer

dbozumu1dx6.jpg

Yemin ettim dönüşü yok
Her hikayenin sonu aynıdır canım
Başlar ve biter

dbozumu4cv7.jpg

Bir gurur sandım ama ben
Yeni anladım
Sevgiler gurur nedir tanımazmış
Bir hata ettim
Yeniden başlayalım dedim
Ama aşk eskisi gibi olamazmış

dbozumu5sf3.jpg

Deliler gibi seviyorum diyen nerde

dbozumu6qg1.jpg

Kaç sabah oldu inan hasretim gözlerine

dbozumu7nn1.jpg

Düş bozumu gibi geçip giderken içimden

dbozumu8cl6.jpg

Son sözüm sanadır ben
Gidiyorum gecelerinden

Ara
acemhe
gittinqz6.jpg

gittin2bz4.jpg

gittin3sh1.jpg

gittin7tf2.jpg

gittin8ks8.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kiyamam İLAYDA 3 326 04-04-2022, Saat: 04:19 PM
Son Yorum: wildfang
  Unutmak kolay diyordun ya.. Kolaymış meğer... sıla 11 921 11-02-2010, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: acemhe
  Kıyamam Sana... acemhe 0 303 06-30-2010, Saat: 12:54 AM
Son Yorum: acemhe
  ** sana kıyamam ** MaSaL 1 477 02-23-2010, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: CaNaT
  Bakışı Yaralım Kıyamam Sana!! nehir_on9 11 1,189 09-09-2008, Saat: 06:22 PM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 04:25 AM