:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unutmaa benii
eti puf delisi:)
G?ne?in ba?ka iklimleri ayd?nlatmaya ba?ka g?n?lleri ?s?tmaya gitti?i ?u saatlerde ka??d?, kalemi elime al?p seninle dertle?mek yaln?zca sana yazmak ve yaln?zca seni ?zlemek geliyor i?imden. Sana yazmak. "Sana, seni yazmak" Seni ve y?re?imde anlam bulan duygular? sana ait y?re?imin derinliklerinden kopup gelen art?? ?oklar? anlatmak ve topra?? aln?ndan ?perken ya?mur taneleriyle ve t?m benli?imle sana ya?mak istiyorum. Gece dudaklar?mdan d?k?len her kelimede ve yar?m kalan sevdam?n eksik taraflar?nda sen vars?n. Bombo? ve sessiz kald?r?mlarda y?r?rken seni hayk?r?yorum sensizli?in inad?na! Bu sensizlik gecesinde sevdam?n en ?cra k??elerine seni yaz?yorum ve bu gece gene ya?mur ya??yor. Ya?mur ya??yor g?nl?m?n sensizlikle yanan her yerine. Ya?s?n, ya?s?n ki saklas?n sensizli?imde d?kt???m g?z ya?lar?m?! Ve yine saklas?n sensiz ge?en bombo? hayat?. ??te seni hayk?r?yorum sensizli?e al??amam?? y?re?ime, i?te seni yaz?yorum... Bu gece gene ya?mur ya??yor. Sen yoksun oysa biliyorum ve ???yorum sensiz kald???m saatlerde. G?z ya?lar?m? efkar?ma katt?m bu gece. Sevdam?, umudumu ve seni k?zg?n bir sel gibi kalbime ak?tt?m. Gece ya?murla beraber g?z ya?lar?m ya??yor ve ismini yaz?yorum sensizli?in ac?s? ile k?vranan kald?r?mlara. S?z?len her damlada ve gecenin en karanl?k an?nda sen vard?n. O doya do ya bakamad???m g?z-lerin, g?zlerimin i?ine bir kez daha de?seydi ve tebess?m?nden bir g?l a?sayd? yanaklar?nda, yetmez miydi? Bir bak???n bir ?mre de?mez miydi? ?smini kaz?d???m kald?r?mlara sanki sen ya??yorsun ya?murla birlikte ve sevgin ya??yor y?re?ime. Yaln?z ve bombo? odamda sen vars?n hala. Hala sensizli?im duruyor yan? ba??mda. Bu gece g?z ya?lar?m ya??yor sensizli?imle birlikte kald?r?mlara. Seni ar?yorum, erimekteyim, karanl?k geceye inat ay g?ky?z?nde. Ve g?ky?z? y?re?imde ama sen yoksun yok sun yine hey sana sesleniyorum beni duyuyorsun de?il mi sende herkes gibi beni yal?zl???ma terk etmeyeceksin ?yle de?il mi ne olur ne olursun s?z ver bana sende olmazsan yan?mda kaybolaca??m karanl?klarda yine ya?mur ya??yor d??ar? da kimse g?rm?yor g?z ya?lar?m? ya?mura kar???p gidiyor g?zlerimden akan ya?lar saat01.30 olmu? bense hala bu ?ehrin bo? sokaklar?nda kendinle y?zle?iyorum hava so?uk ve de ???yorum evet bu gece seni sana yaz?yorum yar?nlar?ma hi? do?mayacak olan g?ne?i bekliyorum ?uanda ?aresizli?imin en anlams?z oldu?u yerdeyim ?imdi, uykusuz gecelerin yorgun sabahlar?nda, seni d???n?yor ve yine sana do?uyorum. ?lk defa yenilece?imi anl?yorum. Kendinden emin g?zlerin ve dudaklar?n bunu s?yl?yor bana bense bir deniz kenar?na oturmu? bir bankta yaln?zl???m? ya??yorum ?aresizce yine her zamanki gibi ???yorum bu gecenin bir fark? olsun istiyorum evet buldum belki her gece gibi ???yorum yaln?z?m bir deniz kenar?nda oturmu? a?l?yorum ama bu gece farkl? ??nk? bu gece SEN? SANA YAZIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!! BEN? UNUTMA EN UMUTSUZ EN MUTSUZ EN ?A?RES?Z OLDU?UN ANLARDA B?LE YANINDA OLACA?IMI UNUTMA!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  qüLüŞLerinLe aLkıŞLa benii!! Gelincik :) 1 314 06-02-2008, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:51 PM