:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl kızlardan hoşlanıyor
CaNaT
kivanctatlitug.jpg

Aşk-ı Memnu dizisinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ, CNNTÜRK’te ekrana gelen Tahire Demircan’ın sunduğu Işıltılar programına konuk oldu.Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, katıldığı programda nasıl kızlardan hoşlandığını açıkladı Geniş bir ailede büyüdüğü için kendisinin de benzer bir aile kurma isteğinin bulunduğunu ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ, nasıl kızlardan hoşlandığını da açıkladı.
“Şu anda bana hitap eden kimse yok” diye konuşan Tatlıtuğ, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Benim için şu çok geçerli bir akçedir; insanın dürüst olması. Kişinin dürüst olması çok önemli. Doğal olmasından yanayım. Çünkü yaşamış olduğumuz şu zamanda benim ve çevremdeki insanların, günümüz insanlarının en önemli problemi insanlara artık güven duyamamaya başladılar. Kişilere, nesnelere, olaylara… Kesinlikle gerçeklik noktasından yaklaşamamaya başladılar. Bu da insanların artık çoğunluğunun suratlarında bir maske ile dolaştıkları, gerçekleri tam olarak ifade edemedikleri, etmek istemedikleri ya da bir şekilde bu gerçeklik noktasından uzaklaştıkları bir dönemde görüyorum.”
Dürüstlük aramanın çok klişe bir durum olduğu vurgusunu yapan Tatlıtuğ, dünyada hiç kimsenin 10 numara olmadığını, herkesin hataları ile var olduğunu ve böyle sevildiğini vurguladı.
Bunların dışında başka bir şeyin kendisi için önemli olmadığının altını çizen Tatlıtuğ, “Dış görünümü o olsun, bu olsun, bunlar siparişle, marketten girip 2 kilo muz almaya benzemez” diye konuştu.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:50 AM