:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkada?larrrrrrrrrrrrrrr.....
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ALACA?IN HAR?LI?IN YARISI BEN?M ONA G?RE:yikildim::yikildim:
?L?R?MDE FERMEM.HHHEHEHEHEHEH....................
>As!_M€L€q<
Saol Rosee Cumm ...................................................
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?L?R?MDE FERMEM.HHHEHEHEHEHEH....................

SULTAN DUR B? SAK?N OL BEN ZATEN TU??EDEN ?STED?M TU??E SENDEN HAR?LIK ALACAKI KIZ MESAJLARI OKU SONRA CEVAP VER :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saol Rosee Cumm ...................................................
bi?ey de?il can?m in?allah g?zel ge?er bayram?n..........
Ara
>As!_M€L€q<
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi?ey de?il can?m in?allah g?zel ge?er bayram?n..........
UMARIMM SEN?NDE BAYRAMINN ?OKKKK G?SEL GE?ER CANIMMMMMMMM
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SULTAN DUR B? SAK?N OL BEN ZATEN TU??EDEN ?STED?M TU??E SENDEN HAR?LIK ALACAKI KIZ MESAJLARI OKU SONRA CEVAP VER :yikildim::yikildim::yikildim:
HIMMMMMMMMMMMMSSSSSSS TAMAM BEE NEE BARIONN SENDE HAR?LIKKK LARII HAZIRLA DEDE..........HEHEHEHE
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ALACA?IN HAR?LI?IN YARISI BEN?M ONA G?RE:yikildim::yikildim:
ya one pintidir bilmezsin sen 500 lira werse ii :p
Ara
tatlı_cadı
bnde yokum 5 qün..Sad Sad herkes kendine çok ii baksın..Sad Sad ama belli olmaz bn cafeye falan qiderim..Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya one pintidir bilmezsin sen 500 lira werse ii :p

B?LMEM? KIS NERDE BUNUN CEB?NDE AKREP VAR:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya one pintidir bilmezsin sen 500 lira werse ii :p
LAA TUGCE KLB?M? KIRDIN SANA 250 KURU? HAZIRLAMI?TIM...........HEHEHHEHEHEH

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:03 AM