:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0h iLe 0ff
CaNaT
Hepimiz aynı gölgedeyiz. Hayat denen ağacın gölgesinde. Kimi oh ile başlıyor hayata, kimi of ile; ne olursa olsun yaşamaya değer yeni bir günde.

Kimi aynı işi yapıyor, kimi farklı. Kuşkusuz; kimi sabahın erken saatinde onu herşeyi ile bedeninden alıp götüren sabaha bir oh diyor, kimi of çekerek yoluna zoraki devam ediyor. Kimi büyük bir sabırsızlıkla dalıyor hayatın içine ve oh’lar ile yaşıyor bütün gün zihninde. Kimi bir oh ile bitiriyor zihnindeki düşünceleri, kimi of diye diye eritiyor gelip geçen günlerini.

Dedim ya; hepimiz aynı ağacın gölgesindeyiz. Acılar ve sevinçlerle yoğruluyoruz. İşte o an kimimiz giriyor oh kalıbına, kimi sığmıyor bile of kalıbına. Piştikçe pişiyoruz oh ile of’larla.

Sende bir oh çek diyor biri arkadaşına. Kaldır kollarını havaya, doya doya bir oh çek oh’ların baş döndürücü etkisini yaşa.

Saçmalama diyor arkadaşı. Git Allah Aşkına! Of’lardan canım sıkıldı zaten , bir de oh’ları sokma hayatıma.

Neden olmasın diyor arkadaşı.
Neden sadace of’ları düşünüyorsun?. Bir dene, sıkıca sarmala of’lar gibi oh’ları içinde. Hangisi iyi gelecek o zaman söyle bana.

İşte bu arkadaş gibi çoğumuz tıkıyoruz kulaklarımızı başkalarının anlattıklarına. Oysaki içimizde sımsıkı tuttuğumuz of’ları bir bıraksak ve oh’larla yaşamaya kalksak ne güzel olurdu dünya.

Oh’lara çok sık rastlanmıyor insan hayatında.

Yok yok, son zamanlarda hiç duymadım sanırsam konuşmalarda.
Sizde oh çekin her sabah
Etrafınızdakiler sizinle birlikte mutlu olsun
Hiç bilmediğiniz bir yaşamı sunun başkalarına
Yıllar gelip geçse de
İnanın
Korktuğunuzdan daha az mutsuz olacaksınız
Söylemeye cesaret edemediğiniz oh’larla..

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:39 PM