:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bur?lar?n K?t? Yan? ... :)
*AsİyE*
hıı,tamam
yok sorun diil ya.yazdım işte öölesine.
ama bn beğendim yani,saol valla
Ara
Firari Fırtına
Sende sağol cadı ...
buse38

O?LAK
- Sen tutucu ve risk almaktan ka?an birisin. B?yle biri d?nyada ne diye yer i?gal eder ki! ??yle bir etraf?na bak bakal?m hangi kayda de er insan?n O lak burcundan ??kt? ? g?r?lm???

:mad: annammmm ben neymi?im beee bo?a yer i?ggal ediyomu?umda haberim yok haahaahahhaCool
Ara
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
toxique_lierre&b.b.k
de get gozum gormesin seni Smile ben daha kotulerini de duydum,bana 100 basanlardan nbr?ehu ehu......bosver ya,ben vefkle bilgilendirme istiyomusum astroloji puro-fos-er -u Smileyanlis anlama senin espri anlayisindan tiklattim Smilekasit yok dokundurma var dostumWink
Ara
Firari Fırtına
Anlıyorum seni SmileSmileSmileSmileSmileSmile
yasmin
Ya Firtina G?n?l Ben Ko? Burcuyum Ne K?t? ?eym?? O Yazdiklarin Valla Bana Uymuyo Ama Y?nede El?ne Sa?lik
Ara
AdAmIn1i
KO?
- Sana kalsa d?nyada herkes aptal bi sen ak?ll? dimi !!! Millete ? ?tler verir ukalal?k taslar, ?n?ne yemek koysan be enmez... Allah d??manlar?n ba??na vermesin...

WA?????? Ben Neymi?im BeaBig Grin
Ara
sensizlik_ölüm
?K?ZLER
- Sen h?zl? ve pratik d???nebiliyorsun, ama insanlar seni bunun i?in diil bisexuel oldu un i?in seviyolar.. kendinden ?ok ?ey verip kar??ndakinden az ?ey bekliyorsun yani salaks?n... ayr?ca ?o u ?izofrenin de ikizler burcundan ??kt? ? s?yleniyor, bilgine...

ya vallaaaa cidden salakl?k var bizde...hep fedakarl?k yap?p kar??l?k beklemeyen bi burcuz yaa..te?ekk?rler ?izofrenilerde dogru bu ??pheci burctan c?k?or..bende deliyim yaa i?teeBig Grin

payla??m i?in te?ekk?rler
Ara
emine415
g?lmekten koptum nnaaann!!!! anaaa bu ben miyim????????
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-23-2024, 11:37 AM