:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off yaa ne zman nerde buluno bu ask ?
sheker chocuk
hay?r bea...
yanl?sl?k g?sel olurmu hi??.. asl?nda yanl?s diilim. istediim zamn bi ?ok k?sla c?kabiliorum.. benide isteyen cok ama .. olmuo... sewmek istioom Sad Sad sewebilmek i?in uras?omm benn .. Sad
Ara
..TuuCe..
iştee sewmek uğraşmakla olmuyoo_o kendiliğinden karşımıza çıkcakmışş Big Grin
Ara
sheker chocuk
ins.. beklicem... Sad Sad Sad
Ara
CariSmaBoY
bekle canım Big Grin
Lacey
ya ben de kimseyi sevemiyorum ... baya kişi tekLif ediyo ama hiçbiri istedim gibi deiL ... ayy napsam napsam da aşık oLsaam ,,hapı var mıdır aşkın ? Big Grin
sheker chocuk
yaa bu askın hapı olsa içilmeski acıdır hemm Smile Smile
Ara
w00w
Bence aşk aramayla bulunmaz. Aşk seni bulur...

Eğer aşık olacağım diye bi kızla çıkarsan aşık olma ihtimalin azdır. tamam belki seversin ama ne derecede ?

Bence sen aşkı arama elbet o seni bulur... Eğer aşık olduğuna inanıyorsan öyle çık o kızla. O zaman duyguların bir başka güzel olur...
Ara
peri kızı
zaman herseyin ilac? derler sende sab?rlaa bekle
b? gun gelecekt?rr!!!! Wink oki arkimWink
Ara
sheker chocuk
ama ne zan gelceiini bilmediim i?in bekleyemioom... keske zaman? olsa Sad bisde bilseq ozamn? ! bu arkadasl?k olay?da g?sel ama... dimi ark?m peri k?s? Wink w00w tsk ederim.. s?lediklerini dikkate aljam .. s?lo selam s?l?o yan?mda suan SmileSmile
Ara
Dr.Love
A?k? nerde bulunur a?k heryerde bulunur cafeye gidip ?ay i?erken sinemada film izlerken yada manavda elma armut al?rken a?k bu sa?? solu belli olmaz belki senin bekledi?in a?k ?uan yan?nda senle beraber ?ay i?iyodur kim bilir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,560 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:40 AM