:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bur?lar?n K?t? Yan? ... :)
Firari Fırtına
Bur?lar?n K?t? Y?nleri

S?rekli bur?larin iyi y?nleri dile getirilir. Oysa her burcun kendine g?re k?t?l?kleri de var. Yaz?m?zda ?zellikle ili?kileriniz i?in ?nemli ip u?lar? bulabilirsiniz...

KO?
- Sana kalsa d?nyada herkes aptal bi sen ak?ll? dimi !!! Millete ? ?tler verir ukalal?k taslar, ?n?ne yemek koysan be enmez... Allah d??manlar?n ba??na vermesin...

BO?A
- Sen ayr? bi panel konususun... kafay? i? yapmakla bozmu? sanki d?nyay? bu kurtaracak.... inat?? m? inat??, dik kafal?...

?K?ZLER
- Sen h?zl? ve pratik d???nebiliyorsun, ama insanlar seni bunun i?in diil bisexuel oldu un i?in seviyolar.. kendinden ?ok ?ey verip kar??ndakinden az ?ey bekliyorsun yani salaks?n... ayr?ca ?o u ?izofrenin de ikizler burcundan ??kt? ? s?yleniyor, bilgine...

YENGE?
- Sen sempatik ve ba?kalar?n?n problemleriyle ilgilenir g?r?nmeye ?al??an son derece yapmac?k birisin, ama biz bu sahte ?irinlik numaralar?n? yemeyiz... Bu arada ak?l hastanelerindekilerin %90'?n?n yenge? burcu oldu u s?yleniyor! Haberin olsun!

ASLAN
- Sen kendini d?nyan?n zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, ohoooo millet senle ne dalga ge?iyor haberin yok... Ele?tiriye hi? gelemeyen, kendini be enmi? zavall? aslan par?as?, sen kendini bir odaya kapat ve hayat?n?n geri kalan?n? aynada oran? buran? seyrederek ge?ir bakal?m....

BA?AK
- Sen pek akl? ba??nda otoriter biri oldu un i?in da ?n?kl? ? pek sevmezsin di mi? Ama senin her taraf? didik didik kontrol etme huyundan millete fenal?k geldi! Amma so uk, ruhsuz tipsin yaa sen, zaten sevi?irken uyuyakalabilen birinden ba?ka ne beklenir ki?

TERAZ?
- Sen sanat?? ruhlu oldu un i?in apayr? sa?ma salak bi boyutta ya??yorsun... B?yle akl? bir kar?? havada gezen adam?n i? bulmas? da pek muhtemel de il, ?mr?n?n sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her b?y?k sanat?? gibi "kimse beni anlamad?" diye ??ld?r?rs?n yar?m akl?n da gider

AKREP
- Sen hele sen! Berbatlar?n i?inde en berbat olan! ??ten pazarl?kl?, k?skan?, ahlak anlay??? s?f?r! ?o u Akrep'in eninde sonunda korkun? bir cinayete kurban gitti ini duymu? muydun?

YAY
- Sen her ?eyin iyi taraf?n? g?ren ?en ?akrak bir tipsin, kendini buna al??t?rm??s?n ne de olsa yeteneksizli ini ve ?anss?zl? ?n? ba?ka t?rl? ?rtemezsin de il mi? ?o u Yay burcu zaten alkoliktir. Seni adam yerine koyup bu kadar yazanda kabahat...

O?LAK
- Sen tutucu ve risk almaktan ka?an birisin. B?yle biri d?nyada ne diye yer i?gal eder ki! ??yle bir etraf?na bak bakal?m hangi kayda de er insan?n O lak burcundan ??kt? ? g?r?lm???

KOVA
- Sen g?ya ?ok atak birisin ya, bir ?eyi elde etmek i?in her t?rl? yalan? s?yl?yorsun, ama yalan? bile beceremiyorsun. Ayn? hatalar? d?ne d?ne yap?yorsun ??nk? kafas?zs?n. Ne sinirleniyorsun? Do rular? s?yleyince kabahat oluyo di mi...

BALIK
- Senin ma?allah hayal g?c?n pek geli?mi?tir. S?rekli FBI'dan ya da CIA'den birilerinin pe?inde oldu unu d???ne d???ne sonunda kafay? yiyceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle ba? ba?a kal, nas?lsa arkada?lar?n?n aras?nda en ufak bir dikkat ?eken taraf?n yok, kendine g?veni olmayan ?yle sessiz sedas?z bir tipsin i?te...
tatlı_cadı
BAŞAK
- Sen pek aklı başında otoriter biri oldu un için da ınıklı ı pek sevmezsin di mi? Ama senin her tarafı didik didik kontrol etme huyundan millete fenalık geldi! Amma so uk, ruhsuz tipsin yaa sen, zaten sevişirken uyuyakalabilen birinden başka ne beklenir ki?

benim böyle bi huyum yok ki..Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Sadece siz baz alınarak yazılmamışdır onlar . Çoğunlukda vardır , hatta var ..

Sevg ...
*melis*
KOÇ
- Sana kalsa dünyada herkes aptal bi sen akıllı dimi !!! Millete ö ütler verir ukalalık taslar, önüne yemek koysan be enmez... Allah düşmanların başına vermesin...

ama ben böle değilim kiBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Smile biliyorum ama o öle diyo işteee Smile
merve
BOĞA
- Sen ayrı bi panel konususun... kafayı iş yapmakla bozmuş sanki dünyayı bu kurtaracak.... inatçı mı inatçı, dik kafalı...

tıpkı bn valla
Big Grin
Ara
*AsİyE*
İKİZLER
- Sen hızlı ve pratik düşünebiliyorsun, ama insanlar seni bunun için diil bisexuel oldu un için seviyolar.. kendinden çok şey verip karşındakinden az şey bekliyorsun yani salaksın... ayrıca ço u şizofrenin de ikizler burcundan çıktı ı söyleniyor, bilgine...

o kdr kusur kadı kızında da olur yavvvvvvvv
Ara
Firari Fırtına
Valla benim bir suçum yok . Orda öle yazıyooo SmileSmileSmile
*AsİyE*
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla benim bir su?um yok . Orda ?le yaz?yooo SmileSmileSmile
bu bana m?yd?Big Grin?
Ara
Firari Fırtına
Evet sizeydi ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:43 PM