:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
askta gel-git!
***Suclu***
inaniyorum..inanmiyorum..inaniyordum..inanmak uzereyim...inanasim gelmiyo...ask gitti donmuyo.. vsBig Grin
p.s:/alinti bazen calinti eh iste idare edin..etmiyorsaniz ekleyin:yikildim:
ben aşka inanıyordum.

henüz gözlerim açılmamıştı, ellerim gibi yumuk yumuktu ikisi de o vakit: hani nasıl desem baksam da görmüyordum.

ben aşka inanıyordum.

henüz kirlenmemiştim, henüz cigaranın tadını öğrenmemiştim, ölüme nefes çekmemiştim. acının rengini, hasretin kavuruculuğunu... bilmezdim daha ateşin yaktığını: dokundum, öğrendim.

ben aşka inanıyordum.

henüz aldatılmamıştım, incitilmemiştim, kırılıp dökülmemiştim. henüz parça parça değildim. sağlamdım, güçlüydüm, ayaktaydım: hani düşsem bile kalkardım. son dalımı yitirmemiştim, tutunmayı bilirdim, direnmeyi, sabretmeyi, katlanmayı, haketmeyi.

ben aşka inanıyordum.

sanırdım ki gök mavi, nehir yeşildi. henüz renklerden sadece beyazın kirlendiğini sanırdım bir de. ben beyazdım o vakit, kardelendim, umuda açardım. solmazdım, çamurlu ayaklar altında ezilirdim ama: solmazdım.

ben aşka inanıyordum.

henüz riyayla tanışmamıştım, ihanetle, kalleşlikle. batmamıştım çamura daha, büyümüştüm ama küçücüktüm, tüketmemiştim çocukluğumu: tükenmemiştim. sanırdım ki gerçek olacak masallar, masallarda yaşardım.

ben aşka inanıyordum.

henüz etlerimden parçalar koparılmamıştı, kanamamıştım, yanmamıştım, siyahla tanışmamıştım. sahtelikleri seçmiyordu gözüm, sonra hep aldatılmamıştım. ama artık, kahretsin.

artık aşka inanmıyorum. dedim ya:KAHRETSIN!

* * *
-aska inanmiyorum rıza!
- bence aşk sana inanmıyor kuzucigim.Confusedmiley36:
yıllarca sevdim aşkınla yandım
artık ben aşka inanmıyorum

sevdim seveli çok acı çektim
terkederse etsin aldırmıyorum

onun için çarpan kalbim tutuşsa
yanarsa yansın ben yanmıyorum

seviyorum dedin yalan söyledin
seni seven kalbi viran eyledin

aldatıp beni kıymet bilmedin
artık sözlerine inanmıyorum
(erkin koray)
aska inanmiyorum
geçmişte aşktan acı çekmiş olduğunu ifade etmek ve bu yollar kızların acıma duygusunu kazanarak onları tavlamak amacıyla erkeklerin kullandığı söz
aska inanmiyorum
aslinda a$ka en ac kimselerdir. bunu icten ice bilerek, ama yoksunluklarini kendilerine itiraf edemeyerek, a$ki arama ve kazanma yolunda da kendisine ve cevresine guvenmeyerek, acz icinde,SAVUNMA MEKANIZMASI olarak soylenmi$ bir cumle. bir tur "uzanamadigin cigere mundar deme" olayi benim goru$um.
iki turu vardir:
1) aldigi bir a$k yarasindan oturu bu durumu, ozel ili$kisinin munferit ba$arisizligindan cikarip butun duyguya yaymak.
2) hic a$ik olmami$, a$k ya$amami$, denemeleri reddedilmi$ veya diger di$ etkenlerle ba$arisizliga ugrami$ ki$ilerin, "-zaten ben bunun pe$inde degildim" demeleri.
-aska inanmıyorum
-ben de sana:p
askın en büyük hilesine düsülmüslügün ifadesi; askın kendisini inkar ettirmesi.Confusedmiley6:
biraz da aşktan büyük beklentileri olanların repliğidir.Confusedmiley31: aska inanmiyom ama gelecegi varsa gorecegi de var..ben burdayim,adresim ayni:yikildim:
Ara
***Suclu***
aska inanmiyorummmmmConfusedmiley17:
aski bilmeyenlerin soyleyebilecegi cumle
aski bilenlerin inanmaya ihtiyaci yoktur zaten.Confusedmiley2:
- a?ka inanm?yorum
- peki ya allah?
- ona da inanm?yorum
- osman abi yapma allah a?k?na!
- kafa m? buluyosun be! inanm?yoz dedik ya!
Confusedmiley28: Confusedmiley38: Confusedmiley28:
BEN ASIK OLDUM DEMENIN GIZLI SAKLI DILE GELMIS HALIDIR!Big Grin
ayhan ???k'?n yazd??? ve ?izdi?i tek ?izgi roman?n?n ismi.Big Grin :yikildim:
Ara
***Suclu***
senin i?in a?k yoktu
belkide bir kavanozda saklan?p
sonralar? yenecek bir meyveydi a?k
ama ben
tam zaman?nda bir ?s?r?k ald?m bu meyveden
ama sayende
zehirleniyorumBig Grin
ne istedi?ini bilmekte ?ok ?nemli, bir ona bir buna yak lambalar? ?ak sinyalleri ilk virajda biri bi hatal? sollama yapar alimallah.... arkada??m ne arad???n? bileceksin o kadar ?ok bilmeyen var ki ve hayattan istediklerini bi t?rl? s?raya koyamayan.. onlar a?ktan hep te?et ge?ecekler sadece bir noktalar? de?ecek... ve hi? anlamayacaklar maymun i?tahl?lar!!Confusedmiley36:
a?k evet herkesin herkes konu?ur kimisi inanmaz ama bir g?n sevdi?inize bakt???n?zda hi? bir ?ey d???nmeyip sadece onu y?re?inize almay? d???nd???n?zde o zaman a?k var olur benim ba??ma geldiConfusedmiley9:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşkta yarın yoktur sevgilim sıla 1 364 06-18-2010, Saat: 08:15 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Zanlı Yok Bu Aşkta Sevgili...Yetim Bir Çocuk Gibi Sığındığım Düşlerim Var... acemhe 0 539 10-18-2009, Saat: 04:48 PM
Son Yorum: acemhe
  Acaba bikere Aşkta Kazanabilmek için,Sana mı Aşık olmak gerek…? MaNeSiA 3 295 09-11-2008, Saat: 07:39 AM
Son Yorum: MaNeSiA
  Askta Yarin Yoktur Sevgili..... zilos 1 354 01-22-2008, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: BeSeBiH-Mask
  Askta Yarin Yoktur Sevgili..... zilos 0 305 01-22-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: zilos

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:48 PM